Анкета
Въпрос: Харесва ли Ви сайта ?
Екстра е ! - 49 (63.6%)
Добър е, но може и по добре. - 26 (33.8%)
Не ми харесва ! - 2 (2.6%)
Общ брой гласове: 73

Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Анкета : Харесва ли Ви сайта ?  (Прочетена 36278 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ftubusa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 542

Профил
« Отговор #30 -: март 18, 2007, 09:35:59 »

Xaresva mi , razbira se 4e mi xaresva. Tova mejdu drugoto e edinstvenia sait za Ruse v koito sum registriran Cheesy. Samo ne razbiram zashto ima FORUM kato nikoi nishto ne pishe v nego i ako az resha da otvorja njakoja prikazka ...............................
 A saita naistina mi xaresva.
Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #31 -: март 18, 2007, 09:47:30 »

Smiley Ами то по принцип форумите на Русе хич ги няма ... Sad Но се надявам да започне полека лека да се пише тук, защото все пак сайта се посещава от доста хора Smiley. А и гледам, когато аз пиша, да са предимно неща свързани най-вече със строителството в града и проверени Smiley Като например това, че веригата "ПРАКТИС" е купила терен до Технополис Smiley + още няколко вериги Smiley ноо това ще го напиша в "Инфраструктурни проекти" до няколко дена Smiley
Активен
ftubusa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 542

Профил
« Отговор #32 -: март 19, 2007, 09:38:55 »

Da, taka e idejata e da si pishem Cheesy. A za Praktik i az chux , 4e shte bude to4no do Texnopolis.
Активен
Sashoko
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 245

Профил
« Отговор #33 -: март 31, 2007, 05:19:37 »

Hm ami saita e mnogo dobar kato ideq, daje strahoten. Toi e o6te ne6to koeto pove4eto gradove nqmat :0) a ina4e tova koeto moga da kaja e dizaina mi haresva, napravo si e idealen, za kamerite da se umnojava broqt im i ako moje nqkoi da se DVIJAT  Wink
Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #34 -: март 31, 2007, 06:12:51 »

Хех Smiley и аз имам желание да се движат Smiley обачееее ... както навсякъде трябват пари Sad засега ще караме с неподвижни Smiley
Активен
Sashoko
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 245

Профил
« Отговор #35 -: март 31, 2007, 11:13:22 »

kolkoto tolkova Smiley vajnoe jelanie da ima.. i taka saita si e nepovtorim Tongue
Активен
jujaruja
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил Ел. поща
« Отговор #36 -: юни 05, 2007, 12:32:39 »

знаете ли колко много българи живеят в чужбина и милеят да видят на живо своите родни градове и села.аз напално подкрепям този саит ,понеже познавам страшно много българи от русе и още утре ще им кажа за този прекрасен саит в които показват роднят им град.браво на тези които са се помачели да баде усащественна тази прекрасна идея.благодаря ви много.макар и да несам от русе,но ми харесва да разглеждам вашят прекрасен град.БЛАГОДАРИА И УСПЕХ

Bulgaria.png
Анкета : Харесва ли Ви сайта ?
* Bulgaria.png (1.31 KB, 500x300 - видяно 1515 пъти.)
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3198

Профил
« Отговор #37 -: август 05, 2007, 01:51:36 »

чудех се къде да напиша това което имам да кава и мисля че възможно най-правилното място е в тази тема. сайта е страхотен, идеята за уебкамерите също е прекрасна, а това че са толкова много вече и 6те продължават да се увеличават, като достъпа до тях е безплатен е просто нещо за което нямам думи  Cheesy
за сравнение ще дам уж напредналия град варна в който до сега след много (ама наистина много) търсене аз успях да намеря една камера, която на всичкото отгоре е на агенция за недвижими имоти. може да я видите на: http://www.bpd.uk.com/index_eng.php
тази камерка обаче изглежда адски мизерно в сравнение с нашите. варненци решиха да поправят нещата и сложиха камера (вече общинска) и щяха да се наакат! пишеше по варненските вестници "Варна вече и по интенет на живо!" и тем подобни... голяма работа! вярно е че камерата е факт, дори видях къде е монтирана, на покрива на общината, можели сме и да я управляваме. да ама не! защото от както е монтирана никой не я е видял по простата причина че сайта не се зарежда! Roll Eyes еех варна, как едно нещо не направихте като хората, даже и след като сте го видели как става. вярно по-добре късно от колкото никога, ма поне да е като хората! давай Русе
Активен

Във форума се ражда истината.
punk_girl
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил Ел. поща
« Отговор #38 -: август 21, 2007, 08:36:31 »

saita e super br  Smiley
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4661

Профил Ел. поща
« Отговор #39 -: август 21, 2007, 09:49:46 »

Екстра е!
Добър е, но може и по добре.
Не ми харесва !

