Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мосю Бриколаж  (Прочетена 9334 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1152

Профил
« -: август 23, 2007, 07:56:32 »

По всички си личи, че Мосю Бриколаж ще отвори врати съвсем скоро, но не за това пускам тази тема. Пускам я, за да изразя възмущението си относно "временното" стесняване бул. Липник в района на магазина. Това временно стесняване продължава вече 3 месеца! И то заради работа, която може да се свърши за 1 седмица. Миналата седмица видях, че са започнали да полагат асфалт в уширението и се зарадвах, че най-накрая ще отпушат булеварда. Уви, оказа се че са сложи долен пласт асфалт и до ден днешен не е положен втори и то за участък не по-дълъг от 60 метра. Защо им позволяват такова своеволие? Толкова лесно ли се получава разрешение да блокираш възлов булевард за 3 месеца и да правиш на маймуни и шофьори и пешеходци?

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4606

Профил Ел. поща
« Отговор #1 -: август 23, 2007, 09:49:39 »

За мощни и богати фирми като тези всичко може. Нали знаеш - "парица-царица"... Wink
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
Sashoko
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 245

Профил
« Отговор #2 -: август 23, 2007, 11:03:32 »

Много правилно казано.. иначе и аз не съм доволен, налага ми се напоследъ да минавам от там и то пеша за съжаление...
Активен
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1192

Профил
« Отговор #3 -: август 24, 2007, 12:55:01 »

Най-лошото на тази история е, че се случва при почти предизборна ситуация, пред очите на всички.
Изводите са за вас...

П.П. Гражданско общество ли? Ако имаше такова, един 3-дневен бойкот /колкото са "тесните" месеци/  при стартирането на Господина, би бил адекватен отговор на благодарното гражданство към /не/стеснителния магазин. Angry

Дано поне се поучим от името на магазина... Wink

Активен
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: август 24, 2007, 04:30:08 »

За мощни и богати фирми като тези всичко може. Нали знаеш - "парица-царица"... Wink

Чак пък мощна и богата фирма..... Мосюто в България са на франчайзинг към Доверие Брико. А Доверие Брико хич не са цъфнали и завързали. Миналата година продадоха на някакъв фонд магазина си във Варна, а тази - един от магазините в София. Сега са там под наем, уж да изпробват нов модел на работа, но истината според мен е, че нямат оборотни средства. Не знам, ама нещо ми станаха антипатични още преди да са отворили магазина. Huh?
Активен
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: август 25, 2007, 03:54:43 »

Поне ще ремонтират уличката към Спарки.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3192

Профил
« Отговор #6 -: август 28, 2007, 10:01:08 »

не знаех това за варненския магазин. като цяло двете вериги с практикер са сравнително добри от гледна точка на това че много хора ще предпочетат да отидат и да си накупят необходимото наведнъж на по-висока цена от колкото да обикалят и да намерят нещата по евтини но с повече изхабени нерви и евентуално изхарчени пари за бензин. иначе аз държа на русенското и съм за Жираф макар никога да не съм влизал там  Smiley хубаво е че има конкуренция. за цените ще дам пример. във варна си купих разклонител за 8лв от магазин за ел. материали. по-късно видях същия във варненския бриколаж за 11лв  Huh?
Активен

Във форума се ражда истината.
Sashoko
Full Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: август 29, 2007, 10:16:15 »

И аз подкрепям Жираф, но си мисля, че ще е повече конкуренция на Praktiker  от колкото на Mr.Bricolage... пък си е и доста добре зареден магазин...
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: септември 01, 2007, 11:16:03 »

да, като се отклоним от еднаквите стоки в двата магазина Практикер е за по грубото строителство, докато Бриколаж е за доизпипване на нещата, за аксесоари и глезотийки. един въпрос: отворил ли е вече бриколажа? до колкото виждам на камерата в момента(да отбележа че е тъмно и е черно-бяла) нещо голямо свети над козирката сякаш. предполагам че е надписът, та затова питам
Активен

Sashoko
Full Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: септември 01, 2007, 11:39:12 »

Да, има си вече надпис, но още не е отворил, довършват паркинга и май ще следва зареждане  Grin
Активен
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: септември 02, 2007, 11:52:16 »

Минаха 9 дена откакто съм пуснал темата , булевардът все още е преграден, а единствената разлика от преди е че вече има 5 кв. м тротоар.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: септември 02, 2007, 08:53:15 »

мислите ли че някои от управниците следи този форум? не го казвам с ирония, просто ми е любопитно. за форума на дунав русе например знам че го следят от управителния съвет на клуба
Активен

marlou
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #12 -: септември 02, 2007, 10:10:12 »

според мен е малко вероятно
Активен
ftubusa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 542

Профил
« Отговор #13 -: септември 03, 2007, 08:52:04 »

Аз пък мисля че го следят ама кво от това. Пука им че им дреме какво пишем и искаме ние.
Активен
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: септември 10, 2007, 03:10:47 »

Откриването на сапунерката е на 28-ми. Така като гледам, до тогава няма да отпушат булеварда.
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)

Google e прегледал тази страница август 25, 2019, 07:59:30