Страници: [1] 2 3 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Александровска  (Прочетена 79725 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dunav_rousse
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 413

Профил Ел. поща
« -: февруари 17, 2008, 04:50:16 »

Ta za ochastaka ot ploshtad Svoboda do ploshtad Batemberg mi e dumata koga nai-nakraq shte se prevarne v istinka peshehodna ulica mamamu stara. Ujas ot parkirali koli i dori avtobusi ot magazin ruse do botev Roll Eyes. Razlikata s drugata chast na Alexandrovska e ogromna. Neka kandidatstvat po 'Krasiva Balgaria' kakto predi da se restavrirat vsichki sgradi i da se poloji peshehodna nastilka. Iaz vijdam na ploshtad Balkan edin krasiv shadravan. Cheesy

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

« Последна редакция: февруари 19, 2008, 09:07:10 от SW2FL » Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #1 -: февруари 17, 2008, 09:24:03 »

Би било добре, но как ще се отрази на трафика?
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2066

Профил WWW
« Отговор #2 -: февруари 17, 2008, 11:05:49 »

Пфу, една тъжна новина. Държавата е спечелила делото за старата полиция. Нито ДЗИ, нито наследниците са я спечелили. Като знам как си стопанисват кея, не очаквам нищо хубаво да се случи там...
Активен
ftubusa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 542

Профил
« Отговор #3 -: февруари 17, 2008, 04:55:03 »

те поне да я направят от площада до балкан.
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #4 -: февруари 17, 2008, 04:59:02 »

А частта от вазата до халите (т.е. не до халите, а до пресечката преди тях)? Там най ме дразни, че както си е пешеходна (но с асфалт), си позволяват да минават автомобили, особено вечер!
Активен
dunav_rousse
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #5 -: февруари 17, 2008, 07:08:32 »

E pone se e izqsnila sobstvenosta na sgradata. Moje da posledva sadbata na muzikalnata na 'Borisova' neshto novo okolo neq?
Активен
Sashoko
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 245

Профил
« Отговор #6 -: февруари 17, 2008, 09:36:13 »

Ох, това ми е една от най-болните теми. Толкова много искам да се разходя от парка до СОУ "Христо Ботев" по една обновена неасфалтова настилка.... Наистина дори да не е по цялото протежение, то в частта до 'Балкан' е наложително според мен  Cheesy
Активен
dunav_rousse
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #7 -: февруари 17, 2008, 09:47:33 »

E prav si pone do ploshtad Balkan da stane ama uvi  Cry. I s chasta na dohodnoto ot kam Alexandovska moje da se napravi neshto no qvno ne mu puka na nikoi v obshtinata.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3194

Профил
« Отговор #8 -: февруари 17, 2008, 09:52:54 »

и аз одобрявам идеята но тр да вземем в предвит факта че Русе е един от големите градове с може би най-голям пешеходен център, което със сигурност представлява голяма пречка за шофьорите. ако се затвори площада пред балкан ще бъде мн обременено движението по Константин Иречек например и Славянска. още повече че там се строи Мол в момента до който тр да се стига лесно с автомобил, макар да е в сърцето на центъра, място което не е подходящо за молове според мен, но ако го наречем търговски център примерно ще е мн по-удачно. на сърцето на Русе, което осъвместява модерни и барокови постройки му тр и хубав търговски център, каквито има например по главната във Пловдив.
та ако тр да се върнем на темата е удачно например Александровкса да се направи изяло пешеходна с павирано покритие. но да бъде пресичана през балкан и пред магазин Русе от автомобилни улици, като това е добре обузначено и е придружено с паркинзи, че на гореизброените места колите са една върху друга. естествено тр да се направи така че колите да не припарват до павенцата
Активен

Във форума се ражда истината.
dunav_rousse
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #9 -: февруари 17, 2008, 10:08:52 »

Saglsen no kato spomena za Plovdiv tam problema e reshen s tunel pod glavnata
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: февруари 17, 2008, 10:26:16 »

може! познанията ми там са от една 2-часова разходка от жп-гарата до главната и обратно
Активен

фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1195

Профил
« Отговор #11 -: февруари 18, 2008, 04:17:58 »

В името на естетиката и симетрията е добра идея главната от двете страни на пл. Свобода да е оформена по един и същи начин. Аз съм за. Относно площада пред Балкан, проблема там  освен трафика е и неправилното паркиране. А и с тоя търг. център нещата още повече ще се влошат. Там е едно от подходящите места за голям подземен паркинг. Стига инженерно да е възможно. Би било добре там да е само за пешеходци, но на практика ми това би затруднило значително авто движението и вероятно би довело до други проблеми. По-безболезнено /и безсмисленно/ от гледна точка на движението е да се затвори за коли площада пред м-н Русе, отколкото Балкан. А частта от главната между м-н Русе и пл. Батемберг, защо я отвориха за коли, е загадка за мен. Няма особен смисъл.
Активен
dunav_rousse
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #12 -: февруари 19, 2008, 05:50:49 »

Пфу, една тъжна новина. Държавата е спечелила делото за старата полиция. Нито ДЗИ, нито наследниците са я спечелили. Като знам как си стопанисват кея, не очаквам нищо хубаво да се случи там...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       .....ako tova naistina e vqrno neka obshtinata da poiska sobstvenosta nad sgradata sled koeto tq lesno moje da se dade na potencialen investitor koito da vloji pari vav vaztanovqvane. Kakto s muzikalnata....
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: февруари 19, 2008, 10:02:00 »

Че музикалната държавна ли е?
Активен

Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #14 -: февруари 19, 2008, 11:04:08 »

Не е ли общинска?
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
Страници: [1] 2 3 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.077 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)

Google e прегледал тази страница октомври 17, 2019, 08:58:56