Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пикадили в Русе  (Прочетена 25257 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1152

Профил
« Отговор #15 -: август 09, 2007, 09:57:25 »

Хехехе. Тея от ВП маркет 2 пъти пускаха супер странна обява за работа в jobs.bg

http://jobs.bg/f309765

"....Във връзка с предстоящото изграждане на нови обекти от веригата магазини за хранителни стоки Т-Маркет на територията на Югозападна България, литовската компания ВП Маркет България ЕООД търси Регионален мениджър развитие недвижима собственост за Северна България."

Аз ли съм тъп, обаче не мога да им проследя "връзката"? Cheesy Все едно, ако искам да си купя Мерцедес, да ходя на огледи на Москвичи.

BTW, като се заговори за логистичен център, мисля че Кауфланд също трябва да помислят за складови площи в Северна България. Доста често се случва в русенските хипермаркети на веригата да липсват цели щандове със стоки. Отговорът на персонала е - стоките се изкупуват бързо, а няма доставки от Пловдив. Huh?
« Последна редакция: август 09, 2007, 10:25:41 от Mitaka » Активен
Sashoko
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 245

Профил
« Отговор #16 -: август 09, 2007, 10:54:35 »

ami spored men ako trqbva da raztalkuvam obqvata e, 4e ve4e sa se ustanovili v iujna balgaria, sega iskat i v severna... ama si e zamotano... Huh? ina4e za logisti4en centar spored men si e dosta logi4no, no dali 6te iskat da investirat ne se znae...moje bi kato se napravi parviqt po-golqm ot Bella, ne6tata 6te se razdvijat o6te po seriozno
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3227

Профил
« Отговор #17 -: септември 04, 2007, 05:08:29 »

аз между другото си позволих пак да досадя на 'моя' човек в Пикадили и ето неговия отговор. струва ми се малко изнервен. няма да му пиша май повече  Roll Eyes

Здравейте, г-н Линов!

Все още сме в процес на уточняване на локациите и в момента тази информация е конфиденциална.

Поздрави,
Веселин Русев

Veselin Rusev

Marketing manager

Активен

Във форума се ражда истината.
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #18 -: септември 05, 2007, 12:26:53 »

хаха нахалник  Grin
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: септември 05, 2007, 11:07:53 »

Grin ми какво да направя сега, интересува ме! еми хора ще чакаме да отворят пък кодато стане...  Huh?
Активен

marlou
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #20 -: септември 05, 2007, 11:25:17 »

ха дано не чакаме дълго
Активен
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: септември 06, 2007, 11:25:30 »

Пикадили ще бъдат купени от сръбска верига. Не знам дали това няма да повлияе върху бъдещата им експанзия.

http://www.pyce.info/news,1,7236.htm
« Последна редакция: септември 06, 2007, 11:27:06 от Митака » Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: септември 07, 2007, 11:14:14 »

аз между другото бях чул то високопоставено лице в администрацията на CBA, че смятат да купуват Пикадили. това обаче той ми го каза преди около половин година.
Активен

svilenrr
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 607

Профил
« Отговор #23 -: октомври 25, 2008, 09:45:51 »

Така да възобновя тази позабравена тема  Grin. В сайта на бъдещият Мегамол пише, че Пикадили ще бъде там, така че догатките в този момент спират  Smiley
Активен

Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: октомври 25, 2008, 10:06:31 »

Хм, те нали ще отварят и в Мол Русе. Явно ще има две. Няма лошо. Имам чувството че от както сърбите ги взеха са дори по-добри.
Активен

Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: октомври 25, 2008, 10:28:25 »

Пикадили никога не са ме впечатлявали освен с показност и високи цени. Вярно, че магазините им са шарени и добре направени, но цените им при едни и същи стоки винаги са били много по-високи от другите магазини.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: октомври 26, 2008, 12:04:56 »

Да ти кажа аз си мислех така за тях преди 4 години, но се убедих че не е точно така. Тази показност аз бих я нарекъл отличен PR и има защо. Магазините им предлагат наистина мн добро обслужване и грижата за клиента е на високо ниво. Отделно от това в магазините си имат и мн широк набор от услуги, който не съм го виждал при никой друг супер или хипермаркет. Мн хора извън Варна си мислят, че са скъпи магазини заради разнообразието от луксозни стоки, с които разполагат, но освен тях стоките им за ежедневна употреба или консумация са на най-доброто за Варна ниво откъм цени в такъв магазин и ако искаш да откриеш нещо по-евтино тр да отидеш или до Колхозния пазар (и да си го земеш със съмнително качество), или до някоя забравена от Бога ретро борсичка тип гаражче на майната си. Като изключа някои стоки в Кауфланд и МЕТРО цените им са по-ниски от повечето магазини в Русе. Дано да поддържат същата политика и в нашия град, защото аз лично се уверих че Русе е по-скъп град от Варна що се отнася до по-голямата част от стоките.
Мисълта ми е, че с кеф бих пазарувал отново от тях де...
« Последна редакция: октомври 26, 2008, 12:08:47 от Rosen Linov » Активен

БЯЛА
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #27 -: септември 29, 2009, 07:03:01 »

Да ще има Пикадили в Русе и то се готвчт да го отворят още тази година Smiley
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4764

Профил Ел. поща
« Отговор #28 -: септември 29, 2009, 07:04:56 »

И къде е това? Не ще да е в някой от моловете, защото те почват да отварят най-рано напролет. Къде тогава? Huh?
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
БЯЛА
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #29 -: септември 29, 2009, 07:18:21 »

Познавам служители от групата по отваряне на магазините им, те ми казаха, но не попитах в кой Мол ще са
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.241 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.04s, 2q)

Google e прегледал тази страница май 05, 2020, 02:25:50