Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пoдлезите в Русе  (Прочетена 40581 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
platon
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 274

plamengt@hotmail.com
Профил Ел. поща
« Отговор #45 -: юни 06, 2008, 09:30:49 »

Вчера минах покрай подлеза над гарата - имаше учудващо много работници, копаещи и оформящи градинка. Направих и няколко снимки. Според мен ще го пуснат до месец-два може би Smiley

http://www2.imgshare.eu/i/qvJ33620.jpg
Пoдлезите в Русе
http://www2.imgshare.eu/i/qpz33719.jpg
Пoдлезите в Русе

Активен
Cobaca
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Профил
« Отговор #46 -: юни 06, 2008, 09:41:49 »

Ето, че вече са му изгърмяли едното стъкло още преди да е открит.  Embarrassed
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #47 -: юни 06, 2008, 10:03:44 »

Тцтцтц, нищо ново и хубаво не заслужава простия българин...
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2128

Профил WWW
« Отговор #48 -: юни 06, 2008, 10:21:55 »

Готино, дали може да го пуснеш тва в SSC? Smiley
Активен
platon
Sr. Member
Неактивен Неактивен

plamengt@hotmail.com
Профил Ел. поща
« Отговор #49 -: юни 06, 2008, 10:24:21 »

Такива като ги хванат трябва да плащат х 10. Много ме дразнят. Току виж следващото за чупене ще са лампите .
Активен
niki67
Гост
« Отговор #50 -: юни 06, 2008, 11:18:00 »

Винаги съм предпочитал подлезите пред това да се пресича улицата, така че дано стане!

Абе, Росене, личи си, че живееш във Варна и мислиш като варненец Cheesy Cheesy /шегувам се/

Там, във Варна, има подлези буквално на всяка крачка. Аз пък, да ти кажа честно, хич не ги обичам. Много мразя да слизам под земята и после пак да се катеря нагоре, и време се губи, и стъпала се катерят Smiley Винаги съм предпочитал да пресичам отгоре.
 Grin

А сериозно ако говорим, за подлеза при гарата си абсолютно прав, трябва да се възстанови, обаче много подлези не му трябват на Русе, според мен. И в София няма толкова много, да ти кажа, а тези, дето ги има, аз не ги ползвам Smiley Пресичам отгоре с риск за живота Sad
Активен
svilenrr
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 607

Профил
« Отговор #51 -: юни 06, 2008, 11:29:56 »

Предназначението на подлеза е да се пресича безопасно и там където го има трябва да се ползва. Ако не трябва да има санкции за нарушителите  Evil Много се дразня като шофьор ако някой пешеходец пресича неправилно и ако стане нещо после шофьора виновен - да ама не пешеходеца трябва също да носи отговорност за постъпката си  Evil Така че ако пресичаш там където има подлез отгоре и се случи нещо недай си боже ти трябва да си виновен не шофьора!
Активен

niki67
Гост
« Отговор #52 -: юни 06, 2008, 11:35:55 »

Свилене, абсолютно си прав, разбира се. Smiley Аз обаче живея в София, където никакви правила не се спазват, и където всяка секундичка е страшно ценна. Такъв е животът тук - гледаш винаги да спестиш няколко секундички, това ти е станало несъзнателен рефлекс дори. Иначе няма как - щото и без това пътувам 3 часа на ден, а ако се спазват всички правила, пътят ще стане 5 часа - защото никой не ги спазва Wink

Разбира се, че не съм прав - изобщо не споря Smiley - но не всеки има щастието да живее в европейски град като Русе, където не е такава лудница и има възможност да се спазват правилата Cheesy Cheesy Cheesy

А това за счупеното стъкло на подлеза на снимката е истинско безобразие. Национален манталитет, за съжаление.

Добре, че в Русе такива вандалски прояви са значително по-малко, отколкото в други градове. Да оставим София, където всичко, което може да се потроши, е потрошено, ама ужасни изпочупени, изподраскани и о.рани места има и в Пловдив, и във Варна, и т.н. Русе е просто цвете в това отношение - очевидно е, че хората са най-културни там Cheesy

Няма майтап, ако видите състоянието на панелките в София например - ще се ужасите. Но това е показател за нивото на културата на хората. Русенските входове на блоковете са направо росни китки по сравнение със софийските Wink
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #53 -: юни 06, 2008, 11:42:20 »

Това за входовете може и да е така, но и в Русе напоследък много се драска. Идващото поколение меко казано си проси боя.
А колкото повече подлези - толкова по-добре. Хем може да се спести някой светофар на и без това ужасния трафик, хем е безопасно. Някои хора в София опитваха да пресичат Цариградско не през подлез... обаче само някои успяха.
Активен
platon
Sr. Member
Неактивен Неактивен

plamengt@hotmail.com
Профил Ел. поща
« Отговор #54 -: юни 06, 2008, 11:51:08 »

Готино, дали може да го пуснеш тва в SSC? Smiley

Какво означава термина SSC?

П.С. Пратих съобщение до n00b за това, но нямам отговор а и не знам дали го е получил  Sad
Активен
niki67
Гост
« Отговор #55 -: юни 06, 2008, 11:55:31 »

Виж, Цариградско не съм рискувал да го пресичам отгоре...не ми е омръзнал още животът Cheesy

Бе чудя ви се, за какво са ви тия подлези. И без това в Русе няма такива булеварди като Цариградско / и слава Богу, че няма! Нам за кво са ви/- много е по-удобно да си има места за пресичане, регулирани със светофар и пешеходна пътека например. Сори, ама аз подлезите ги мразя Smiley
Това за входовете може и да е така, но и в Русе напоследък много се драска. Идващото поколение меко казано си проси боя.

Хм, Деяне, голям майтап е човек като тебе на двайсе и няколко години да говори за идващото поколение Smiley То нали знаеш, всяко поколение е по-лошо от предишншото, та излиза, че светът страшно се е изродил /като се замислиш, има нещо вярно де/

Ми не знам, в началото на май си бях в Русе и не видях чак пък такова драскане. Доста чисто и прилично изглежда, ако го сравняваш със София:)

Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #56 -: юни 06, 2008, 12:00:44 »

Мм...аз съм пресичал Цариградско. Ммм то сега с тия задръствания сигурно е още по-лесно Smiley
Активен
Cobaca
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Профил
« Отговор #57 -: юни 06, 2008, 12:04:30 »

Такива като ги хванат трябва да плащат х 10. Много ме дразнят. Току виж следващото за чупене ще са лампите .

После идват циганите с каруците и каквото е останало от хулиганите го връщат за скрап.  Grin
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #58 -: юни 06, 2008, 12:09:41 »

Уау Smiley
Активен
platon
Sr. Member
Неактивен Неактивен

plamengt@hotmail.com
Профил Ел. поща
« Отговор #59 -: юни 06, 2008, 12:12:19 »

За драскането в Русе темата е коментирана доста нашироко. Там трябват яки глоби и обществено полезен труд независимо от годините на нарушителя.  Evil
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.122 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.027s, 2q)

Google e прегледал тази страница декември 05, 2019, 05:52:20