Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ще има ли РУСЕ ЛЕНД?  (Прочетена 8814 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
CaMaRo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил
« -: май 10, 2008, 02:31:55 »

чух че на мястото на Караминчев ще правяр Русе Ленд но дали е така и ако ще правят русе ленд къде точно ще бъде?

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1389

Профил
« Отговор #1 -: май 10, 2008, 02:46:41 »

на дали...малко ме съмнява това...то и Норд щяха да го правят аквапарк но уви.........доколкото знам ше има жилищни сгради, вероятно и търговски комплекс
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3192

Профил
« Отговор #2 -: май 10, 2008, 03:44:46 »

И аз чух това за терена на П. Караминчев. Но информацията е от мн неофициален източник. Никой съфорумец не знаеше нищо.
Активен

Във форума се ражда истината.
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2049

Профил WWW
« Отговор #3 -: май 10, 2008, 04:41:33 »

Според в-к Капитал ще има жилища и търговски център на 40 декара площ.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3192

Профил
« Отговор #4 -: май 10, 2008, 07:22:05 »

Така и така сме я отворили тая тема, нека да поразсъждаваме - има ли Русе нужда от увеселителен парк? Дори съвсем малък. Мен например ми лисва виенското колело в парка, залата на смеха, самолетчетата до нея. Не мисля, че бяха кой знае какъв фактор, пречещ за отмората на русенци, та според мен няма нищо лошо някой и друг атракцион да се появи в парка разбира се с мяра. А иначе отделно от това необходим ли е увеселителен парк в съвременния смисъл на понятието?
Активен

Във форума се ражда истината.
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #5 -: май 10, 2008, 08:24:41 »

Не мисля, че този тип американско забавление ще просъществува някъде в България. За щастие не сме още паднали на тяхното интелектуално ниво. Спомнете си какво стана със София Ленд.
Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #6 -: май 10, 2008, 08:49:43 »

Не мисля, че този тип американско забавление ще просъществува някъде в България. За щастие не сме още паднали на тяхното интелектуално ниво. Спомнете си какво стана със София Ленд.

Много точно казано. Бих добавила, не мисля, че в Русе имаме нужда от това...
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: май 10, 2008, 09:23:55 »

аз съм ЗА това да се върнат нещата, които си съществуваха в парка...от там са ми едни от най-хубавите спомени от детството...дойдеше ли петък почвах да викам: мамоооооооо айде утре в паркаааааа на вртележкитееееееее и на виенското колелооооооооооооооо
баси кво яко си беше  Angry
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #8 -: май 10, 2008, 09:31:46 »

Ама ти сега ще искаш и да си с 15 години по-малък Smiley
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4610

Профил Ел. поща
« Отговор #9 -: май 11, 2008, 05:23:30 »

Взе ми думите от устата... пардон, от пръстите... Cheesy
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: май 11, 2008, 12:19:02 »

е вие пък...дай като сме пораснали да не мислим за тези дето идат след нас.......нали и те ще трябва да има какво да си спомнят от детството.......на мен това място ми беше любимото
всеки събота и недля бях там и се возих на самолетчетата, виенското колело и т.н. трябва да се върнат според мене..............
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #11 -: май 11, 2008, 12:40:36 »

Е, хора разни... Роден съм в 1961 и от 1965 живея досами Парка на младежта - ул.Алеи Възраждане. Тоест, през детските си години ежедневно съм прекарвал част от времето си в парка, но пък никога не ме е теглило нито към виенското колело, нито към самолетчетата, залата на смеха, а по-рано родените сигурно си спомнят и релсовото влакче на мястото на вече несъществуващото заведение Алиби-парк (или просто Гайката), където сега има детска площадка, също и кривите огледала близо до сегашното частно училище Леонардо да Винчи... Всички тези атракциони никога не са ме привличали особено и не бих съжалявал за липсата им нито като дете, нито сега. И пак ще кажа - хора разни... Grin
Активен

Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: май 11, 2008, 04:19:00 »

еее ти си с 20 години по-голям от мене
кво искаш  Cheesy
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #13 -: май 11, 2008, 06:59:59 »

И к'во от това? Нали всички сме били деца? Само че и децата са различни, както възрастните... Още повече, че в моите детски години в Парка имаше разни атракциони, дето вече ги няма. Но не ми е било някаква потребност и влечение да ги посещавам и ползвам. Просто всеки си е башка... Wink
Активен

спиро
Гост
« Отговор #14 -: май 11, 2008, 07:16:32 »

Едно време се играеха различни игри. Ортодокс и аз съм живял до Алеите и сме ходили по самолетчета и простотии, но като сме били по-малки и с родителите. Иначе аз съм щастливец, защото успях да си изживея детството преди да почне манията с компютрите.Тогава играехме футбол, на стражари и апаши, в една детска градина на Доростол, където имаше едно хълмче "Скаличките" му казвахме. Беше върховно. Имахме футболно игрище, макар и малко, места където да строим крепости, дървета и много сливи за ядене. Палехме огън, горяхме глупоси, сливи и каквото ни падне, целихме се с кестени и камъни, биехме се с пръчки и познавахме всички в квартала.Имахме и изоставена къща до Скаличките, която да проучваме. Неведнъж навдодявахме пясъчниците с вода от крана за поливане на градината и си правихме езера с крепости като на морето. Веднъж даже за малко да напълним басейнчето в градината. Имахме и по-големи , които ни тормозеха, носехме им вода и им гонихме футболните топки. Всеки голям си имаше по едно лапе като нас,което беше причислено към него. Ставаха боеве от време на време. И така бяха цели лета само в игра от сутрин до 12 вечерта почти без да се прибираме. Въобще бяха най-великите години от живота ми Cheesy. После отвориха разни компютърни зали и всички лапета почнаха да висят там по цял ден. Игрите свършиха. На мястото на Скаличките и Къщата направиха паркинг а сега е блок. Нащо детство остава само в спомените и приятелствата на 15-20 човека, които са на по 22 години сега.
« Последна редакция: май 11, 2008, 07:26:27 от спиро » Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.049 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)

Google e прегледал тази страница октомври 02, 2018, 03:03:33