Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Търговски център "Дунав"  (Прочетена 41156 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
СкручЪ
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 444

Защото съм пич ;]

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: октомври 08, 2008, 11:23:01 »

Вчера влязохме с 1 приятелка около 8 часа вечерта да се поразходим. Има магазин Булдозер, Зора (имаше супер много служители там) и още нещо, но не работеха май
Влязох без проблеми. Гледаха ме малко накриво, но никой не ми е скачал х). Но не се сетих да се пробвам да снимам
П.П. На 2 етажа (+ 1 етаж само Зора), кръгло, с дупка в центъра, не много голямо... Таванът е един такъв гаден. Като изключим, че е на центъра и че е "Дунав" нищо друго не му е забележително
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1942

Профил WWW
« Отговор #16 -: октомври 15, 2008, 06:53:40 »

Трябва вече да са го открили официално де, ама някой все пак има ли снимки?
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #17 -: октомври 15, 2008, 10:01:49 »

От откриването ли? Нямам. Тази вечер кмета го бил открил... ама той още си е празничък Smiley

Ето:
« Последна редакция: октомври 16, 2008, 10:01:22 от deian » Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1942

Профил WWW
« Отговор #18 -: октомври 16, 2008, 08:34:57 »

Блях, имаше платен репортаж по бТВ.
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: октомври 16, 2008, 09:02:49 »

Да. Бая жилища ще има вътре... Да живееш в търговски център Cheesy
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3161

Профил
« Отговор #20 -: октомври 17, 2008, 10:44:10 »

Ами партерът до голяма степен е пълен с изключение на по-периферните магазини, долу е Зора, а горе май няма нищо още. Дано по-бързо да го понапълнят. Иначе съм очарован от мястото...
Активен

Във форума се ражда истината.
equinox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 562

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #21 -: октомври 18, 2008, 02:02:49 »

Някой има ли обяснение защо магазини като Зора, Технополис и Техномаркет имат толкова много служители? На моменти ми се струва, че са повече от самите клиенти. И повечето просто се моткат или си говорят. Каква е причината за тоя раздут щат или аз бъркам нещо?
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: октомври 18, 2008, 10:05:10 »

Сигурно в пикови часове да не остане клиент, на когото не са му досадили Cheesy
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3161

Профил
« Отговор #23 -: октомври 18, 2008, 10:50:01 »

Има и много служители на магазини за кредити, които бих казал че са по-досадни от служителите на самия магазин. Те създават допълнителен калабалък и нерви, бих казал...
Активен

Във форума се ражда истината.
vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2001

Профил Ел. поща
« Отговор #24 -: октомври 19, 2008, 09:47:32 »

Има много служители, защото сега отвориха. С времето ще намалеят. Това е политика на всички големи магазини, просто си отсяват хора  Huh?
Активен
CaMaRo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил
« Отговор #25 -: ноември 03, 2008, 10:55:43 »

вътре има около 10 работещи магазини и на някои пише че скоро ще се отварят имаше и много хора ами до нова година вече трябва да си работи нормално със всички магазини и да бъде пълен с хора
Активен
Zihuatanejo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #26 -: ноември 10, 2008, 05:11:19 »

Наистина, работещите магазини вътре са около 10. За съжаление от няколко седмици няма нови магазини. Дали въобще са наети или тези рекламни пана "предстоящо откриване" са ги сложили собствениците за да не изглеждат празни помещенията.
Активен
svilenrr
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 607

Профил
« Отговор #27 -: ноември 10, 2008, 05:23:05 »

Ми по-скоро не са наети  Smiley. Това с паната "Очаквайте скоро" е политика на всички нови ТЦ, на които част от помещенията не са заети и за съжаление седят с месеци така.
Активен

Zihuatanejo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #28 -: ноември 10, 2008, 11:01:36 »

Не е много обнадеждаващо това. Особено като се има предвид, че точно сега е момента за откриване на нов магазин с оглед на "жътвата" покрай Коледа. Ако сега не се понапълни комплекса, кога?
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4458

Профил Ел. поща
« Отговор #29 -: ноември 11, 2008, 02:47:25 »

Каквото и да си говорим - факт е, че пазарът е близо до точката си на насищане или вече я е достигнал. Просто толкова платежоспособно търсене може да осигури в този момент работещото население на града. Кой ще открие търговски обект, като ясно вижда, че няма перспективи да постигне печеливш бизнес? Особено при настъпващата криза - тя по принцип закрива магазини, а не открива нови... Ето и сега - в новосъздадените търговски площи в ТЦ дунав (и предстоящите в моловете) ще се преместят част от магазините, досега разположени другаде - това вече е факт за някои магазини по Александровска например. Обаче пък тези помещения, които се освобождават, имат доста големи "шансове" задълго да останат празни - което никак не е весело като за главна улица. За по-странично разположените пък да не говорим... Какво да се прави - просто обективно това е потребителският ресурс на града ни - да бъдем реалисти. Няма как при толкова население с такива доходи да се строят все нови магазини и заведения и всичките да гъмжат от народ с пълни джобове. Пък като отворят моловете, хич не ми се и мисли какво ще бъде - щом във Варна вече пустеят... Виж, като станем половин милион след някакви си десетина години (справка - Райфайзенбанк) - ехеееей, картинката ще бъде съвсем друга!... Wink Само още малко търпение, скъпи съграждани - и повече труд в леглото! Cheesy Cheesy Cheesy
« Последна редакция: ноември 11, 2008, 02:57:59 от Orthodox » Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.116 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)

Google e прегледал тази страница септември 17, 2018, 11:34:03