Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стена на срама  (Прочетена 132565 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216

Профил
« Отговор #450 -: юли 08, 2022, 07:21:29 »

Апропо, вчера бях в Плевен и смело мога да кажа, че в Русе само можем да си мечтаем да имаме качеството на настилката на плевенския център. Другото, което също засега само можем да мечтаем, е както в Плевен са направили тамошната Альоша на паметник в почит на Девета пехотна плевенска дивизия, ние тук да пробразим нашия в български монумент също.
Активен
vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2845

Профил Ел. поща
« Отговор #451 -: юли 08, 2022, 08:29:50 »

Там ползваха материали на Semmelrock за настилката. Определено се постараха. Само пейките без облегалка не ми допадат никак.
Паметникът наистина добре им се получи също.
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4861

Профил Ел. поща
« Отговор #452 -: юли 15, 2022, 11:02:10 »

Както - уви! - можеше да се очаква, почнаха се вандалските простотии с тротинетките под наем. И може би компанията, поела такъв риск в нашата твърде нецивилизована обществена среда, накрая ще реши да прекрати бизнес начинанието си, за да не остане в крайна сметка "на червено", не можейки да покрие загубите си от съсипана техника с приходите от експлоатацията на скутерите.

Наскоро бях със семейството си в заведението Норд при басейна, и наблизо (между стария и новия Дунавски кът) видяхме на алеята изоставена тротинетка с изтърбушена електроника. А още не е минал и месец от началото на тази услуга!  Roll Eyes

А бе добре сме, но ще се оправим... Sad

(Снимките са нощни, затова не им придиряйте много.)

Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2845

Профил Ел. поща
« Отговор #453 -: юли 23, 2022, 06:34:00 »

То това си е кражба и повреждане на чуждо имущество.
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.176 секунди с 24 запитвания. (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)

Google e прегледал тази страница септември 04, 2022, 04:51:32