Анкета
Въпрос: Харесва ли Ви сайта ?
Екстра е ! - 49 (63.6%)
Добър е, но може и по добре. - 26 (33.8%)
Не ми харесва ! - 2 (2.6%)
Общ брой гласове: 73

Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Анкета : Харесва ли Ви сайта ?  (Прочетена 35427 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #60 -: ноември 13, 2010, 06:31:29 »

Благодаря Smiley
Имаме си и страница във фейсбук Smiley http://www.facebook.com/pages/Ruse/Vizte-Ruse/46551557820
Активен
Zihuatanejo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #61 -: декември 28, 2011, 10:59:56 »

Виждам, че е страницата е събрала над 4000 последователи. Защо не я ползвате за една кампания за популяризиране на форума. Нещо от рода на "Елате в най-големия русенски форум - мястото където да споделите и прочетете всичко за живота в града!"

Може би и по-сполучлив слоган да се измисли и в комбинация за един хубав банер, мисля, че би имало ефект, защото форума доста позагуби активността си в последните месеци.
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4555

Профил Ел. поща
« Отговор #62 -: декември 30, 2011, 12:07:13 »

Да, за съжаление понижената активност на форумците напоследък е факт. Аз съм регистриран от 2007 и по онова време имаше период, когато тенденцията беше обратна и то доста изразена, но от някое време нещата се обърнаха. Което лично на мен ми е неприятно, може би защото го възприемам като индикатор за затихване на русенското битие в по-генерален план.

Вярно е, че някои активни форумци като Кристин се преместиха в други населени места и Русе не е вече актуална тема за тях, може би и атмосферата на нашия град да не е особено богата на заслужаващи внимание събития и акценти, които да се дискутират тук. Сивата провинциална реалност, както казват понякога. И все пак загубата на интерес към форума е твърде неприемлива според мен и се надявам да има начини тази тенденция да се промени някак...

Но пък ако действията за популяризиране на форума го превърнат в нещо като (доста по-многолюдния и активен) Русенци.ком, по-добре да не се случва. Там "населението" е основно тийнейджърско и атмосферата (като тематика, настроения и език) съответства на тази част от населението. Задават се например въпросчета от рода на "Русенки, правите ли го отзад?" Embarrassed Не вярвам някой от активните форумци тук да е очарован от перспективата този форум да заприлича на онзи... Grin
« Последна редакция: декември 30, 2011, 12:15:05 от Orthodox » Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1764

Профил Ел. поща
« Отговор #63 -: декември 30, 2011, 12:30:08 »

Специално за мен, въпросът "Русенки, правите ли го отзад?" е съществен и не бива да се оставя без внимание, защото разкрива важни културни маркери! Cheesy Cheesy Cheesy

Иначе си прав - ако цената е да се превърнем в тийн форум - не, благодаря! Shocked
С цялото ми уважение към подрастващите! Wink
Активен
Zihuatanejo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #64 -: декември 30, 2011, 01:38:48 »

Ако някой "новопривлечен" пусне такава тема, тя ще бъде изтрита и на него ще му стане ясно, че няма място в този форум. Идеята е популяризирането да привлече повече сериозни хора, които се вълнуват от сериозните теми, които се дискутират тук.
Активен
krasi_guteva
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 190

Профил
« Отговор #65 -: декември 30, 2011, 09:42:51 »

Форумът в този формат ми допада повече, отколкото във Фейсбук . Тук има възможност до се дискутира по много разнообразни теми .Има предоставен богат снимков материал.  Докато в мрежата е по-скоро в някакъв телеграфен стил.... Smiley
Активен
Zihuatanejo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #66 -: декември 30, 2011, 10:28:32 »

Така е! Форумите са много по-добре структирирани и е много по-лесно да откриеш дадена тема или снимка в тях, отколкото из разните социални мрежи.
Активен
rumkir
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #67 -: септември 25, 2012, 07:41:08 »

Уважаеми служители в кметството,оставам с впечатлението,че никой не обръща внимание на сигналите,които се изпращат за нередности,опасности и сметища.Сайтът ми харесва,но не се чувства ползата му.Георгиев
Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #68 -: септември 25, 2012, 08:41:42 »

Здравейте, господин Георгиев.

Само искам да кажа, че сайта няма нищо общо с общината. Идеята за сигналите до кмета беше на участващите във форума. Всички ние тук, се надяваме, че все някой от работещите в общината поглежда в този сайт, защото е поддържан с ентусиазъм, любов и грижа за града ни!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.077 секунди с 27 запитвания. (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)

Google e прегледал тази страница юни 25, 2019, 07:28:09