Анкета
Въпрос: Харесва ли Ви сайта ?
Екстра е ! - 49 (63.6%)
Добър е, но може и по добре. - 26 (33.8%)
Не ми харесва ! - 2 (2.6%)
Общ брой гласове: 73

Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Анкета : Харесва ли Ви сайта ?  (Прочетена 36512 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Evera
EvERGREEN
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Nothing else matters...

Профил Ел. поща
« Отговор #45 -: май 14, 2008, 12:30:18 »

Съвсем наскоро разбрах за форума и с голям кеф ще се опитвам да слагам по някое мнение тук там!Евала,браво че си имаме форум.Супер  е!
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4674

Профил Ел. поща
« Отговор #46 -: май 14, 2008, 01:17:52 »

Добре дошъл! Пиши и чети редовно - има какво интересно да се намери в дискусиите, стига да си обичаш града, а тук сме се събрали само такива хора. Ако вчерашният, днешният и утрешният ден на Русе не са ти безразлични - непременно ще намериш много интересни неща са прочитане, размисъл, идеи и общуване с други русенци по сърце. Пък ако и ти добавиш нещичко към това полезно общуване - още по-добре... Smiley

На добър час във форума!
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
mladen201
Гост
« Отговор #47 -: май 14, 2008, 05:06:51 »

Кой непрокопсаник е гласувал с не  Huh?
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #48 -: май 14, 2008, 07:09:27 »

Двама са към този момент... Angry Какво да се прави - хора разни, не можеш на всички да угодиш. По-важното е, че в същото време 47 души си харесват форума - кой повече, кой по-малко... Така че няма основания за безпокойство, форумът върви добре! Smiley Wink
Активен

ftubusa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 542

Профил
« Отговор #49 -: май 14, 2008, 07:15:21 »

Разбира се че върви към добре. Последно време особенно доста интересен стана. Колкото повече толкова повече.
Активен
Zihuatanejo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #50 -: юли 08, 2008, 01:52:11 »

Никъде не можах да открия във форума обяснение за новото разпределени на форум "Инфраструктурни проекти"
Моето мнение, е че преди като беше без суб-форуми беше по-пригледно и съответно по-прятно за четене.

Надявам се да върнете старият изглед на този форум.
Поздрави!  Grin
Активен
ilko
Илко
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 520

Профил Ел. поща
« Отговор #51 -: юни 07, 2009, 09:08:32 »

Аз искам да попитам. Хората писали през 2006 година ,влизат ли още във форума!!!  Huh? любопитен съм много ,дали след 2 години ,аз самият ще продължавам да следя саита .
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #52 -: юни 07, 2009, 09:11:22 »

Всичко се вижда тук:
http://www.ruseonline.info/smf/mlist/
сортираш ги по каквото си пожелаеш.
Активен
СкручЪ
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 444

Защото съм пич ;]

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #53 -: юни 08, 2009, 02:00:11 »

А ако няма такива, а на теб ти харесва, ще спреш ли?
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #54 -: януари 20, 2010, 12:57:16 »

Smiley a форумчето си е хубаво Smiley иии не е онова стандартно bbbbbphp Smiley

Това, което следва, съм го писал преди 3 години и 2 месеца, само 3 месеца след регистрацията си - все още като новак...

Абе то че е хубаво - хубаво е. Ама повече като идея и замисъл, отколкото като реалност. Имам предвид, че нещо хич не му върви като посещаемост и брой на активните участници - в това отношение доста време се тъпче на едно място...  Sad Още през лятото някои форумци (май даже имаше и от администрацията) бяха уверени, че не е далече времето, когато едва ли не половината град ще се регистрира тук и денонощно ще ври и кипи от нови мнения и теми, дискусии и общуване. Само че на практика такова нещо не се получи... Все още си е бая мижавичка и посещаемостта, и активността на потребителите. Даже има дни, през които няма нито едно ново мнение! Shocked Huh? Срам и позор бе, хора! Може ли това да бъде форумът на град със 170000 души население, което е известно в цяла България с местния си патриотизъм и афинитета към града си?! Впрочем, една проста сметка показва, че при средно 1 нова регистрация дневно, както е сега, половината град ще се появи тук след около... 230 години. Колко му е да го дочакаме? Wink Grin И какви са тия 5 мнения средно на ден?! От 419 регистрирани форумци?! Shocked Спомням си за Гогол... "Мъртви души"...

