Анкета
Въпрос: Коя класа автомобили ви хареса най-много?
А - 4 (33.3%)
B - 2 (16.7%)
C - 6 (50%)
Общ брой гласове: 10

Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Писта "Русе" 17 -18. Май 2008 година  (Прочетена 11972 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mladen201
Гост
« -: май 17, 2008, 09:04:33 »

Тази година е най-интересна според мен.Честно казано ми хареса как кара Димитар "Кроса"

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

« Последна редакция: май 10, 2009, 01:23:17 от SW2FL » Активен
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3192

Профил
« Отговор #1 -: май 17, 2008, 11:14:19 »

Тая тема е за спортния живот. Може ли админа да я премести?
Активен

Във форума се ражда истината.
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #2 -: май 17, 2008, 11:33:32 »

Не! Да не я мести!

Ралито си има последствия, от които аз лично искам да се оплача, желая да изкажа недоволствие, искам просто.....

... хората са едни ... свине. Като свърши ралито, задоволени ли ви бяха душиците, милите? А по улиците и по градинките видяхте ли какво остана!? Или едва ли вашите очи виждат нещо друго освен кой е победителя, кой как карал, кви конски сили вкарал, къв тунинг имал и не знам си кво......

Никога не съм си позволявала да псувам, обаче като минах от там, отвратих се! Съвсем сериозно очите ми се напълниха със сълзи... минах, подритнах една бутилка... а някакъв правещ се на Шумахер "селянин" профуча край мен... Защото след подобно рали всеки се мисли за големия състезател, а никой всъщност не осъзнава как точно когато свърши всичко хората вървят спокойни по улиците...

Всъщност тва е проблем на едно доста болно бих казала общество... щото на народа му даваш хляб и зрелище и е напълно доволен. Защо да се грижи за друго? Защо да не остане напълно пасивен, след като е задоволен...

Благодаря, но НЕ на ралите в градски условия! НЕ на замърсяването на трасетата в гори, планински местности и подобни тракове...

Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #3 -: май 18, 2008, 01:30:56 »

много интересно беше таи година.  Cheesy Tongue
Активен
mladen201
Гост
« Отговор #4 -: май 18, 2008, 04:19:10 »

прав си марто най-яката част е като мицубишиту се опита да изпревари ауди-то но спука гума  Cheesy иначе яко стана 
Активен
mladen201
Гост
« Отговор #5 -: май 18, 2008, 04:27:33 »

Не! Да не я мести!

Ралито си има последствия, от които аз лично искам да се оплача, желая да изкажа недоволствие, искам просто.....

... хората са едни ... свине. Като свърши ралито, задоволени ли ви бяха душиците, милите? А по улиците и по градинките видяхте ли какво остана!? Или едва ли вашите очи виждат нещо друго освен кой е победителя, кой как карал, кви конски сили вкарал, къв тунинг имал и не знам си кво......

Никога не съм си позволявала да псувам, обаче като минах от там, отвратих се! Съвсем сериозно очите ми се напълниха със сълзи... минах, подритнах една бутилка... а някакъв правещ се на Шумахер "селянин" профуча край мен... Защото след подобно рали всеки се мисли за големия състезател, а никой всъщност не осъзнава как точно когато свърши всичко хората вървят спокойни по улиците...

Всъщност тва е проблем на едно доста болно бих казала общество... щото на народа му даваш хляб и зрелище и е напълно доволен. Защо да се грижи за друго? Защо да не остане напълно пасивен, след като е задоволен...

Благодаря, но НЕ на ралите в градски условия! НЕ на замърсяването на трасетата в гори, планински местности и подобни тракове...

Крисе вчера преди кфалификацията навсякаде семки бобонкки,шишета от бира и темп подобни.
Днес отиваме беше чисто но пак освиниха терена но общината дава пари да се очисти след това!!!  Wink
Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: май 18, 2008, 06:04:14 »

Пък ако не даваше щяхме да я плюем що не дава, щото ние сме свине и не можем да се ограничим в боклуците си, просто се превръщаме в тях...

