Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Магазин Зора  (Прочетена 29876 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1152

Профил
« Отговор #15 -: април 25, 2008, 06:38:02 »

Защо пък Зора да са смешници? Аз съм влизал в техни магазини и мога да ви кажа, че избора им никак не е лош (особено откъм бяла техника)

Отчасти заради асортимента им, и заради това че чак сега се сетиха да направят магазин тук. Вече във всяка паланка има Зора. Най-обичам вериги с такава политика - да бягат от парите.
Ауу и какви изисквания имат само:

1. КАСИЕРИ ЗА НОВООТКРИВАЩ СЕ ОБЕКТ В ГРАД РУСЕ!

КВАЛИФИКАЦИЯ И УМЕНИЯ
1. Висше или средно икономическо бразование.

Аз бих предложил, да изискват академици за касиери. Smiley
« Последна редакция: април 25, 2008, 06:41:33 от Митака » Активен
platon
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 273

plamengt@hotmail.com
Профил Ел. поща
« Отговор #16 -: април 29, 2008, 12:54:28 »

1. КАСИЕРИ ЗА НОВООТКРИВАЩ СЕ ОБЕКТ В ГРАД РУСЕ!

КВАЛИФИКАЦИЯ И УМЕНИЯ
1. Висше или средно икономическо бразование.

Аз бих предложил, да изискват академици за касиери. Smiley

Това е направо велико  Cheesy  .  А за академиците може да си прав те биха имали сериозна работа да правят алгоритми за оптимизации на пътникопотока на опашките пред касите. Smiley Smiley
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2106

Профил WWW
« Отговор #17 -: април 29, 2008, 04:15:05 »

Не е майтап, има една дисциплина "теория на масовото обслужване" и това се учи в трети курс при студентите-математици
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #18 -: май 30, 2008, 01:09:47 »

http://www.ruseinfo.net/news_36573.html
Това ли е Миринекс сега?
В русеинфо профилът е "CBA Миринекс, ул. Вапцаров №15, ж.к. Дружба 3". Като дам търсене за "Вапцаров 15" в bgmaps.com ми излиза улица "Даме Груев", както пише и в статията.
Сега Миринекс работи ли? Не е ли това CBA-то в Дружба - 24 часа или е друго. Не съм наясно с Дружба, ще ме извинявате Cheesy
Значи ли това, че Зора са сигурни, че ще купят имота или той вече си е продаден неофициално, а сега общината уж провежда търг Wink
Активен
svilenrr
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 607

Профил
« Отговор #19 -: май 30, 2008, 02:42:06 »

Аз също не съм запознат с Дружба, ама доколкото знам този магазин в статията не е нито 24-часовия ЦБА, нито Миринекс (който може би ще стане Зора)  Smiley
Активен

фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208

Профил
« Отговор #20 -: май 30, 2008, 02:58:22 »

Според мен иде реч за супера на завоя на Даме Груев - малко над басейна се пада. Той е от соц. време
Активен
platon
Sr. Member
Неактивен Неактивен

plamengt@hotmail.com
Профил Ел. поща
« Отговор #21 -: май 30, 2008, 03:05:44 »

Миринекса работи на доизживяване. Скоро ходих там - празно, празни рафтове ... мъка направо
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: май 30, 2008, 03:20:27 »

Добре, значи търгът няма да е за Миринекс, така ли? Тогава следва въпроса къде ще е Зора и какво ще става с Миринекс? Единия вариант е Зора да се построи на мястото на Миринекс, другият е Зора да цъфне на този терен, за който се прави търга.
В този супер от соц. време има ли нещо сега? Да не е като "чудесния" ни супер в Здравец-изток, който след като ДО него направиха Ал Март не виждам каква ще му е съдбата.
Активен
CaMaRo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил
« Отговор #23 -: май 31, 2008, 11:00:18 »

Мисля че Миринекс ще е новия Зора а и дали вече са почнали да го правят на Зора или нещо друго или само пустее?
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #24 -: юни 10, 2008, 10:31:07 »

Хах...ЦБА-Ал Март - 1:0

ЦБА – Русе ЕООД, едно от трите дъщерни дружества на ЦБА Асет Мениджмънт АД, е подписало договор за наем на нов, девети супермаркет в Русе, съобщи компанията за бързооборотни стоки чрез Бюлетин Investor.bg.

Понастоящем ЦБА – Русе управлява осем супермаркета, от които четири в Русе и четири в Търговище. Деветият магазин, управляван от ЦБА – Русе ЕООД, се намира в най-големия жилищен квартал на Русе – Здравец - Изток. Местоположението на обектите е от изключителна важност за ръководството на групата при вземане на решение за наемане на нов обект. Новият магазин е с ключова локация в квартал с над 35 хиляди жители на булевард Липник, в близост до поликлиника, училище, детска градина, обясняват от дружеството.

Супемаркетът е с десетгодишен договор за наем, а общата му площ възлиза на около 1000 кв. м. Досега магазинът е функционирал като супермаркет, част от търговската верига Ал Март. Очаква се обектът да заработи след три месеца и да обслужва средно по 720 000 клиента на година, като част от търговската верига на ЦБА Асет Мениджмънт
.

Ръководството на ЦБА Асет Мениджмънт АД и собствениците на Бурлекс 104 АД подписаха в понеделник договора за покупка на 100% от акциите на на компанията. След одобрението на Комисията за защита на конкуренцията и получения на 30 май мандат от ОСА за сключване на сделката по придобиване на Бурлекс, подписването на договора бе следващият важен етап от сделката. Самото прехвърляне на акциите ще бъде осъществено до края на месеца, с което на практика ще бъде завършена процедурата по придобиването на ТВ Бурлекс.

ЦБА Асет Мениджмънт АД представи покана и материали за свикване на редовно ОСА на 26 юли 2007. Освен приемане на годишния финансов отчет и доклада за дейността, решението за разпределение на печалбата и избор на одиторско предприятие за 2008 г. в точките от дневния ред е включен и проект за решение за обратно изкупуване на акции в размер до 3% от капитала на самото дружество.

До момента няма сделки с акциите на ЦБА Асет Мениджмънт.
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: юни 10, 2008, 10:44:07 »

М? ЦБА са купили магазина и ще разкарат Ал-Март? Да не са придобили всичките Ал-Марти?
А стария соц-супер до него Angry Ще си стои развалина още години ли?
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #26 -: юни 10, 2008, 10:50:47 »

Ще се разбере. Може би и супермаркета ще влезе в сметката, защото този Ал Март там далеч не е 1000 кв.м
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: юни 10, 2008, 11:09:07 »

Той е около 150 кв.м. по моя преценка. Не знам назад складове ако има, но те май са им общи с ресторанта Артисти - нали са все на един и същ.
Но ако ЦБА са взели цялото помещение - супера + Ал Март, ще е доста голям магазин! Дано!
Активен
platon
Sr. Member
Неактивен Неактивен

plamengt@hotmail.com
Профил Ел. поща
« Отговор #28 -: юни 10, 2008, 02:44:52 »

според мен супера и той влиза в сметката
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #29 -: юни 10, 2008, 03:41:22 »

Той сегашния Ал Март дефакто е пристроен към супера, така че не знам как са се разбрали. Ако ги вземат двете пък ми се стурва много голямо.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)

Google e прегледал тази страница септември 01, 2019, 11:01:02