Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Английската гимназия"Гео Милев"  (Прочетена 36125 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3273

Профил
« Отговор #15 -: май 14, 2008, 10:11:46 »

Абе хич не е легенда то.
Активен

Във форума се ражда истината.
спиро
Гост
« Отговор #16 -: май 14, 2008, 10:15:46 »

Легенда е определено. Аз лично за толкова години не познавам нито един наркоман освен няколко човека, които пафкат трева, но това не се брои. Най-много наркомани по мое мнение има в Спортното, Възраждане и няколко техникума. Тези слухове за АГ-то се пускат от родители чиито деца не ги е огряло да влязат в АГ Tongue. Факт е, че имаме най-висок бал в Русе. Не казвам, че Руската е по-лошо училище обаче. И тя си има силни страни както и МГ-то.  Но нека да не излизаме от темата.
« Последна редакция: май 14, 2008, 10:17:50 от спиро » Активен
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1425

Профил
« Отговор #17 -: май 15, 2008, 10:03:12 »

най-силната страна на руската ако си мъж е че има много мацки Cheesy всеки искаше да ходи там
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: май 16, 2008, 10:07:22 »

Е аз ви кавам, че съм намирал спринцовки вън и извън даскалото пък вие говорете каквото си искате.
Активен

marlou
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #19 -: май 16, 2008, 05:29:30 »

Преди две годими премахнаха френската паралелка с идеята гимназията да е чисто Английска.Дълги години се опитваха и накрая постигнаха целта си.Та затова ми  е супер странно,че се открива паралелка с румънски и то като първи език.Аз лично си предпочитам френския,най-малкото защото бях от тези последните Sad
А относно наркоманите тва за мен са пълни глупости.В всяко даскало ги има,Английската не прави изключение,но да се твърди,че в АГ-то са най-много,е глупаво.
Активен
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1152

Профил
« Отговор #20 -: май 16, 2008, 06:45:35 »

Много си е добре АГ за българските стандарти. Братовчед ми също я завърши преди 2 години и мога да кажа, че е доста доволен. Познавам и малка част от съучениците му, те също са интелигентни и образовани млади хора, които успешно се реализираха в добри университети в България и чужбина без никаква трудност.
Активен
marlou
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #21 -: май 16, 2008, 06:53:01 »

Факт е,че 98% от завършилите Английската продължават образованието си и доста голяма част заминават в елитни университети в целия свят.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: май 17, 2008, 12:05:29 »

Факт е,че 98% от завършилите Английската продължават образованието си и доста голяма част заминават в елитни университети в целия свят.

Тва общо взето е факт за всяка езикова гимназия в големите градове. Просто хората нямат избор, понеже от т.нар. професионалн гимназии учениците излизат със занаят, а от езиковите не.

А относно наркоманите тва за мен са пълни глупости.В всяко даскало ги има,Английската не прави изключение,но да се твърди,че в АГ-то са най-много,е глупаво.

Никой не твърди че е с най-много
Активен

спиро
Гост
« Отговор #23 -: май 17, 2008, 12:30:48 »

Да ве сега си спомних. Всяка седмица си фраскахме много яко с петорки и хвърляхме спринцовките през прозорците на кабинета по химия. После Обрешков се чудеше защо сме неадекватни. Роска сигурно си видял някои от наще спринцовки. Има някой хора, които си ги пазят и рециклират за повторна употреба, но ние в АГто сме газари повечето и просто ги хвърляхме и си купувахме нови Tongue.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: май 17, 2008, 12:34:26 »

Няма нужда да купувате. Познавам един човек от БЧК-Русе, който е в програмата за превенция на наркомани. Той ще те снабди безплатно с чисти консумативи без да те кара да ги отказваш 
Активен

mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #25 -: май 17, 2008, 09:57:18 »

Да ве сега си спомних. Всяка седмица си фраскахме много яко с петорки и хвърляхме спринцовките през прозорците на кабинета по химия. После Обрешков се чудеше защо сме неадекватни. Роска сигурно си видял някои от наще спринцовки. Има някой хора, които си ги пазят и рециклират за повторна употреба, но ние в АГто сме газари повечето и просто ги хвърляхме и си купувахме нови Tongue.
Cheesy
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216

Профил WWW
« Отговор #26 -: май 17, 2008, 10:05:32 »

Аз много обичах кабинета по химия долу на първия етаж, имаше едни дълги такива банки. Разчертавах една дъъълга линия с амфетки и я опосквахме с другарчето ми по чин. После като ме изпитваха, дърпах едни дълги пледоарии за катализаторите при превръщането на въглехидрати в хидроксиди на наситени въглеводороди, демек алкохоли. Затова имах отлични оценки по химия. Затова и успеха на учениците там е висок. Учат се от малки. Winners use drugs.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: май 17, 2008, 12:28:50 »

Да, всички виждаме резултатите  Grin
Активен

Superhero
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #28 -: май 23, 2008, 09:48:04 »

Това за спринцовките и аз съм го вижал хич не е приятно докато минаваш и ...
 Angry
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216

Профил WWW
« Отговор #29 -: май 23, 2008, 11:15:56 »

Абеее...ние сме английската, а не механото или ЖП-то. Не се занимаваме с лузърски наркотици за отрепки от сорта на хероин. Тези спринцовки не може да са наши. Ние си друсаме амфетамини, кокаин и екстази. Въпрос на жизнен стандарт и мироглед.

Айде стига вече Smiley

Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.114 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.018s, 2q)

Google e прегледал тази страница февруари 12, 2021, 10:50:30