Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булевард Липник  (Прочетена 17951 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1207

Профил
« -: юли 11, 2008, 05:14:54 »

През последните няколко години това е булеварда в Русе приел по дължината си най-много търговски /а и жилищни/ площи. И продължава да го прави.
Подозирам, че трафикът по него ще нарасне непропорционално бързо спрямо останалите улици в града ни. Може би сега е момента за идеи за промени касаещи движението по него. Знаем, че от общината ни четат, така че давайте с идеите... Cheesy

И първия въпрос който се сещам е дали той ще запази характера си на сравнително бърза връзка към центъра от източните квартали, или ще е по-скоро за всички, отколкото бърз?

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #1 -: юли 11, 2008, 05:20:20 »

Сещам се за пробива при Кауфланд. Обаче колко още би натоварил Липник, не ми се мисли.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3198

Профил
« Отговор #2 -: юли 11, 2008, 05:23:38 »

Това, което ми харесва по Липник е малкото количество светофари и сравнително свободния трафик. Няма как да ти се случи да не можеш да се изтеглиш от някое кръстовище, просто защото опашката от следващия светофар седи пред теб. Споделих вече и в друга тема, че скоро ще е наложително трето платно по цялата му дъжина. Няма логика точно там където булеварда наближава центъра да става двулентов.
Активен

Във форума се ражда истината.
equinox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 562

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: юли 11, 2008, 05:26:03 »

Не знам какво е залегнало в новия градоустройствен план на Русе. Все още няма подробности около него. Но май не се говореше за разширяване на улиците, а по-скоро за завършване на стари проекти.
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: юли 11, 2008, 05:37:50 »

Аз слушах кмета. Говореше точно за разширяване на улици, но забележете - за сметка на тротоари и зелени площи Angry
Активен
ftubusa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 542

Профил
« Отговор #5 -: юли 11, 2008, 07:31:27 »

Добре де вие как си представяте разширяване на Липник посока от кръговото към Олимп. Училището ли ще съборят.
Активен
dunav_rousse
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 413

Профил Ел. поща
« Отговор #6 -: юли 11, 2008, 07:35:17 »

Добре де вие как си представяте разширяване на Липник посока от кръговото към Олимп. Училището ли ще съборят.

Никак. Просто няма да стане. Трябва да се разширява ж.п. моста да се събарят съществуващи обекти абе трудна работа.
Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: юли 11, 2008, 07:42:26 »

Ами то в същност училището се закрива...
Активен
ftubusa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 542

Профил
« Отговор #8 -: юли 11, 2008, 07:45:35 »

и аз го виждам като НИКАК  Wink
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: юли 15, 2008, 01:54:23 »

Хм, някой има ли идея за какво са едни струпани тръби по Липник? До вчера бяха на кръстовището на църквата, предполагам пак са си там. А локалното от Е.Оф. са го разкопали да сменят кабели... абее...
Активен
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1152

Профил
« Отговор #10 -: юли 15, 2008, 02:55:26 »

Имам някакви спомени, че уж щяха да правят улица от кръстовището на Липник до църквата св. Архангел Михаил до Търговията. Но ми се струва твърде невероятно.
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: юли 15, 2008, 03:14:58 »

Това ми се струва абсурдно. Нали има улица покрай Техномаркет. Там на кръстовището отсреща е точно църквата. Няма как да стане.
Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #12 -: юли 15, 2008, 03:31:36 »

Този преход ще е на кръстовището на Мола на Ирис.
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: юли 15, 2008, 03:36:43 »

Сериозно ли там на кръстовището ще направят път към Потсдам? Не си ли режат от територията за МОЛ-а? То сега точно портала на Ирис е на самото кръстовище.
Активен
vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2326

Профил Ел. поща
« Отговор #14 -: юли 19, 2008, 08:34:41 »

Хм, някой има ли идея за какво са едни струпани тръби по Липник? До вчера бяха на кръстовището на църквата, предполагам пак са си там. А локалното от Е.Оф. са го разкопали да сменят кабели... абее...
Тръбите са на газификация, може би вече си разбрал  Wink
Прекопават "Рига" и "Котовск" за да захранят общински обекти - детски градини, училища и т.н.
Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)

Google e прегледал тази страница ноември 19, 2019, 06:32:50