Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Офис сграда на Александровска  (Прочетена 91205 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1391

Профил
« Отговор #345 -: март 21, 2011, 10:40:16 »

Всеки нормален русенец смята "произведенията" на тая фирма на центъра за циреи, защото не съответсват с архитектурния стил по Александровска. Има си някои правила в архитектурата. Вземи се зачети малко и спри да влизаш тука с платените си постове и да говориш глупости как някой ни плащал на нас да пишем.
Тука пишем за проблемите на града, а развалянето на архитектурните ансамбли в историческия център на града е проблем и то голям!
« Последна редакция: март 21, 2011, 03:13:48 от Ruschukliq1986 » Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #346 -: март 21, 2011, 01:57:17 »

myall, предлагам да не се излагаш. Това, че 20 души тук сме против от общо 20-тина активни участници, мисля, че дава най-малкото обща представа за нагласата на цялата русенска общност, или поне на мислещата част от нея. По-скоро твоите близки връзки с "инвеститорите" прозират доста ясно.
Активен
myall
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #347 -: март 21, 2011, 07:02:55 »

Не мисля дори да отговоря на това, че постовете ми са платени... (де да бяха  Cheesy) А това, че имам връзка с хора, които не познавам е още по нелепо Cheesy Просто ако вие сте групичката против аз съм явно представител на групичката за  Cheesy Cheesy Cheesy  А бръснача щом специално е отишъл на заседанието да чуе какво ще кажат за Вегата (че и клип да снима) значи е имал защо... Единствената причина, поради която влизам все още е, че ми е много любопитен тоя едностранен и толкова явен конфликт на интереси... Хора, лекувайте се бе... пред прага на трета световна сме, стават природни катаклизми, а вие от какви неща се вълнувате.... колкото тях можете да промените, толкова и ситуацията с хотела. Мирясайте вече или поне извадете някой нов солиден довод за нападки  Wink И Господ разбра, че хотела бил с 1.80 по- висок ама както видяхме всечки това не е достатъчно...  Smiley
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #348 -: март 21, 2011, 07:31:26 »

Излез от България! Виж света! Никъде другаде го няма това нещо и ме съмнява да се приема за нормално! Аз например не съм видял нито във Флоренция, нито Падова, Венеция, Пиза или където и да било да се строят такива неща в историческите центрове. Хората дори и не си го мислят, че това е възможно!
« Последна редакция: март 21, 2011, 07:37:25 от Valentin_K » Активен

myall
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #349 -: март 21, 2011, 07:54:39 »

Много добре те разбирам и съм напълно съгласен с теб, но ние сме в България и такава е ситуацията- НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ! Разликата е там, че градовете навън имат стара имат и нова част... в нашия градец липсва такова положение. Защо просто не го погледнем от положителен аспект, че да речем фирмата осигурява работни места на не малко хора... Защо винаги е най- лесно да се плюе- ей това е което ме дразни адски много! Било то хубаво или лошо, българина винаги ще е недоволен! Ако всеки си гледаше работата съвестно и цялята енергия, която хабят господата пишейки коментари я влагаха в работа сега те щяха да са тези, които строят хотели и заведения и каквото си поискат... за истинската работа няма почивка драги мои  Smiley Ама хайде вече млъквам, че има опасност коментарът ми да предизвика ново Априлско  Cheesy
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #350 -: март 21, 2011, 08:09:23 »

Това, че си имат обособени стари градове с милиони туристи годишно, е още по-голям стимул да се вдигне някой такъв хотел или мини-молче ала Роял примерно в тия части. Така че това не действа като оправдание.
Активен

Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #351 -: март 21, 2011, 08:09:58 »

За да има групичка трябват няколко човека. А ти си сам и то по простата причина, че са малко хората, които викат на черното бяло. Тука било България. Ами България е. Нали трябва веднъж завинаги да почнат да се спазват някакви правила в тази държава.
Активен
brasna4a
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #352 -: март 21, 2011, 10:27:18 »