а ..... ..... . ..................... да му се невиди................
Активен

svilenrr
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 607

Профил
« Отговор #7 -: май 18, 2008, 09:22:46 »

Крисе какви са тези нерви от теб! По-спокойно!  Smiley
Активен

mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #8 -: май 18, 2008, 10:19:24 »

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4610

Профил Ел. поща
« Отговор #9 -: май 19, 2008, 09:34:40 »

Крисе какви са тези нерви от теб! По-спокойно!  Smiley

Хиляди пъти е права, включително и да се ядосва! Наистина си е отвратителен този масов просташки и безотговорен манталитет да се замърсява, руши и въобще да се нарушава редът без замисляне, като че ли нищо особено не е станало! И сега, когато има вече контейнери за пластмаса и хартия, пак е осеяно с бирени бутилки (където пил, там я хвърлил, особено тийнейджърите), хартии, найлонови торбички и какви ли не още боклуци! Щото маминото синче или щерка ги мързи да идат до близкия контейнер и там да си пъхнат боклука... Нали не е вкъщи - всичко може, к'во му пука?... Даже и да не е толкова близо контейнерът, не е оправдание - на Запад са готови и километър да носят със себе си отпадъка, но да го сложат, където му е мястото, а не да серат на метеното (с извинение). Защото и едно автобусно билетче на тротоара загрозява и дразни, ама да беше само то... Българинът обаче на всичко това отговаря с: "Е... съм му м.....!" - и продължава напред... към Ориента. Но иначе се водим в ЕС... Roll Eyes
« Последна редакция: май 19, 2008, 07:12:53 от Orthodox » Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2048

Профил WWW
« Отговор #10 -: май 19, 2008, 09:54:22 »

България е прекрасна територия, заселена с изключително малоумна човешка популация Smiley Същата много често обича да се гордее със себе си и простотиите, които прави.
Активен
svilenrr
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 607

Профил
« Отговор #11 -: май 19, 2008, 10:00:45 »

Мен също много ме дразни боклука! За конкретния случай с ралито - там е имало полиция, а също така предполагам можело е да има и хора от КООРС. Защо не са глобили всеки, който замърсява? Само със сериозни глоби и наказания може да се отучат хората да хвърлят където им падне! На хвърлен фас, хартийка или друго - глоби го 50 лв. да видим другия път ще хвърли ли  Grin Ако хвърли пак - 100 лв., и така докато се отучи  Smiley
Активен

Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: май 19, 2008, 10:11:18 »

Да си дойдем на думата. Но само с думи не става.
На българина докато не му бръкнеш или в джоба или в здравето няма да се Поправи.
Активен

SlAdKiQ
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 142

Профил Ел. поща
« Отговор #13 -: май 19, 2008, 11:30:09 »

Тази година е най-интересна според мен.Честно казано ми хареса как кара Димитар "Кроса"
Моите извинения ама незнам до сега в Русе да е имало рали. Това което се провежда на пътен възел Хр. Ботев е Писта и тая година се казваше "Писта Русе-2008". Много лоша организация от страна на русенци и колко хора си потрошиха колите и джантите, и на старта един от съдиите е бил на пистата като са дали старта добре че пилотите са го видели и не да тръгнали, щеше да има и смъртен случаи догодина се съмнявам да сме пак вклиучени в шампионата на писта
« Последна редакция: май 19, 2008, 11:38:35 от SlAdKiQ » Активен

SlAdKiQ
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 142

Профил Ел. поща
« Отговор #14 -: май 19, 2008, 11:33:56 »

Пък ако не даваше щяхме да я плюем що не дава, щото ние сме свине и не можем да се ограничим в боклуците си, просто се превръщаме в тях...

а ..... ..... . ..................... да му се невиди................
По бул. Хр. Ботев да си забелязала кошче за отпадъци ?  Huh? няма най вероятно само на спирките на печатни платки има ако имаше кошчета такава картинка ли щеше да е
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.077 секунди с 28 запитвания. (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)

Google e прегледал тази страница август 25, 2019, 10:43:04