Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова ТВ пак с новина, накърняваща имиджа на града ни!!!  (Прочетена 14418 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
svilenrr
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 607

Профил
« -: май 07, 2008, 07:41:26 »

Града ни бил рекордьор по пиене и тютюнопушене! Продължава серията лоши репортажи срещу града ни  Evil

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен

Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1152

Профил
« Отговор #1 -: май 07, 2008, 07:43:43 »

Ами нали според Нова ТВ, Русе бил градът с най-голяма безработица? Откъде според тях хората вземат толкова пари за скъпи продукти като алкохол и цигари? Cheesy
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #2 -: май 07, 2008, 10:04:35 »

Това беше излязло като информация в някой от новинарските сайтове. Вероятно някоя информационна агенция е пръкнала това чудо.
Активен
Sashoko
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 245

Профил
« Отговор #3 -: май 08, 2008, 02:08:37 »

е от това по-смешно нещо не бях чувал... То бива бива журналистите да няма какво да правят, ама чак толкова...  Undecided
Активен
DeYordanov
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 483

Профил
« Отговор #4 -: май 08, 2008, 03:17:52 »

Съвсем спокойно могат да си скъсат журналистическите дипломи  Evil Shocked
Активен
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1152

Профил
« Отговор #5 -: май 08, 2008, 07:02:25 »

Съвсем спокойно могат да си скъсат журналистическите дипломи  Evil Shocked

Аз съм за по-радикално решение! Трябва да се закрие целия журналистически факултет към СУ. Cheesy
Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #6 -: май 08, 2008, 08:58:43 »

Аре стига бе! Аз там ще ходя да уча!!!  Roll Eyes

Глупости ами... чудят се какви глупости да пишат, защото явно ги е срам ли, страх ли да пишат за РЕАЛНОСТТА в България. Айде бе...

Точно пък днес обсъждахме, че в Русе е най-ниска безработицата. А нашият град е този с най-много молове (така де ще бъде) на глава от населението. Интересно а?
Как ще си го позволим?

ПП. не отчитаме фактора румънец, пък и за тях строят един мол така до Дунав мост, така че...  Huh?
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
DeYordanov
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 483

Профил
« Отговор #7 -: май 08, 2008, 09:06:12 »

Хайде всичко да беше обективно няма проблем, но НОВА си позволява да си прииначава фактите както си поиска и то все във вреда на РУСЕ. Мисля, че е време отново да им пишем, ама по-масово  Smiley

Малко flood из пощите им ако ме рабирате правилно  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3192

Профил
« Отговор #8 -: май 08, 2008, 10:52:34 »

Последния път имаше проблем с пощата им. Връщаше писмата. Ние доста писахме.
Активен

Във форума се ражда истината.
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: май 08, 2008, 10:55:43 »

Връща ти от 1 мейл от групата зад news@ntv.bg. До другите си стига, искат не искат Cheesy
Просто са толкова кадърни, че не са премахнали препращането към онзи адрес, след като вече не съществува...
Активен
variant
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Профил
« Отговор #10 -: май 08, 2008, 11:05:55 »

И аз им писах по едно време 2 пъти по случай репортажа с моловете, и двата пъти ми се връщаше писмото с някакъв друг насочващ адрес към който да го препратя , към който отново получавах отказ!Та аз не разбрах сега на тоя адрес получават ли се писмата успешно?
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: май 08, 2008, 11:07:47 »

Получават се.
Активен
CaMaRo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил
« Отговор #12 -: май 11, 2008, 12:49:11 »

Дори и Русе да е с наи-голяма безработица(не ми се вярва)и хората да имат пари за нови коли и разни глезотии само в нашич вход 5 жени не работят само мъжете им работят (включително и майка ми)и си слагат дограми,нови коли,компютри,плазмени телевизори значи има големи заплати в Русе и като направят 7 мола най-много в България хората правят в Русе щото виждат че града се развива и все повече хора идват да живеят в него 
Активен
Cobaca
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Профил
« Отговор #13 -: май 11, 2008, 02:01:08 »

Само не ръси глупости. Какво значи най-много в България? Да не би в Русе да имаме повече молове от София, където се очакват до 3 г да бъдат 25 или Варна, където се очакват да бъдат до година 8? За Пловдив и Бургас не съм запознат. Тма не знам какво е дереджето, но ме съмнява да са след нас.
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2048

Профил WWW
« Отговор #14 -: май 11, 2008, 02:07:01 »

Shocked

колко регистрации мислиш да си правиш. бе момче Smiley
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.015s, 2q)

Google e прегледал тази страница юни 10, 2019, 11:38:17