Myall, информацията се продава бе човек, някой я подаряват. Кви записи има, шти падне шапката. Русе не е толкова заспал град. Заседанията на общински съвет ги има в КИС 13 и РТВЦ Русе.
Русе се променя. Ослушай се и ще разбереш. Вече не е същия. Наесен пада старата политическа паплач и ще лъсне гъзеца на много народ. Помни ми думата...
А случката с "Пингвините" показва що за стока е градската управа. Добре е за народа щото вече знае, че са боклуци и наесен трябва да ги катурне от власт.
Пък ти не се ядосвай...карай си кефа и наесен гласувай
Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #353 -: март 22, 2011, 10:59:02 »

Много добре те разбирам и съм напълно съгласен с теб, но ние сме в България и такава е ситуацията- НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ! Разликата е там, че градовете навън имат стара имат и нова част... в нашия градец липсва такова положение. Защо просто не го погледнем от положителен аспект, че да речем фирмата осигурява работни места на не малко хора...

Ситуацията ще се промени! Ми дай да погледнем от положителния аспект на циганите, дето крадат бъкър! и кабели от стълбовете и желязу и т.н. .. 'ми че те осигуряват работа на пунктовете за вторични суровини, на електротехниците от Еон, на полицията, на следствието, на съда /ако ги 'фанат/!!! Като се замисля, че те направо са двигателя на прогреса! толкова работни места осигуряват, че и собствените си семейства изхранват!

А ако се върнем на темата, ами че тая фирма можеше да осигури даже повече работни места, ако беше изградила сграда съответстваща на околната архитектура!
Активен
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #354 -: март 22, 2011, 04:06:18 »

По неговата логика най-добре щеше да бяха вдигнали един небостъргач на центъра. Щеше да има работа за половин квартал. Cheesy
Активен
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1206

Профил
« Отговор #355 -: март 22, 2011, 06:11:43 »

Ситуацията ще се промени! Ми дай да погледнем от положителния аспект на циганите, дето крадат бъкър! и кабели от стълбовете и желязу и т.н. .. 'ми че те осигуряват работа на пунктовете за вторични суровини, на електротехниците от Еон, на полицията, на следствието, на съда /ако ги 'фанат/!!! Като се замисля, че те направо са двигателя на прогреса! толкова работни места осигуряват, че и собствените си семейства изхранват!

А ако се върнем на темата, ами че тая фирма можеше да осигури даже повече работни места, ако беше изградила сграда съответстваща на околната архитектура!

Подкрепям дословно! Cheesy

И една питанка към myall - ако наистина не си лично заинтересован, как така почти всичките ти мнения са в темите за Вега-та и Рояла, които ако не се лъжа са на един собственик? Хич да не е, има и други положителни и значими събития и проекти , които се случват в Русе и се коментират тук.
Активен
jorda
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 445

Профил
« Отговор #356 -: март 22, 2011, 06:14:07 »

Подкрепям дословно! Cheesy

И една питанка към myall - ако наистина не си лично заинтересован, как така ПОЧТИ всичките ти мнения са в темите за Вега-та и Рояла, които ако не се лъжа са на един собственик? Хич да не е, има и други положителни и значими събития и проекти , които се случват в Русе и се коментират тук.

Без тази дума си прав напълно!!
« Последна редакция: март 22, 2011, 06:28:50 от jorda » Активен
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1206

Профил
« Отговор #357 -: март 22, 2011, 07:29:38 »

Без тази дума си прав напълно!!

В интерес на истината има едно мнение в темата за Синемасити, затова е "почти"  Wink
Активен
myall
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #358 -: март 22, 2011, 10:44:30 »

Коментирам по тази тема, защото изразявам личната си позиция, но за вас съществува единствено вашата! Ми ок  Wink Принципно съм в този форум, за да се информирам какво се случва в Русе, а не да чета махленски клюки. Именно подразнен от това коментирах за пръв път, но се увлякох, за което съжалявам хаха  Smiley А и май излиза, че това е една от най- коментираните теми във форума. Активен съм в други форуми където комуникацията протича на доста по- цивилизовано ниво и хората действително изразяват мнения подкрепени с железни факти, а не с жълтини Grin
Активен
Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1839

Профил Ел. поща
« Отговор #359 -: март 22, 2011, 11:08:30 »

...хората действително изразяват мнения подкрепени с железни факти, а не с жълтини Grin
Тук има железни факти - има констатирано нарушение.
Има и друг железен факт - смешна санкция за нарушението.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)

Google e прегледал тази страница юни 10, 2019, 11:08:48