Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булевард Родина  (Прочетена 125150 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dunav_rousse
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 434

Профил Ел. поща
« Отговор #210 -: юли 29, 2012, 08:23:46 »

В случая с пробива , логичното трасе е правата линия , всичко останало е компромис с нечии интереси.

+1
Активен
dunav_rousse
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 434

Профил Ел. поща
« Отговор #211 -: юли 29, 2012, 09:28:46 »

Замисляйки се относно никак не малките размери на фонда за инфраструктурни проекти в града, си мисля че е било възможно да се работи с по-голям размах и да се намери в пъти по-добро решение! В този ред на мисли булевард започващ от "България" и стигащ до "Липник" мисля би бил интересно решение......

plk.jpg
Булевард Родина
* plk.jpg (414.35 KB, 1040x691 - видяно 744 пъти.)
Активен
JMM
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #212 -: юли 29, 2012, 04:53:30 »

Някога преди 10-ти Ноември, имаше подобна идея за разширение на сегашната ул. Захари Стоянов, връзка с бул. България(бул.Дружба) и възможност за излизане на кръстовище Олимп.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3444

Профил
« Отговор #213 -: юли 30, 2012, 07:59:51 »

Не ми изглежда възможно всичкото необходимо отчуждаване, за да се реализира такова нещо...
Активен

Във форума се ражда истината.
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2274

Профил WWW
« Отговор #214 -: юли 30, 2012, 10:46:21 »

Хората които са проектирали кв.Родина са се изакали отгоре с това бързане да строят жилищни блокове според мен. Като добавим че тролеи по Чипровци така и не тръгнаха и че в момента май няма никаква автобусна линия, която да минава през квартала....

Но както и да е, много е късно вече да се оправи инфраструктурата. Обаче градския транспорт....Русе от всички големи градове има най-скапания градски транспорт, с абсолютно идиотска транспортна схема, нередовни автобуси, возила които не стават за целта. Имам чувството че за цялото това време, хората в общината които са работили върху това всичките са някакви пълни безхаберници. То и затова има толкова много таксита в града де...
Активен
ilko
Илко
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 520

Профил Ел. поща
« Отговор #215 -: август 02, 2012, 04:37:37 »

Съгласен че градския транспорт е объркан тотално . Двете автогари са просто автобусни депа , а не естествени центрове на трафика . Кръговото пред полицията , е естествения транспортен център за автобусния транспорт . От там трябва да се нижат ВСИЧКИ градски линии . Бях ръсил преди години за буквата ,,Ж,, и как в центъра трябва бла бла бла .....Ето пример с десет линии на милионен град .

sony 228.JPG
Булевард Родина
* sony 228.JPG (1883.84 KB, 2448x3264 - видяно 691 пъти.)
« Последна редакция: август 02, 2012, 04:42:52 от ilko » Активен
burner
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« Отговор #216 -: август 03, 2012, 01:06:05 »

Май кмета МАЛКО се бил притеснил , чака яйцето да му опре до гъза и сега "ЩО ТАКА ПРАВИТЕ"  .... Милият ... " в 12 без 5 сме го били прецакали" , ми няма да те чакаме да изсереш това лайно дето го засука @бълхата. Кмете кмете..........., друга песен ще запееш ама ще трябва по трудния начин да го проумееш.
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #217 -: август 03, 2012, 01:27:39 »

http://i895.photobucket.com/albums/ac159/GIFsforhire/Facepalm/facepalm.gif
Булевард Родина

« Последна редакция: август 03, 2012, 01:29:39 от Valentin_K » Активен

burner
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #218 -: август 03, 2012, 02:01:42 »

Виждам че журналистическата ти жилка надделява - да се мажеш на властта , ама хайде няма нужда от такива реверанси..
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #219 -: август 03, 2012, 02:07:57 »

ХАХАХАА. Пич, ако не си забелязал аз съм на 16 години. Какъв контакт с властта мога да имам лично аз? Самия факт, че едно дете на 16 години те накара сам да си приказваш и да почнеш да хулиш по кмета, щото не можа да ми изкараш и един аргумент защо тоя път не трябва да минава оттам освен "не искам да ми минава под терасата" е доста показателен за тебе. Wink
Активен

burner
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #220 -: август 03, 2012, 02:15:59 »

ХАХАХАА. Пич, ако не си забелязал аз съм на 16 години. Какъв контакт с властта мога да имам лично аз? Самия факт, че едно дете на 16 години те накара сам да си приказваш и да почнеш да хулиш по кмета, щото не можа да ми изкараш и един аргумент защо тоя път не трябва да минава оттам освен "не искам да ми минава под терасата" е доста показателен за тебе. Wink

Ой на дяда малкото "CSKAr4e" , дядо ще те почерпи със семки и бонбонки ,    чакам те на "Каруцата" след 15 мин.   , ама донеси и баба си 
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #221 -: август 03, 2012, 02:22:50 »

Хаха, давай с ирониите. Показваш си колко си ограничен. Продължаваш да трупаш точки. Очевидно е кой е с по-големия "потенциал" горе, макар да съм още толкова млад. Иначе моите баба и дядо не ги мисли, защото си живеят доста добре и далеч не ме черпят само със семки и бонбонки, камо ли пък по поводи. Wink
Активен

burner
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #222 -: август 03, 2012, 02:39:16 »

Хаха, давай с ирониите. Показваш си колко си ограничен. Продължаваш да трупаш точки. Очевидно е кой е с по-големия "потенциал" горе, макар да съм още толкова млад. Иначе моите баба и дядо не ги мисли, защото си живеят доста добре и далеч не ме черпят само със семки и бонбонки, камо ли пък по поводи. Wink

Дядо ти Burner може да е "ЛеВсКаРчЕ" и  да му се присмиваш - не ти се сърдя  , ама много е набрал на джуджака и бълхата , и да ти кажа че няма да си остави магарето в калта - питай баба си какво значи .
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #223 -: август 03, 2012, 02:53:23 »

Дядо на име burner аз нямам. Доста шарено си изписал "ЛеВсКаРчЕ". Предполагам в опита да ме иронизираш не си ми догледал начина на изписване и въобще не си загрял за какво иде реч. Wink Проблема е, че не само аз ти се присмивам и ако имаше 2 грама горе, щеше да се досетиш. Просто другите не го показват. Хули, псувай, викай, ама имай нещо с което да застанеш зад думите си. Това да си голословен не е полезно и носи след себе си беди или поне никога не носи успех.
Активен

burner
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #224 -: август 03, 2012, 03:15:02 »

Дядо на име burner аз нямам. Доста шарено си изписал "ЛеВсКаРчЕ". Предполагам в опита да ме иронизираш не си ми догледал начина на изписване и въобще не си загрял за какво иде реч. Wink Проблема е, че не само аз ти се присмивам и ако имаше 2 грама горе, щеше да се досетиш. Просто другите не го показват. Хули, псувай, викай, ама имай нещо с което да застанеш зад думите си. Това да си голословен не е полезно и носи след себе си беди или поне никога не носи успех.

Каквото имах да казвам го казах , също и това че не ти се сърдя пък за твоето "иронизиране" , чух се с  EvilДемона за новия почин на общината , ще им дойде акъла - ама друг път.   
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.065 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)

Google e прегледал тази страница юни 11, 2024, 10:26:57