Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Роял Сити Център - Русе  (Прочетена 147737 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2171

Профил WWW
« Отговор #315 -: май 05, 2009, 01:56:41 »

Значи разните големи вериги маркови магазини си имат изисквания за обектите - по-високи помещения, вентилация, определен поток от хора, тези не могат да бъдат задоволени от магазините в старите сгради по главната, както и до известна степен от тези два търговски центъра. Поради същата причина в моловете в София има доста магазини, които ги няма другаде по търговските улици, примерно Marks&Spencer, Oviesse и т.н. Поради това аз не бих се притеснявал толкова за моловете.
Активен
спиро
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 246

Профил
« Отговор #316 -: май 05, 2009, 04:09:14 »

Според много от магазините по централната, след ремонт може да изпълнят изискванията. Да кажем в Лондон (Оксфорд Стийт) в Милано, старата част на Палма(Майорка) изобилстват с магазини на големи марки в доста стари сгради. Друг е въпроса, че там хората могат да си позволят да си купят оригинални неща+ имат много богати туристи. Само ме е яд, че по нашата централна улица не се поддържат добре сградите особено вторите етажи.

Ще се радвам ако имаме голям Mark & Spencer в Русе със същите артикули, които се продават в UK. Това ми е любимия магазин и редовно пазарувам там като ми трябват ризи, сака,обувки. М&S продава изключително качествени неща на много приемливи цени. Също ще е хубаво да имаме и Тоpman и Next.
« Последна редакция: май 05, 2009, 04:20:30 от спиро » Активен

Bulls make money, bears make money, hogs get slaughtered.
niki67
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 572

Профил Ел. поща
« Отговор #317 -: май 05, 2009, 04:41:34 »

Поради същата причина в моловете в София има доста магазини, които ги няма другаде по търговските улици, примерно Marks&Spencer, Oviesse и т.н. Поради това аз не бих се притеснявал толкова за моловете.

Абе точно така е, ама София не е Русе и има достатъчно клиенти за тези стоки.
Апропо, нарочно си останах в София по празниците и е направо прекрасно. Сега, когато няма тълпи, няма задръствания, няма коли по улиците, всъщност се усеща, колко е хубав и приятен градът, колко е всъщност зелен, колко интересни и готини места има. И чисто, чисто...просто невероятно. И въздухът се диша. Прелест. Жалко само, че утре свършва тая идилия. Когато е спокойно, в София е чудесно всъщност. Съвсем друго изглежда.
Активен
CaMaRo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил
« Отговор #318 -: май 05, 2009, 05:42:37 »

София е най-противния град в Бълрария,първо да се научат как се говори и тогас да се правят на голямата работа а и в Русе има клиенти по магазините.
Активен
niki67
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 572

Профил Ел. поща
« Отговор #319 -: май 05, 2009, 08:05:21 »

Въпрос на вкус. Явно по-голямата част от българите не мислят така. Smiley
Активен
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1420

Профил
« Отговор #320 -: май 05, 2009, 08:16:04 »

Което е жалко...
Активен
peter
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 60

равно на водоравно

Профил
« Отговор #321 -: май 05, 2009, 09:51:40 »

София е най-противния град в Бълрария
Напълно споделям мнението ти, толкова сивота и мръсотия събрани на едно място няма никъде...   
Активен

© ®
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4766

Профил Ел. поща
« Отговор #322 -: май 06, 2009, 11:07:22 »

Апропо, нарочно си останах в София по празниците и е направо прекрасно. Сега, когато няма тълпи, няма задръствания, няма коли по улиците, всъщност се усеща, колко е хубав и приятен градът, колко е всъщност зелен, колко интересни и готини места има. И чисто, чисто...просто невероятно. И въздухът се диша. Прелест. Жалко само, че утре свършва тая идилия. Когато е спокойно, в София е чудесно всъщност. Съвсем друго изглежда.

В това отношение ще се съглася с Ники, защото имам лични впечатления от София, и то не от няколкодневно посещение, а от петгодишно студентство, само че в едно предишно време (1982 - 1987), когато столицата не беше пренаселена и омърляна, както сега, нито беше арена на гангстерски битки по улиците. И затова хубавият й облик, за който споменава Ники при празничното обезлюдяване, тогава беше ежедневие. И наистина беше приятно и интересно да се живее там (особено за един безгрижен студент... Wink). Все пак, този град повече от век е бил строен и благоустрояван с предимство - столица, няма как (а по цял свят в столиците има неща, които са единствени за страната) - и това не може да не му даде определени преимущества. И по отношение на външна представителност (сгради, улици, площади, паркове, атракциони, забележителности), и като възможности за развлечения, за интересно прекарване на времето (спорт, културен живот, медийни прояви, разни изпълнения на открито - викат им "хепънинги", и какво ли не още...). Сравнено със София в това отношение, ежедневието в който и да е друг по-голям български град е - да си го кажем направо - скучновато. Когато навремето се дипломирах и върнах в Русе, доста време не можех да се приспособя към сивотата и еднообразието на живота. Чувствах се направо депресиран, нещо като абстиненция, защото се лиших от динамиката и разнообразието на столичното ежедневие. После обаче се адаптирах и оцених добрите страни на Русе и на живота в него. И, както вече не веднъж съм казвал, никога не съжалих, че избрах да се върна и прекарам живота си тук. Smiley

Впрочем, извинете ме за лирико-носталгичния офтопик, но мисля, че не вреди понякога да има и такива отклонения от течението на темата - малко да си отпочине човек в някой тих залив, и после пак напред... Smiley
« Последна редакция: май 06, 2009, 11:13:21 от Orthodox » Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
di4ko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 704

Профил
« Отговор #323 -: май 06, 2009, 09:02:06 »

Активен

deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #324 -: май 06, 2009, 09:18:11 »

Озеленили са го, браво!
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3236

Профил
« Отговор #325 -: май 06, 2009, 09:24:42 »

Зимата и като ги украсят тея дръвчета...
Активен

Във форума се ражда истината.
di4ko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 704

Профил
« Отговор #326 -: май 06, 2009, 09:29:41 »

ама, как са я санирали тази стеничка в дясно Roll Eyes ужас Roll Eyes
Активен

CaMaRo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил
« Отговор #327 -: юни 22, 2009, 07:15:59 »

Как е работата с Рояла има ли хора ,че не съм ходил от 1 месец на центъра.
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4766

Профил Ел. поща
« Отговор #328 -: юни 22, 2009, 07:39:11 »

И аз не съм ходил, но като се има предвид кризата, която почва да ни тресе (и ще става все по-зле до края на годината), не очаквам навалица... Grin
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #329 -: юни 22, 2009, 07:51:52 »

Много хора имаше тези дни особено почивните до ранни зори горе на ресторанта Wink
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.101 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.017s, 2q)

Google e прегледал тази страница май 24, 2020, 03:01:53