Анкета
Въпрос: Има ли нужда град Русе от обходна магистрала?
Да, задължително
Да
Не е належащо на този етап
Не
Не, в никакъв случай

Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Магистрала Русе  (Прочетена 120288 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #15 -: април 15, 2009, 11:57:12 »

Според мен околовръстно не ни е чак толкова нужно.Нашия трафик не е чак толокова тежък.Обаче магистрала е жизнено нужна.Като за начало може пътя Русе-Велико Търново да е поне двулентов.
Активен

mart0s
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 805

Профил WWW
« Отговор #16 -: април 20, 2009, 02:50:34 »

мисли малко кфо като си на 13?  Cheesy  Wink
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #17 -: април 20, 2009, 03:06:21 »

Айде сега ако движението ни беше като в Пловдив или Варна поне да, обаче не е толкова натоварено.Това, че на няколко участъка от града стават задръствания веднъж месечно не означава нищо.Пък и те едни задръствания.Колони по 4-5 коли.За момента бул.България за мен си върши добра работа
Активен

deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #18 -: април 20, 2009, 03:15:10 »

Явно не си се движил по него скоро. Сега, както е затворено пак едното платно и е двупосочно, нагли шофьори карат в насрещното директно срещу идващите автомобили... абе голямо шоу е. Дано се размине без жертви докато завършат ремонта.
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #19 -: април 20, 2009, 03:25:39 »

Да, но тя не е ли затворена в района на кв.Локомотив към края
Активен

Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #20 -: април 20, 2009, 06:07:11 »

Абе момче, говориш глупости! Ти минавал ли си скоро по околовръстното на Русе??? Май нямаш представа, че от 5 години постоянно правят ремонти, а движението е толкова натоварено, че се получават едни дъъъъълги опашчици от автомобили и ТИРове, които се чудят как да си правят завоите, особено като се прибавят и тролеи и автобуси на онова малко отклонение...
Абе моля ти се...  Cheesy Cheesy Cheesy Вярно, че не мислиш като пишеш.
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #21 -: април 20, 2009, 07:44:20 »

Абе къде стават опашки.Когато трафика ни е като в София съм съгласен.Единствените опашки, които стават са на бул.Съединение, Кръговото и района на дунав мост.Бъдете реалисти бе.Вярно в Русе се увеличил много трафика, но ако си мислите, че околовръсното ще го облекчи много грешите.Ако например баща ми иска да отиде на работа няма да мине по околовръстното я, защото работи до историческия музей.Много хора са така.Околовръстното ще се ползава само от тирове, които така или иначе не минават през града.С тези пари с които се направи околовръстно може да се направи 4 лентов път до Ветово поне.Ако не и повече.Няма ли да е по-добре така.Това че стават опашки на 3-4 места в града не значи, че трафика в цвлия град е натоварен.
Активен

deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #22 -: април 20, 2009, 07:49:31 »

Започваш да говориш глупости. Ти не си шофьор (това е ясно). Задръствания стават и по Липник, и по Цар Освободител, и на много други места. А "околовръстното" няма нищо общо с общината. Явно не си чакал на Олимпа няколко светофара, за да минеш. Или на пазара.
А по бул. България минава целия трафик от Дунав мост за България. И сега е набутан двупосочно в по една лента. Познай как е.
Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: април 21, 2009, 09:43:55 »

Абе какво Ветово, бе момче?  Cheesy Cheesy Cheesy Ах, ама вече става смешно!

Деян, и аз не съм шофьор, но всеки ден минавам точно по тази така прословута магистрала. Там движението е постоянно натоварено, дори да е празник, дори да е делник, дори да няма автомобили в целият град, оттам минават всички превозни средства, които примерно пътуват от Румъния, за Румъния, към Варна, за София и т.н. абсолютно всички. За пет години "ремонтиране на участъка", който все не е ремонтиран (много забавно беше когато сложиха мантинели и точно две седмици след това разбиха всичко и давай наново ремонти, просто много се смях) и все движението от Охлюва или дори от по-назад е с отбивка в другата лента.

Можи бе е време да идеш и да видиш Wink 
Активен

Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 5145

Профил Ел. поща
« Отговор #24 -: април 21, 2009, 02:52:38 »

...много забавно беше когато сложиха мантинели и точно две седмици след това разбиха всичко и давай наново ремонти, просто много се смях...

А бе, Крисе, то това не е за смях, ами за рев с три реда сълзи, 'щото все такива ги вършим българите - и при соца беше същата дивотия, и сега, като дойде "демокрацията", пак сме си същите смотаняци... Shocked
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: април 21, 2009, 10:19:29 »

Orthodox, работата е там, че на мен когато ми е тъжно реагирам така.  Shocked Смазващо е. Повярвай ми. Аз съм пешеходец и колко години я гледам тая мизерия...просто на сто процента са замесени няколко фирми, които години на ред си кътат парички от цялата тая работа...
Активен

ilko
Илко
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 520

Профил Ел. поща
« Отговор #26 -: април 27, 2009, 10:57:29 »

Има проект за нов околовръстен път на Русе ,при който бул ,,България,, остава почти само за градско ползване . Магистрала Русе звучи доста неточно ,щото не казва към варна или софия ще се строи . Та новия околовръстен път ще почва от дунав мост и трябва да свършва с новия мост Русе/Гюргево при ЗИТА и МЕТРО. Пръстена съвсем логично трябва да се затвори в Гюргево . С два моста в краищата,лифт в средата ,корабчета между Лома и Дунава и Градската железница въртяща се в пръстена .Свързване на летище Русе с летище Букурещ и Уравнението излиза!
Активен
CaMaRo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил
« Отговор #27 -: април 27, 2009, 11:12:02 »

Какъв мост до Метро? Roll Eyes
Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1035

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #28 -: април 28, 2009, 09:59:01 »

http://www.ruseonline.info/smf/transport/%27%27-t456/ Тук е темата за новия околовръстен път, тук: http://ruselive.com/gallery/main.php/v/proekti/OGPlan.jpg.html е снимката на новия /изменен/ общ градоустройствен план, в които се включва този път. Ама никъде никой не е споменавал за мост над Дунава ...
Активен
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1430

Профил
« Отговор #29 -: април 30, 2009, 07:32:25 »

точ осмокласник-чорбар направо ме застреля с тези умотворения  Shocked
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 27 запитвания. (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)

Google e прегледал тази страница май 29, 2024, 09:33:44