Страници: 1 ... 111 112 [113] 114 115   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Градският Транспорт  (Прочетена 1886979 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2505

Профил Ел. поща
« Отговор #1680 -: декември 29, 2018, 11:40:03 »

Ако рекламата цели да се похвалим, че в сектор транспорт в община Русе работят идиоти...
Активен
JMM
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 616

Профил
« Отговор #1681 -: декември 29, 2018, 04:03:06 »

Според теб в сектор транспорт на Община Русе са идиоти, защото при проблеми с електрозахранването, проектираните и произведените в Китай табла, минават през самодиагностика … ?!
« Последна редакция: декември 29, 2018, 04:06:16 от JMM » Активен
Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1952

Профил Ел. поща
« Отговор #1682 -: декември 29, 2018, 04:31:17 »

Ами идиоти са, защото не са го знаели и предвидили. Или смяташ, че е нормално да пише редовно на китайски?
Активен
vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #1683 -: декември 29, 2018, 06:13:23 »

Добре, не са идиоти, некадърници са. Те правят нас на глупаци с подобни нелепи оправдания.
Активен
JMM
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1684 -: декември 30, 2018, 08:52:33 »

Те правят нас на глупаци с подобни нелепи оправдания.

Добре е да говориш от свое име, а не от името на всички. След като твърдиш, че становището на Община Русе е "оправдание", то къде и в какво е истината според теб ?!

p.s.
Любопитно ми е дали ще те видя между кандидатите за кмет на следващите избори, за да гласувам за теб и да може ти да решиш всички проблеми на Община Русе по възможно най-добрият начин.
Активен
vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #1685 -: декември 30, 2018, 11:23:06 »

Истината е, че системата е калпаво изработена и освен това времето за реакция при дефектиране е ненормално голямо.

Не, няма да се кандидатирам за кмет, за да не преча на човека (и ортаците му) с видимите резултати, който имал още какво да допринесе за разцъфтяването на града.
Активен
JMM
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1686 -: декември 30, 2018, 01:36:55 »

Не, няма да се кандидатирам за кмет, за да не преча на човека (и ортаците му) с видимите резултати, който имал още какво да допринесе за разцъфтяването на града.

Това не го разбирам - не ти харесва начина по който се управлява Община Русе, имаш виждане как може по добре да се направи, а не искаш да споделиш как това може да се случи …

Защо поне не посочиш кой може да се справи и нещата да се случват по добре - личност, партия …
Аз също имам забележки към управляващите, но при жестоката централизация на България мисля, че към момента липсва алтернатива на статуквото в местното управление.

Само с мърморене не става … Форума все повече наподобява на табло за некролози - скръбни вести без алтернатива.
Активен
Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1952

Профил Ел. поща
« Отговор #1687 -: декември 31, 2018, 06:18:59 »

Това, че липсва алтернатива на статуквото, не означава, че трябва да си затваряме очите за безобразията и явните кражби, които стават буквално пред очите ни.
Табла на китайски? Не, благодаря!
Халтави плочки по "Борисова"? Не, благодаря!
Пропукано кръгово? Не, благодаря!
И пр., и пр., и пр.
Не ми пука за оправданията! В моята работа като греша, никой не ме оправдава.
Активен
JMM
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1688 -: декември 31, 2018, 09:18:10 »

… явните кражби, които стават буквално пред очите ни.

Виждам, че си запознат - аргументирай се и разкажи подробно за поне една от кражбите - каква е схемата, кои са хората, кой колко е откраднал …

Халтави плочки по "Борисова"? Не, благодаря!

Не е ли редно да коментираме завършени проекти Huh? Или е "модерно" да правим изводи за недостатъците на една сграда само по изкопа за основите …
Активен
vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #1689 -: декември 31, 2018, 09:57:21 »

Това със завършените проекти голям лаф стана. Кръговото е завършено, системата с инфо табели по спирките е завършена. Няма проблеми ли? Отстраняват ли се?
Сроковете за завършване на "Придунавски" и пасарелките изтекоха. Какво се случва, нали всичко беше по график?
Активен
JMM
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1690 -: декември 31, 2018, 01:30:05 »

Това със завършените проекти голям лаф стана. Кръговото е завършено, системата с инфо табели по спирките е завършена. Няма проблеми ли? Отстраняват ли се?
Сроковете за завършване на "Придунавски" и пасарелките изтекоха. Какво се случва, нали всичко беше по график?

Не отричам и не съм отричал проблемите посочени от теб, но не разбирам как чрез постоянно мрънкане ще се промени статуквото и работата на Община Русе ?!
Не разбирам очакванията на хора, като всекидневно се занимават с постване на проблеми и писане на негативни коментари - предполагат, че някой от Община Русе чете и взема предвид "забележките" ?!
Или целта на всичко това е докопване до властта на хора намиращи в опозиция ?!
Много често между основателните критики се пробутват и лъжи. Конкретен пример - поръчковия материал на "Господари на Ефира" за новите табла по русенските спирки озаглавен "Разписания в облаците" - какво се оказа после - тези табели не били за часовете на преминаване на автобусни и тролейбусни линии, ами били за информация кои номера автобуси и тролейбуси преминават покрай съответната спирка.
Защо е необходимо да коментираме нивото на капаците на отводнителните шахти, при условие че не беше положен последния слой асфалт ...
Защо е необходимо да коментираме отлепените плочки по Борисова при условие, че обекта НЕ Е приет и не мисля че е възможно да бъде приет в този вид и вероятно след неблагоприятните зимни месеци плочките ще бъдат наново пренаредени ...
« Последна редакция: декември 31, 2018, 01:32:17 от JMM » Активен
vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #1691 -: декември 31, 2018, 04:21:12 »

Форумът е за да си споделим мнението, пък било то и да омърморим това-онова  Cheesy
Когато имам време, пускам сигнали по официалния ред до Общината и до КАТ. Това е моят микроскопичен принос с миниатюрна надежда да се случват по-добре нещата в заобикалящата ни среда.

Специално за плочките по "Борисова"  - приеми врявата по медиите, като полезна профилактична дейност, целяща да напомни на отговорните люде, че все пак носят отговорност пред жителите на града. Не бива да бъдат оставяни изпълнителите на кой да е обект да се се движат по най-малкото съпротивление. Защото контролът не е само при приемане на обект, контролът се изпълнява и по време на строителните дейности, както от фирма, прибираща пари за това, така и от възложителя. Все пак последният е най-заинтересован да получи качество за парите си, пък били те и обществен ресурс.

За тази година толкова. Весело посрещане на новата година на всички Ви, уважаеми форумци 
Активен
ftubusa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 545

Профил
« Отговор #1692 -: декември 31, 2018, 05:11:46 »

[/quote]

Защо е необходимо да коментираме отлепените плочки по Борисова при условие, че обекта НЕ Е приет и не мисля че е възможно да бъде приет в този вид и вероятно след неблагоприятните зимни месеци плочките ще бъдат наново пренаредени ...
[/quote]

Защото щеше да Е приет.  Cheesy
Активен
JMM
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1693 -: декември 31, 2018, 05:14:10 »

... пускам сигнали по официалния ред до Общината и до КАТ.

Ето за това те поздравявам! Ето от това има смисъл!

И от мен весело посрещане на Новата Година !!!
Активен
bgdimitrov
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 462

Профил
« Отговор #1694 -: декември 31, 2018, 06:35:24 »

Весело посрещане на новата година колеги. Още много репортажи през 2019!  Cool
Активен
Страници: 1 ... 111 112 [113] 114 115   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.154 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.023s, 2q)

Google e прегледал тази страница май 05, 2020, 09:56:49