Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 55   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мегамол - Русе  (Прочетена 378662 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emo_rub4ev
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил Ел. поща
« Отговор #450 -: ноември 23, 2010, 07:14:37 »

Някъде няма ли информация в колко часа ще отворят? Сутринта, по обяд... ? Huh?
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #451 -: ноември 23, 2010, 07:55:15 »

В 10:00.
Активен
dido1302
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 77

Профил Ел. поща
« Отговор #452 -: ноември 24, 2010, 01:39:03 »

Аз като ви казвах че в нашето Руси ще са най-сиромашките молове вие не вярвахте . Не бе сума ти кина и цял етаж фаст фууд . Даже и за Burger King се облизвахте . Сега да не се окаже като го отворят да няма къде да се наплюскаме русенци . Щяло да има в мола една кино зала . Май се оказва че и това е дъжд от вятър . В Русе ситуацията е различна и тук такива западни култури не виреят . Ние русчуклий сме аристократи европейци и не оценяваме американската джънк фууд и фън мейкинг култура . Ако за няколко развълнувани тийнейджъра е нещо велико и е повод за гордост че в града им има мол макар и полупразен аз не го разбирам съвсем . По-добре би било първо да имат възможност хората да правят пари в града ни , а после да се създават места където да ги харчат . Ние искаме да почнем отдолу нагоре . Абе хубава работа , ама българска .
Активен
add
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« Отговор #453 -: ноември 24, 2010, 08:07:08 »

Мола е много слаб , даже на 25-ти няма да има официално откриване ...просто щели да отворят вратите ....смешна работа .Магазините не са готови макар и на пръсти да се броят .Пикадили също може би през декември ще отвори .Преди 4 дни мой приятел ходи на интервю там за работа , на второто разговора минал общо взето ..какво да правим да отваря ме ли или не , колко човека да наемем .Казали ,че преди половин час разбрали ,че Пикадили няма да отваря сега ....пък те май се надявали на тях да привлечат клиенти .Да това е Русе ...бедни ,"аристократи европейци",само че останаха само бедни.
Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1035

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #454 -: ноември 24, 2010, 09:29:37 »

http://www.youtube.com/watch?v=992Btorxa9g#
« Последна редакция: ноември 24, 2010, 03:41:35 от SW2FL » Активен
JoroKanadeca
Гост
« Отговор #455 -: ноември 24, 2010, 03:16:26 »

dido1302 ние ли разсъждаваме като петокласници  Cheesy Cheesy Cheesy Незнам, но поне аз не се сърдя и не пазарувам при определени магазини защото са отворили магазин в Русе чак като са отворили в други 5 града  Cheesy Cheesy Cheesy
« Последна редакция: ноември 24, 2010, 07:22:52 от Русенеца » Активен
dido1302
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #456 -: ноември 24, 2010, 06:04:14 »

Русенеца - добре съгласен съм . Аз също се надявам да не ни броят за последна дупка на кавала и да ни правят мол просто така от немай къде , а защото наистина преценяват , че има интерес и бизнес в Русе за подобен тип услуги . Смятам , че е детско и наивно прекалено оптимистичното разсъждение по въпроси от типа - не не исакам боулинг , искам зала с игрални автомати , не не искам 3D , искам IMAX или не не искам Costa Cofee искам Starbucks . Сложната икномеческа обстановка в Русе и в страната като цяло ( София не е България , това смятам е ясно ) подсказва съвсем различни неща и е детско и наивно мисленето , че нещата просто така ще се случат . Ще се убедите , че нещата далеч на се толкова розови колкото си ги представяте . Странен е спора не ща KFC , искам Burger King като нито едно от двете изобщо не е сигурно , а да не говорим за рентабилно . Все пак ще видим . Ще чакам утре да споделите впечатления , но за мен полупразен мол без определени екстри като кът за хранене , кино и други подобни атракциони не е мол и не го смятам за нещо забележително за което да не спя от вълнение и да чакам на опашка за неговото откриване . Докато не е зает изцяло и не подсказва , че е скалъпен просто така от милост към бедните русенци няма да проява особен интерес . Трябва да се научим веднъж за винаги като стремящи се към прогрес индивиди да не се задоволяваме винаги с наполовина свършена работа . Затова ни имат за туземци европейците и ни пробутват своите фалшификати на които ние се радваме като манна небесна , защото се вълнуваме от подобни скалъпени на бързо неща , ама излъскани и модерни . Аз имам такова разбиране и то е - или нещо се прави като хората или по-добре изобщо да не се прави . Това е . За това смятам , че мисленето ви е детско предвид вълнението от нещо , което може и скоро да не се състои както си го мислите .
« Последна редакция: ноември 24, 2010, 06:07:20 от dido1302 » Активен
lusko97
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #457 -: ноември 24, 2010, 06:27:16 »

http://ruse-news.com/modules.php?name=News&file=article&sid=31543&mode=thread&order=0&thold=0
 Wink
Активен
JoroKanadeca
Гост
« Отговор #458 -: ноември 24, 2010, 07:22:14 »

Общо в търговския център, инвеститори на който са русенската фирма „Мегахим” и Charlemagne Capital, ще има 70 магазина, детски център, боулинг и билярд зала, супермаркет „Пикадили“, кафенета, ресторанти и заведения за бързо хранене. - Ако е така добре ами ако Дидо е прав  Shocked
Активен
madhulk
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 90

Профил
« Отговор #459 -: ноември 24, 2010, 07:44:48 »

Абе да , ако е вярно това аз всеки ден ще съм в него бе  Cheesy
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #460 -: ноември 24, 2010, 07:50:15 »

Епа вие какво очаквате?!? Това са меко казано задължителни елементи за всеки един мол. Да не мислите, че ще е като Ялта?
Активен

Sashoko
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 245

Профил
« Отговор #461 -: ноември 24, 2010, 07:50:56 »

Аз мисля, просто да видя към 20 декември всичко, което mega mall може да ми предложи и да се възползвам от каквото имам нужда Smiley така че EnJoy  Tongue
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2274

Профил WWW
« Отговор #462 -: ноември 24, 2010, 09:48:26 »

Абе Дидо, сега реших да проверя и видях че 100% от всичките ти 42 мнения са писани по темите за моловете. Нали си аристократ, защо по дяволите все молове са ти в главата Smiley

Активен
CaMaRo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил
« Отговор #463 -: ноември 24, 2010, 10:34:28 »

Хахахаха Beat4Fun ще ги питам аз утре Cheesy
Активен
dido1302
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #464 -: ноември 25, 2010, 01:47:53 »

Ами пиша тук тъй като това е най-актуалната тема в момента . Аз обичам да се информирам за новостите в града ни . И тъй като от въпроса дали ще успеят моловете да просъществуват и укрепнат в града ни зависи до голяма степен и ситуацията с икономическите възможности на населението ни . Надявам се да съм само един дразнещ лаик и песимист и да се лъжа за ситуацията в града ни  . Който в близките дни си напазарува нещо от там или хапне нека да сподели .
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 55   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.066 секунди с 27 запитвания. (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)

Google e прегледал тази страница юни 02, 2024, 07:33:58