Страници: 1 ... 37 38 [39]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кеят, общината и държавата  (Прочетена 107355 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
svetlin74
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 386

Профил
« Отговор #570 -: Днес в 09:46:23 »

Цитат
Всъщност някой има ли някакви рендери къде ще бъдат заведенията?
Срещу мястото където беше "фишера", но от другата страна на улицата, точно до края на кея има нагласена основа от камъни. Изравняват терена вероятно. Там е и позиционирано барчето което беше в основата на пасарелката. Изглежда доста приятно местенце, под короната на едно голямо дърво.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3223

Профил
« Отговор #571 -: Днес в 10:20:38 »

То там сигурно в момента разходката е със стойност 5k... така че и да го довършват, май пак отгоре ще го гледаме безплатно. Нищо, пазим го за ново...
Активен

Във форума се ражда истината.
vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2412

Профил Ел. поща
« Отговор #572 -: Днес в 05:27:35 »

Цитат
Всъщност някой има ли някакви рендери къде ще бъдат заведенията?
Срещу мястото където беше "фишера", но от другата страна на улицата, точно до края на кея има нагласена основа от камъни. Изравняват терена вероятно. Там е и позиционирано барчето което беше в основата на пасарелката. Изглежда доста приятно местенце, под короната на едно голямо дърво.

Мисля, че просто им пречеше будката, та затова метнаха малко камънак и изравниха, за да има къде да я преместят.
За да го бъде някъде нормално заведение, трябва да докарат ток, вода, канал.
Смятам, че мястото за търговски обект е след "Понтона". Пък може и преди новата пасарелка, има работилници за махане там.
Активен
bgdimitrov
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 428

Профил
« Отговор #573 -: Днес в 05:39:56 »

В оригиналния проект мястото за заведения беше определено от двете страни на дълбокия път преди жп линията, но не знам дали така остана и дали изобщо се предвиждат такива.

Според мен ако ще има нови заведения, нека да са на място на гребната база. Бараките на БРП също може да се превърнат в заведения.
« Последна редакция: Днес в 05:42:12 от bgdimitrov » Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.106 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)