Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Galleria Russe  (Прочетена 72870 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3240

Профил
« Отговор #180 -: септември 15, 2020, 10:48:52 »

Мда, към момента Декатлон и Лидл са потвърдени. Инфо от Технополис.
Активен

Във форума се ражда истината.
Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1997

Профил Ел. поща
« Отговор #181 -: септември 15, 2020, 10:57:59 »

Кога се очаква да е завършен ритейл парка?
Активен
Flying spur
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 519

Nothing good comes easy

Профил WWW
« Отговор #182 -: септември 16, 2020, 05:44:27 »

Може би една Икеа..от новата концепция.
Активен
bgdimitrov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 507

Профил
« Отговор #183 -: септември 16, 2020, 11:31:12 »

Даже не е проектиран, а някои питат кога ще е завършен.  Cheesy Дано поне видим нещо, че напоследък само чуваме за планове и идеи, а накрая нищо.
Активен
SKCH
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 405

Профил Ел. поща
« Отговор #184 -: септември 19, 2020, 12:09:05 »

Някакви местни инвеститори в Ямбол направиха много по-малък ритейл парк, но с нов мост на Тунджа и нова улица, за около година от обявяването на плановете. Не е трудно да се реализира, те солидни сгради строят за 1 година, а тия халета ще ги вдигнат и по-бързо. Стига да има осигурено финансиране, догодина по това време може да се открива даже.

Къде в Търново и Плевен са тия ритейл паркове?
Активен
vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2585

Профил Ел. поща
« Отговор #185 -: септември 19, 2020, 08:39:17 »

В Търново е на главния път в близост до макдрайв -> тук. Паркът се оформи около основния магазин на СВА. На няколко нива е. Там са Техномаркет, Юск, Практикер, някакви мебели има и последно мисля Декатлон отвориха.

В Плевен паркът е на входа на квартал "Дружба", ако не бъркам името. Има Практикер, Декатлон, Техмарт и Зора.
Активен
Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1997

Профил Ел. поща
« Отговор #186 -: септември 20, 2020, 02:24:01 »

Вероятно говориш за това: https://money.bg/business/ikea-otvarya-parviya-si-magazin-s-nova-kontseptsiya-u-nas-vav-varna.html

За съжаление, освен за Варна, говорят за Пловдив и Бургас само.
Активен
SKCH
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 405

Профил Ел. поща
« Отговор #187 -: септември 22, 2020, 11:26:44 »

В Търново е на главния път в близост до макдрайв -> тук. Паркът се оформи около основния магазин на СВА. На няколко нива е. Там са Техномаркет, Юск, Практикер, някакви мебели има и последно мисля Декатлон отвориха.

В Плевен паркът е на входа на квартал "Дружба", ако не бъркам името. Има Практикер, Декатлон, Техмарт и Зора.

Мерси за инфорамцията. Струва ми се, че това в Плевен просто се е оформило така, както при нас Кауфланд и Практикер, а май и в Търново така е тръгнало, а после са достроили сградата със Сиела и Комсед. Не че има значение де. Просто ми се струва, че ако правиш нещо специално, ще са по-добре ситуирани сградите спрямо терена, с по-удобно влизане и излизане за всички и надяваме се, с повече озеленяване. Още повече, че теренът ще е на един инвеститор, който може да заложи цялостна визия. Май това имат предвид, като казват, че ще е първият ритейл парк в Северна България.
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2179

Профил WWW
« Отговор #188 -: септември 22, 2020, 11:53:01 »

Мисля че и в Търново беше на един собственик парцела, но върху тях си строяха магазините различните вериги и няма някаква унифицирана визия. В Пловдив има един такъв търговски парк, където визията е унифицирана (с изключение на Хоуммакс-а, който е дефакто отделна сграда). А в Плевен и Варна май по-скоро си е възникнало спонтанно така според мен, не е много планирано.
Активен
JMM
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 642

Профил
« Отговор #189 -: септември 22, 2020, 06:13:18 »

Вероятно говориш за това: https://money.bg/business/ikea-otvarya-parviya-si-magazin-s-nova-kontseptsiya-u-nas-vav-varna.html

За съжаление, освен за Варна, говорят за Пловдив и Бургас само.

В статията четем:
"Πpeди вpeмe cтaнa яcнo, чe плaнoвeтe зa paзвитиe нa Fоurlіѕ Grоuр, ĸoятo дъpжи фpaнчaйз пpaвaтa зa Бългapия, Гъpция и Kипъp, вĸлючвaт пpeз cлeдвaщитe пeт гoдини дa бъдaт oтвopeни пeт нoви мaгaзини cъc cpeдeн paзмep (5000 - 12 000 ĸвaдpaтни мeтpa) и 10 мaлĸи (1000 - 2000 ĸвaдpaтни мeтpa) в тeзи cтpaни."

Надали пет нови мaгaзини cъc cpeдeн paзмep и още 10 мaлĸи ще бъдат отворени само във Варна, Бургас и Пловдив, или само в Гъpция и Kипъp ….

"Освен този във Варна такъв има още в Бургас и Пловдив." - по скоро означава, че в Пловдив и в Бургас вече да има …

Притеснителното е, че отново гръцка компания дъpжи фpaнчaйз пpaвaтa зa Бългapия, а вече знаем какво се случи с гръцкият франчайз на Carrefour, виждаме каква е политиката на повечето модни марки представени в МОЛ-вете на България …
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3240

Профил
« Отговор #190 -: септември 28, 2020, 07:30:10 »

Мисля че и в Търново беше на един собственик парцела, но върху тях си строяха магазините различните вериги и няма някаква унифицирана визия. В Пловдив има един такъв търговски парк, където визията е унифицирана (с изключение на Хоуммакс-а, който е дефакто отделна сграда). А в Плевен и Варна май по-скоро си е възникнало спонтанно така според мен, не е много планирано.
В Търново е един собсвеника на целия плац,  с изключение на земята под Практикер, която той продаде на Тошко Белчев. В Плевен говоря за друго място. Онова, дето викате вие, се оформи по скоро само, когато техникал ритейлърите заедко с Домко и Декатлон решиха да се скупчат на едно място. Там Зора купиха бившия Техномаркет, разделиха го на две, пуснаха Декатлон като наемател, а ТМ се премести в съседство, където сцепи с Домко наема на бивша Била. Зад Панорана мол, посока шел и кръговото за Сф има едно нещо, което официално си се казва Ритейл парк Плевен и има Юск, няква пицария и др работи, които не помня. Във Варна доста позамря ритейл парка със изнасянето на Икея от там. Той реално е бившите Практикер и Пикадили. Освен Икея, оттам се изнесе Доминико и Комсед, а влезе нещо ветеринарно. Не съм наясно със собствеността там, но няма как да не се сетя за ТИМ  Cheesy
« Последна редакция: септември 28, 2020, 08:45:20 от Linov » Активен

Във форума се ражда истината.
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.12 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.021s, 2q)

Google e прегледал тази страница октомври 01, 2020, 03:24:24