Страници: 1 [2] 3 4 ... 53   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мегамол - Русе  (Прочетена 243423 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
variant
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Профил
« Отговор #15 -: февруари 29, 2008, 09:20:43 »

С малката подробност, че според  установените международни стандарти Magic Mall не е никакъв мол!
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3161

Профил
« Отговор #16 -: февруари 29, 2008, 02:19:57 »

съгласен съм но по тея стандарти едва ли има нормален Мол в БГ. поне маджик колкото и малък да бъде, ще има кино зали, а не като в пъти по големите си събратя във варна, които имат единствено магазини и никакви места за развлечение. само Пфое Мол дето има боулинг и толкова...
Активен

Във форума се ражда истината.
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1148

Профил
« Отговор #17 -: февруари 29, 2008, 03:45:43 »

Искаш да кажеш, че в оня големия до Пикадили Младост /Пфое май/ няма кино?  Huh?
Изглежда ми голям отвън.

Всъщност в Магическия молец ще има ли кинозала?
Активен
variant
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Профил
« Отговор #18 -: февруари 29, 2008, 04:17:37 »

Доколкото си спомням в Magic Mall  няма да има кино а магазини, ресторант, кафенета и офиси
Пишеше го в проекта им.
Активен
ftubusa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 539

Профил
« Отговор #19 -: февруари 29, 2008, 07:42:36 »

100% няма да има кино. и аз не го смятам за мол. Колкото до останалите трябва да ви кажа че са мнооооооооооооого близко до моловете в Европа. Разбира се не от най големите сред тях.
Активен
svilenrr
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 607

Профил
« Отговор #20 -: март 01, 2008, 06:25:55 »

Искаш да кажеш, че в оня големия до Пикадили Младост /Пфое май/ няма кино?  Huh?

Да няма  Smiley Освен това на мен лично не ми хареса. Много е объркано, особено за паркирането.
Активен

Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: март 04, 2008, 05:44:14 »

Magic Mall ще има 3 кино-зали
Активен

n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1965

Профил WWW
« Отговор #22 -: март 04, 2008, 06:23:45 »

Сигурен ли си, защото нямаше в първоначалният проект?

Ще е доста готино да си имаме кино в най-идеалния център Smiley

А иначе - в Русе Мол ще има доколкото помня 8 зали.

Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: март 04, 2008, 06:34:21 »

Потърсих в нета инфо за да подплътя думите си, но честно казано не можах да намеря. Твърдението ми се основава на статия която четох в rusenews, че градът ни ще е без кино 2 години когато в молът на мястото на Роял ще заработят 3 кино зали, за да компенсират липсата на киното. Чувал съм за Мола на интис че ще има 8 или 11 кино зали. Някаква такава цифра ми се върти в главата.
Активен

marlou
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #24 -: март 04, 2008, 08:22:08 »

Наскоро ходих във тоя мол във Варна-Пфое и въобще не остнах впечатлен,очаквах много повече!Дори и боълинг залата беше мн сле сравнение с нашата.Според мен единствения мол който става и е приличен е Mall Of Sofia,другите в софия и в др по големи градове не са измислени като хората.А Относно мол-а до болницата,не е ли малко анормално точно там да се строй???В смисаъл той е на 10м от болницата.Това е здравно заведение,където лежат болни хора и ми се струва малко странно точно до него да има сграда като мол,от която ще идва шумотевица.За мен е малко кофти замислено!!!
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: март 04, 2008, 08:33:31 »

Smiley marlou, а направи ли ти впечатление във Варна че следващите 2 мола, които изникват са точно от двете страни на градското гробище и докато единия е просто срещу входа му, то при другия последните гробове са до стените му! Това за мен е абсурдно!!!!!!
Активен

Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1152

Профил
« Отговор #26 -: март 04, 2008, 08:43:04 »

Smiley marlou, а направи ли ти впечатление във Варна че следващите 2 мола, които изникват са точно от двете страни на градското гробище и докато единия е просто срещу входа му, то при другия последните гробове са до стените му! Това за мен е абсурдно!!!!!!

Абсурдно е наистина да строиш развлекателни комплекси долепени до гробищата. Лошото е, че на самите варненци не им пука, някои дори го приемат с ентусиазъм. Винаги съм смятал, че на местните хора им куца много ценностната система и се интересуват единствено от комерсиалното.
Активен
marlou
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #27 -: март 06, 2008, 07:41:08 »

е да ама на починалите не вярвам да им пречи МОЛ-а,до като на болните предполагам,че ще им Smiley Smiley
Активен
svilenrr
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 607

Профил
« Отговор #28 -: март 06, 2008, 09:09:03 »

Проблема за мен не е толкова, че ще пречи на болните, а че ще се задръсти още повече движението на автомобили в района. Все пак линейки се движат там!
Активен

Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #29 -: март 06, 2008, 09:10:12 »

Е те едва ли често минават по Придунавски.
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 53   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.064 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)

Google e прегледал тази страница октомври 28, 2018, 08:18:01