Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пацони  (Прочетена 52204 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3192

Профил
« -: март 24, 2008, 09:30:24 »

Рекох да отворя тази тема, понеже нямаме такава за тази русенска (до колкото знам) верига супермаркети. Някой да знае подробност за тях? Май нямат сайт, а на скоро откриха нов магазин в Родина на мястото на Ал Март. Аз знам за 2 техни магазина заедно с този в Чародейка.

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен

Във форума се ражда истината.
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #1 -: март 24, 2008, 10:42:45 »

Да не са се "съюзили" с Ал Март? Аз не знам случай на фалирал Ал Март и да е станал Пацони...
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: март 25, 2008, 12:50:13 »

До колкото знам помещението е под наем и от Пацони са предложили по-висок такъв. Иначе цените конкретно в него са мн хубави и при Ал Март и сега.
Активен

Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1389

Профил
« Отговор #3 -: април 09, 2008, 09:43:20 »

между другото до Пацони в Чародейка построиха шивашка кооперация с желязна конструкция и което е най-интерсното...забележете: между тях почнаха жилищен блок-7 етажен, който е първия в Чародейка от можеби повече от 10 години коеот е много добре Smiley
Активен
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1152

Профил
« Отговор #4 -: април 10, 2008, 09:05:37 »

Интересна тенденция. Допреди 3-4 години нямаше никакви наченки на строежи в жил. квартали. Просто защото широкия център на града ни е бил пожален от комунистите и с малки изключения (ЦЮР) няма много панелки. Което предразполагаше неговото застрояване. Тогава нямаше и голяма разлика в цените на апартаментите в центъра и в кварталите. Сега разликата е значителна и това явно е накарало строителите да предложат нещо на по-нископлатежни клиенти, склонни да закупят евтино ново жилище в квартал.
Активен
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: април 10, 2008, 04:44:26 »

сигурно е така...това блокче обаче ми е малко странно там щото е много близо до панелния блок отсреща и става малко кофти.......в Чародейка до паркинга има едно голямо пространство което е замразен строеж на детска градина...едно време беше обръщало за автобусите.......в най-скоро време очаквам някой да си го хареса  Cool
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: април 10, 2008, 10:48:30 »

Дъгго време се чудех какво е това с/у Пацони, понеже се вижда от пътя, пък аз в Чародейка скоро не съм ходил. Ще се усетят те за кварталите. Тр се строи по-далеко от центъра.
Активен

dunav_rousse
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 413

Профил Ел. поща
« Отговор #7 -: април 11, 2008, 10:04:42 »

Знам че не е по темата но гледам че на сайта на Baumax фигурира и Русе. Сега отварят първите си магазини в Пловдив и Стара Загора следват и други градове сред който и Русе.
Активен
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: април 11, 2008, 10:15:20 »

егати те се сцепиха да строята такива хипермаркети.......няма лошо, значи ще се строи още 
Активен
ivanko
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #9 -: май 27, 2008, 06:17:49 »

днес в ПАЦОНИ в Родина не пуснаха две годишната ми дъщеря с куклата и. вярно е че куклата беше в чанта ,но можеш ли да обясниш на дете на тази възраст, че не може така в магазина. някой там май се вживява като охранител. има достатъчно други магазини в района и май няма да пазарувам повече от там. (освен това- това което евентуално спестявам от ниски цени го давам за ....рекламна чантичка)
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #10 -: май 27, 2008, 09:03:41 »

Верно ли са ниски цените в Пацони?
Активен
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: май 27, 2008, 09:38:27 »

днес в ПАЦОНИ в Родина не пуснаха две годишната ми дъщеря с куклата и. вярно е че куклата беше в чанта ,но можеш ли да обясниш на дете на тази възраст, че не може така в магазина. някой там май се вживява като охранител. има достатъчно други магазини в района и май няма да пазарувам повече от там. (освен това- това което евентуално спестявам от ниски цени го давам за ....рекламна чантичка)

хаха не само там се вживяват като охранители. Търтеи такива, нищо не правят по цял ден...тутманици.  Evil
Активен
denko
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Профил
« Отговор #12 -: май 28, 2008, 09:01:17 »

Не знам какъв е този магазин, но ако продават и кукли, ми се вижда нормално да ти направят забележка.  Не ти ли предложиха сейфче?  Куклите се уморяват от разходки и трябва да си почиват от време на време в сейфчета Smiley
Активен
Superhero
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #13 -: май 28, 2008, 09:59:26 »

до у-ще то на сестрами има един дето можеш да си вземеш "баничка с хлебарка'' "кифла с моха + Хлебарка"<---топ оферта
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4606

Профил Ел. поща
« Отговор #14 -: май 29, 2008, 05:10:06 »

сестрами, моха... Roll Eyes
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.085 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)

Google e прегледал тази страница септември 10, 2019, 11:53:01