Хайде холан, не ме убеждавайте, че положението около форума е розово. Не отричам, хубав е, но нещо не му върви и това си е... Roll Eyes И сигурно може да се направи нещо, за да се раздвижат нещата, а?

Следващото ми "статистическо" мнение е от преди 2 години - забелязват се по-оптимистични нотки - явно нещата се подобряват... Wink

Искам да споделя задоволството си от оживлението, което напоследък наблюдавам във форума и което ме обнадеждава, че следващата среща може да е доста по-многолюдна. Като човек на цифрите от време на време поглеждам страницата с общите форумни статистики и там се вижда, че поне количествено има засилена активност на общността ни напоследък - и дано се запази и засили това развитие! Когато преди 5 месеца се регистрирах, средният брой мнения дневно беше около 5.5, а сега е над 7; макар и мъничко, се е увеличил и средният брой регистрации дневно от около 1 на 1.11 - и вече сме над 500 души регистрирани форумци. Само дано повече от тези хора бъдат активни участници в дискусиите, а не "мъртви души"... И силно се надявам това да не е резултат от по-слабо подвижния, домошарски характер на зимния сезон, та да се чете и пише във форума "от нямане какво да се прави", а това оживление да продължава и през другите сезони, даже и на лято, когато повечето хора решават да се раздвижат из България или по света. Все пак, темата "Русе" никога не ще престане да бъде актуална за родения и живеещ тук човек (а донякъде и за напусналия по една или друга причина дунавския красавец). Затова, да пожелаем по-добри времена на форума и на главния "виновник" за съществуването му - хубавият ни град... А на следващата среща в Останкино да са нужни вече две маси, за да поберат купона...  Cheesy

Е, днес пък ми хрумна отнова да погледна страницата със статистиката, та да видя накъде върви и докъде е стигнал нашият форум към днешна дата. Ами... доволен съм. Smiley Основният показател, отразяващ чувствително увеличената активност на форумците - броят мнения на ден - се е увеличил от 5.5 през ноември 2007 и 7 през януари 2008 до над 20! Не може да се отрече оживлението (не с проценти, а с пъти!), и въпреки това ми се ще нещата да живнат още! Интересното е, че при това практически неизменни остават (и даже се отличават със забележителна стабилност) другите два основни показателя - среднодневният брой нови регистрации и нови теми. Първият през всичките тези години се колебае между 1 и 1.1, а вторият - около 0.65. Броят на регистрираните участници се е увеличил от 419 през ноември 2007 и около 500 през януари 2008 до 1117 към днешна дата. Излиза, че формално погледнато, всеки около 150 русенци имат по един представител тук. Smiley Но съвсем не всички от тях са активно участващи, разбира се - и затова пожелавам на форума през тази, пък и през идните години, да се увеличи процентът на активно пишещите форумци - но не за сметка на качеството, разбира се...

На добър път и зелена светлина на форума ни, уважаеми съграждани!

BTW, радвам се на новите мнения на Кристин - определено мисля, че многомесечното й отсъствие напоследък лиши форума от един интересен участник със специфичен личностен колорит...
« Последна редакция: януари 20, 2010, 12:59:20 от Orthodox » Активен

jorda
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 445

Профил
« Отговор #55 -: януари 20, 2010, 10:38:31 »

Страницата е много добра Smiley.
Активен
add
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« Отговор #56 -: април 23, 2010, 08:40:41 »

Форума , определено ми харесва , макар че активните са малко на брой .Неможах да разбера защо ми заключиха темичката " Русе добро или лошо място за бизнес " , тъкмо се заформи дискусия . Администраторът,  ако има забележки поне да ги каже иначе става цензура .
Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #57 -: април 23, 2010, 09:53:15 »

Хм не съм я заключил аз, единствените които могат да я заключат съм аз и създателя на темата ...

П.П. Отключих я Smiley
Активен
JoroKanadeca
Гост
« Отговор #58 -: ноември 13, 2010, 11:50:47 »

Най - добрия Русенски сайт !!! 
Активен
martin1991m
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил Ел. поща
« Отговор #59 -: ноември 13, 2010, 02:41:44 »

Най - добрия Русенски сайт !!! 

и аз така мисля  Cheesy
Активен

Déjales decir que no es de verdad
Sé que nuestro amor siempre durará
Piensen lo que quieran pensar de mí
A mí me da igual
Yo vivo por ti
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.091 секунди с 28 запитвания. (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)

Google e прегледал тази страница Днес в 06:14:53