Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: моля за помощ  (Прочетена 4788 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Кремена
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил Ел. поща
« -: май 05, 2009, 12:39:45 »

Здравейте,казвам се Кремена Николаева Павлова от град Варна.Наскоро разбрах,4е сам осиновена от родителите си и моето парво име и било Искра Кирякова Романова.Оставена сам  за осиновяване в ДМД в кв.Виница вьв Варна.Имената на моята биологична майка са Даниела Атанасова Романова от  Русенска област,за нея зная.че има дащеря Мария Кирякова Романова.Това е всичката информация с,която разполагам.Видях моята биологи4на майка в едно от предаванията по БТВ "Искрено и лично".но немога да извадя архива на предаването,а на  телефона,който е оставила за вразка в предаването не отговаря никой.Aко може някой да ми помогне с намирането на контакт с тази жена ще сам много задалжена.Вече незная какво да правя,затова се обращам кьм цялото интернет общество за помощ!Предварително благодаря на всички отзовали се!

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
Eross
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #1 -: май 05, 2009, 02:27:00 »

ами доколкото знам , Тя водещата смени телевизията и сега не сам много сигорен къде го дават искрено и лично мисля че по Нова тв , ще видя кво мога да направя , дано помогне всеки колкото може !  Lips Sealed
Активен
mladen201
Гост
« Отговор #2 -: май 05, 2009, 05:57:36 »

Кога са я давали твоята биологична майка по искренно и лично?Мога да ти намеря информация но трябва да знам датата.Иначе с удоволствие ще ти помогна.  Smiley
Активен
di4ko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 704

Профил
« Отговор #3 -: май 05, 2009, 06:07:04 »

да,трябва да намерим предаването  да видим жената, и да извадим снимка. Wink
Активен

mladen201
Гост
« Отговор #4 -: май 06, 2009, 11:28:10 »

Моят архив е само от  Искрено и лично   2008-04-30 09:59:00 до  Искрено и лично   2008-01-02 09:59:00 ако мога да помогна в рамките на тея дати с удоволствие!  Smiley
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #5 -: май 06, 2009, 07:03:34 »

Искрено и лично са го свалили от ефир от близо 2-3 месеца
Активен

mladen201
Гост
« Отговор #6 -: май 06, 2009, 08:09:02 »

е то ясно.те са я давали преди да го спрът разбираш ли Smiley
Активен
Кремена
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #7 -: май 10, 2009, 10:30:13 »

Здравейте благодаря за отговорите и за съпричастността на всички!Предаването се е излъчило 2005-6 година незнам точна дата.Свързах се с редакторката на предаването обеща да мо помогне да же бяхме насрочили дата на,която да ни срещнат,но след това им спряха предаването и явно вече не и се занимаваше и ми отказа.Помолих я сащо за рахив но...Каза ми,4е на телефона,който е оставила за връзка в предаването не отговаря никой и,че имало промени на телефонните номера в Русе и немогли да се сваржат с нея.Искренно се надявам някой да я познава или да е чувал нещо за тази исстория и да ми помогне!
Активен
Кремена
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #8 -: май 10, 2009, 10:33:21 »

Само забравих да напиша,4е аз сам на 21 години,родена сам на 15 09 1987година,а тя е на 47
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #9 -: май 10, 2009, 10:36:20 »

Тя от Русе ли е?
Не е никакъв проблем по стария телефон да се намери новия. Просто не им се е занимавало. Искай стария телефон!
Активен
Кремена
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #10 -: май 10, 2009, 12:08:38 »

Незнам то4но дали е от Русе или областта,но ще пробвам пак да им пиша въпреки,4е ме съмнява да ми го дадат.
Активен
Кремена
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #11 -: май 10, 2009, 12:16:47 »

Сега писах на редакторката и ще чакам отговор,дано поне този пат не ми откаже...
Активен
di4ko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 704

Профил
« Отговор #12 -: май 10, 2009, 07:28:51 »

да,със стария телефон отиваш БТК Wink
Активен

Кремена
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #13 -: май 10, 2009, 11:27:28 »

Незнам по каква слу4айност,но ми отговорха вижте какво ми написаха    
Поща > Папки > Кутия > Отворено писмо
обратно    предишно | следващо | следващо непрочетено
   ИЗТРИЙ       СПАМ       ПРЕПРАТИ       ОТГОВОРИ          ИНСТРУМЕНТИ          ПРЕМЕСТИ    
Подател:   Liudmila Dukova <liudmila_dukova@abv.bg>     добави в адреси
До:   kremena pavlova <krena_@abv.bg>   
Относно:   Re: [Fw: Здравейте ]   
Дата:   Неделя, 2009, Май 10 22:52:48 EEST   

Привет!

Не съм престанала да мисля какво може да се направи. Тъй като в момента не работя при Меги - няма предаване, няма екип... - телефонът може да се вземе само от базата данни, а тя е при нея. Но БТК се оказа, че не може да ни помогне, ако не й кажем адрес, а адресът в базата данни го няма.

Името на жената е Даниела Романова, гостувала е в предаване на 25 октомври 2006г. "Къде сте, близки хора". Това ми е останало в личните записки.

Ще бъда откровена. Може би е добре да се потърси съдействието на БТВ в лицето на някое действащо предаване, то да бъде посредник между Миглена и ръководството на телевизията, за да бъде излъчен откъс от предаването и майка Ви да разбере за Вас... Може би медията, която трябва да съдейства, трябва да е някаква трета - не съм сигурна, не съм го споделяла с Меги, защото зная, че от нейна гледна точка нещата са по-сложни. Без да влизам в подробности, на рождения ден на предаването бяха поканени всички, които са работили за излъчването му през предходните години, от директора до оператора, но не дойде нито един!

Попитайте от свое име Меги за това, не казвайте, че е моя идея, нека разберем какво мисли, с Вас ще бъде откровена по различен начин!

С искрено и дълбоко неудобство, че не откривам правилния начин да Ви свържем с тази жена - Людмила Дукова
Активен
Кремена
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #14 -: май 10, 2009, 11:33:33 »

Дайте съвет какво да правя
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.089 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)

Google e прегледал тази страница август 31, 2019, 04:51:42