Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пикадили в Русе  (Прочетена 23674 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3192

Профил
« -: август 03, 2007, 01:46:28 »

Реших да започна тази тема защото Mitaka с предположението си че в някой от бъдещите молове може да има Пикадили ми напомни че не съм споделил с останалите във форума една малка информацийка която имам. преди няколко седмици отправих запитване до маркетинговия мениджър на Пикадили във Варна дали скоро ще имат магазин в Русе, след като отвориха в София(2), Търново и Бургас. честно казано не очаквах отговор но получих такъв, което за пореден път ме убеди в професионализма на служителите във веригата. ще ви копирам неговият отговор:

Uvajaemi g-n Linov,

Ima golyama veroyatnost do godina i polovina da ima nash magazin v Ruse. V momenta se utochnyavat lokaciite i ostanalata chast ot sporazumenieto.

Radvame se, che haresvate Piccadilly i shte bydem shtastlivi da stanete nashi redovni klienti.

Pozdravi,

Veselin Rusev

Marketing manager

това много ме зарадва! с този човек си разменихме по още един мейл с който дет се вика ме накара да се чувствам важен  Cheesy
абе не са най евтиното място но са със сравнително сносни цени за центъра на варна. ще се радвам да ги видя в Русе. между другото и аз си мислех че може да се настанят в някой мол, както е в софия и търново

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен

Във форума се ражда истината.
Sashoko
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 245

Профил
« Отговор #1 -: август 03, 2007, 03:37:50 »

Ineresno... Haresva mi ideqta da imame Picadilli mnogo haresvam hleb4etata im Tongue ina4e bravo,4e si zadal to4niq vapros na to4niq 4ovek Smiley sigurno naistina 6te ima v nqkoi ot mall-ovete:) puk dano i po-skoro Tongue
Активен
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1152

Профил
« Отговор #2 -: август 03, 2007, 06:07:40 »

Поздравления за запитването и най-вече, че е получен отговор. И аз смятам, че ще имат магазин/и в някои от бъдещите молове. Но едва ли някой от моловете ще бъде готов до 2 години. Г-н РУСЕв обаче твърди, че се надяват да са в Русе до година и половина. Дали не преговарят с някой инвеститор в по-малък търговски комплекс, защото не ми се вярва да строят собствен?
Активен
DunavFc
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Профил Ел. поща
« Отговор #3 -: август 03, 2007, 10:52:41 »

Нали сега правят нещо като мол на мястото на бившото кино Роял,може и там да е.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: август 04, 2007, 08:08:11 »

Може понеже това ще е молът който ще е готов най бързо. казват до 2 години. а тоя тип ми каза след ходина и половина за Пикадили
Активен

ftubusa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 542

Профил
« Отговор #5 -: август 05, 2007, 06:49:49 »

Spored men shte e na krugovoto. Tozi na kino Rojal shte bude dosta maluk.
Активен
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: август 05, 2007, 06:52:24 »

Като гледам неправилната формата на този Magic Mall, ми се струва че там не може да се събере магазин на Пикадили.

Активен
momchil
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #7 -: август 05, 2007, 10:45:46 »

В Търново Пикадили е в този мол на фирма Денси, дето ще строи с Приста Ойл на мола на кръговото, така че и аз залагам, че магазинът им ще е там. А между другото, днес ходих на Пикадили Парк мола във Варна и там има Пикадили с размерите на 1/2 ЦБА. Така че Magic Mall ще им е повече от широк Smiley
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: август 07, 2007, 09:19:46 »

Аз залагам на Magic Mall, защото в голям периметър около него няма подобен магазин на принципа Cash&Carry. То не се знае дали до тогава няма да има де но все пак си мисля че ще е там. ако е на кръговото Kaufland е много близо, а цените там са по-ниски. От тази гледна точка няма смисъл да е там, но пък Пикадили обичат да се коперират с други големи вериги, а там в района има много: Мосю Бриколаж, Практикер и Кауфланд разбира се. и все пак си мисл
Активен

Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: август 07, 2007, 09:21:47 »

че ще е Magic Mall. Пък и живея наблизо и ставам субективен  Wink
Активен

Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: август 09, 2007, 12:39:58 »

Май всички забравихме за огромния жилищно-търговски комплекс до х-л Дунав. Дали няма да е там?
Активен
Sashoko
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 245

Профил
« Отговор #11 -: август 09, 2007, 07:02:21 »

verno,4e ne sme go obsajdali mnogo mnogo. Ami spored men mqsto ima, bqh 4ul, 4e 6te ima nqkakvi hranitelni magazin4eta, no za supermarket...ne znam. 6te e udobno za horata, jivee6ti v raiona,no puk za6to taka ne si go predstavqm v sgrada na centara???
Активен
marlou
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #12 -: август 09, 2007, 08:22:58 »

99% ако има Пикадили то то ще бъде в някой от Мол-овете.
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2048

Профил WWW
« Отговор #13 -: август 09, 2007, 08:28:49 »

Между другото, главният офис на ВП маркет за северна БГ ще е в Русе. Логистичният им център за цяла северна БГ ще се намира до Мартен. Хората държат супермаркетите Т маркет, някои от тях вече са готови във София и Враца, поне доколкото знам.
Активен
marlou
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #14 -: август 09, 2007, 09:55:57 »

В София със сигурност знам.че има Т маркет.Те са като наште Al Mart!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.017s, 2q)

Google e прегледал тази страница август 26, 2019, 11:16:29