Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Техмарт  (Прочетена 9054 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3264

Профил
« -: февруари 08, 2021, 02:18:12 »

Нека да си има отделна тема за тази верига за техника. Днес пък научавам, че магазинът щял да бъде в МЕТРО и дори вече преграждали. Струва ми се странно и ако е вярно, очаквах повече от локацията им. Факт е, че Карпетмакс няма никакъв нишан да затваря и може би това важи за СЗ, но досега не бях виждал комбинация на МЕТРО с нещо и освен ако с Техмарт не стане практика, ми се струва неудачно изключение. Някак си комбинациите от кръстосани магазини ми навяват мерки срещу нерентабилност, недалновидно избрано помещение, пестене на пари от наем и качество и т.н.

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен

Във форума се ражда истината.
bgdimitrov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил
« Отговор #1 -: февруари 08, 2021, 05:52:24 »

Ако е така, тогава новината се вписва с идеите на Метро за ритейл парк в тяхните имоти. Все пак се надявах Техмарт да са на по достъпна локация. Нека видим.
Активен
Slex
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 152

Профил
« Отговор #2 -: февруари 08, 2021, 08:06:28 »

Metro имат секция с техника, тъй че това им решение може да се отрази негативно на продажбите на този тип стоки.
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2211

Профил WWW
« Отговор #3 -: февруари 09, 2021, 01:33:48 »

Хм, не е толкова странно. В МЕТРО на Цариградско има аптека, заведение и доколкото помня някакъв магазин за домашни потреби, преди това тези неща изобщо ги нямаше, аз дори не знам как са се събрали (предполагам са иззели малко от площта на магазина без да съм разбрал) - преди имаше просто един коридор и будка за вестници в него, но сега няма нищо общо.
Активен
SKCH
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 423

Профил Ел. поща
« Отговор #4 -: февруари 09, 2021, 02:25:47 »

Metro имат секция с техника, тъй че това им решение може да се отрази негативно на продажбите на този тип стоки.

Той съществува проформа вече. Едно време имаше много неща там, горе-долу като малките магазини на Технополис, а сега има десетина телевизора, няколко бройки от няколко вида черна техника и малка бяла техника. Няма перални, компютри, дори офис оборудване няма почти никакво. Тей че не е толкова нелогично.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: февруари 10, 2021, 07:57:09 »

Фалшива тревога  Wink остава Карпетмакс. Остава да разбрем какво ще се случи с него. Дали ритейл паркът ще приюти и тях след година?
Активен

Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: февруари 17, 2021, 09:50:10 »

Магазинът остава за края на годината. Типично за веригата бих казал. Плевенският седя нареден и затворен около година. Като науча подробности, ще пиша.
Активен

n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2211

Профил WWW
« Отговор #7 -: март 13, 2021, 02:36:38 »

Това е странно предвид че сградата е тяхна, не са под наем. Апропо, друга новина - ще правят шкода център на бул. Тутракан. Официалният представител, не местната фирма.
Активен
vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2700

Профил Ел. поща
« Отговор #8 -: март 13, 2021, 03:14:46 »

Време беше.
Когато карах кола от тази марка се налагаше да посещавам сервиз във Варна или Горна Оряховица.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: март 19, 2021, 07:37:36 »

Това е странно предвид че сградата е тяхна, не са под наем. Апропо, друга новина - ще правят шкода център на бул. Тутракан. Официалният представител, не местната фирма.

Може би точно затова се отлага. Щом сградата е на Карпетмакс, ако се бяха изнесли вариантите са два: преместване в сграда с по-малък наем отколкото биха вземали за своята от Магнум или изнасяне от града. И в двата случая е времеемка схема.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.085 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.016s, 2q)

Google e прегледал тази страница април 01, 2021, 02:51:15