Моят вариант на отговора: Екстра е, но може и по-добре!
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
oprev
bulgarianight.com
Administrator
Jr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 89

301910591
Профил WWW
« Отговор #40 -: август 21, 2007, 09:54:17 »

Екстра е!
Добър е, но може и по добре.
Не ми харесва !

Моят вариант на отговора: Екстра е, но може и по-добре!

Smiley .... ами ще стане и по-добре ... със сигурност ...  Grin  ... време трябва само
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #41 -: август 21, 2007, 10:13:42 »

Трябва и да се популяризира всякак из Нета! Колкото повече русенци (а и не само) знаят за тоя мегдан за разговорки, толкова по-оживен, разнообразен и информативен ще е форумът. Повече умове генерират повече идеи, нали? Получава се и взаимно обогатяване със знание, хрумвания, положителни и градивни нагласи, въобще с добри и полезни неща. Нека това стане форумът на Русе и русенци, където можеш и идеи за града да предложиш, и личната си болка да споделиш и да срещнеш разбиране. Защото живеем във време на отдалеченост от другите около нас, когато стените между душите на хората ни разделят повече, отколкото стените на домовете ни... А и в нашия забързан живот не е лесно да намериш време и място да събереш заедно няколко десетки или стотици хора, за да общуват лично. Е, отвреме навреме може и това да се прави, но ежедневно или поне често това е възможно именно тук - където срещаш единомишленици, а и хора със сходни проблеми и грижи, най-малкото защото живеем в един голям дом, наречен Русе. Затова нека всеки от нас, кой както може, да съдейства форумът да става все по-добър и популярен, за да се чувстваме всички ние още повече русенци и българи!
Активен

oprev
bulgarianight.com
Administrator
Jr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 89

301910591
Профил WWW
« Отговор #42 -: август 21, 2007, 10:18:31 »

Трябва и да се популяризира всякак из Нета!

скоро замисляме да се осъществи една доста сериозна рекламна кампания ... но за сега всичко е добри намерения ... надявам се всичко да стане реалност доста скоро Wink 

така че по сайта се мисли и се работи ... и пак ше се повторя  Grin ... време му е майката  Tongue

стой и гледай дет са вика  Wink
Активен
Julian_Georgiev
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #43 -: октомври 23, 2007, 05:07:31 »

Mi saita e dobar izcyalo v stila na Rousse!  Wink Ama za6to ne moga da namerya kade sa kamerite??? Sad
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #44 -: януари 10, 2008, 11:20:52 »

Искам да споделя задоволството си от оживлението, което напоследък наблюдавам във форума и което ме обнадеждава, че следващата среща може да е доста по-многолюдна. Като човек на цифрите от време на време поглеждам страницата с общите форумни статистики и там се вижда, че поне количествено има засилена активност на общността ни напоследък - и дано се запази и засили това развитие! Когато преди 5 месеца се регистрирах, средният брой мнениядневно беше около 5.5, а сега е над 7; макар и мъничко, се е увеличил и средният брой регистрации дневно от около 1 на 1.11 - и вече сме над 500 души регистрирани форумци. Само дано повече от тези хора бъдат активни участници в дискусиите, а не "мъртви души"... И силно се надявам това да не е резултат от по-слабо подвижния, домошарски характер на зимния сезон, та да се чете и пише във форума "от нямане какво да се прави", а това оживление да продължава и през другите сезони, даже и на лято, когато повечето хора решават да се раздвижат из България или по света. Все пак, темата "Русе" никога не ще престане да бъде актуална за родения и живеещ тук човек (а донякъде и за напусналия по една или друга причина дунавския красавец). Затова, да пожелаем по-добри времена на форума и на главния "виновник" за съществуването му - хубавият ни град... А на следващата среща в Останкино да са нужни вече две маси, за да поберат купона...  Cheesy
« Последна редакция: януари 10, 2008, 11:24:14 от Orthodox » Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 28 запитвания. (Pretty URLs adds 0.016s, 2q)

Google e прегледал тази страница септември 16, 2019, 01:00:49