Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАРФУР  (Прочетена 24684 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
JoroKanadeca
Гост
« Отговор #45 -: декември 24, 2010, 09:15:19 »

Надявам се да е търговка, че ако изяде 50 от тия "млека" не ми се мисли.

Тя и да не ги изяде да кажем, колко други има като нея....  Shocked
Активен
dido1302
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 77

Профил Ел. поща
« Отговор #46 -: декември 24, 2010, 11:56:30 »

Цитат
Поредната грешка колега, Селекта е истинско мляко и се вкисва за разлика от другите млека
Добре де Селекта като е истинско мляко изброй ми имената на няколко фалшиви млека или викаш само в Карфур и Кауфланд са фалшиви . 
Активен
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1244

Профил
« Отговор #47 -: декември 24, 2010, 12:05:28 »

Цитат
Поредната грешка колега, Селекта е истинско мляко и се вкисва за разлика от другите млека
Добре де Селекта като е истинско мляко изброй ми имената на няколко фалшиви млека или викаш само в Карфур и Кауфланд са фалшиви . 

Примерно Маркели, Аида и Данон са си определено отврат. И ако не можеш да направиш разлика между Приста /новото име на Селекта/ и 7 стотинково мляко, направо може да отидеш да пиеш едно студено прясно мляко от чешмата  Cheesy
Активен
dido1302
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 77

Профил Ел. поща
« Отговор #48 -: декември 24, 2010, 06:35:05 »

Ти ще ми кажеш какво ще пия . Да не си син на шефа на фирмата , която произвежда млякото . Споменах го като пример защото в момента не се сетих за други марки . И това Данон за което говориш някаква българско ли е ? Защото , ако говориш за френското със същото име значи си много объркан човек .
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #49 -: декември 24, 2010, 07:27:17 »

Ти пък направи мега-офтопик Cheesy. Има си тема за киното.
Карфур за мен е по-скъп от Кауфланд (говоря за едни и същи продукти на едни и същи фирми). Иначе като цяло имат някои собствени марки-попадения, както и отделни неща, които са на изгодна цена или ги няма другаде. Но като цяло, ако имаш списък с продукти за пазаруване, е по-добре да отидеш до Кауфланд.
Активен
xhector
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« Отговор #50 -: декември 24, 2010, 07:43:44 »

Ти пък направи мега-офтопик Cheesy. Има си тема за киното.
Олеле обарках темата. Сажелям много  Lips Sealed Изтрих си мнението и го вкарах в правилното място Cheesy
Активен
JMM
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 588

Профил
« Отговор #51 -: ноември 11, 2014, 08:13:29 »

"Carrefour и "Пикадили" се сливат

Двете вериги ще оперират чрез общо дружество, но като отделни търговски марки"

http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2014/11/10/2416689_carrefour_i_pikadili_se_slivat/

http://www.dnevnik.bg/biznes/companii/2014/11/10/2416589_verigite_pikadili_i_karfur_se_obediniavat_v_bulgariia/
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3223

Профил
« Отговор #52 -: ноември 11, 2014, 09:04:15 »

Не знам даи има връзка, но от известно време ми прави впечатление, че нашият Карфур много обеднява откъм асортимент и търговска площ. Вече няма насипни ядни, ПВЦ бира, техниката намаля, няма и палетно излагане а стоки. Рафтовете са практически празни, като просто е изложено едно и също, но с много лица. Някой да има идея какво се случва?
Активен

Във форума се ражда истината.
svilenrr
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 607

Профил
« Отговор #53 -: ноември 11, 2014, 11:16:48 »

В някоя от статиите за обединяването на веригите пише, че се прави с цел спасяване на Карфур и подобряването като цяло на оборотите. А иначе Карфур бавели много плащания към доставчици, а от там са и празните рафотве.  Grin
Активен

evgeni
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

Профил Ел. поща
« Отговор #54 -: ноември 12, 2014, 12:30:52 »

всяка неделя ходя с децата в мола и ми прави впечатление че Карфур и от към хора (клиенти) е доста опустял . Преди не беше така
Активен
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1244

Профил
« Отговор #55 -: ноември 12, 2014, 03:49:58 »

Ами няма стратегически предимства пред конкурентите и перспективата не е добра. Нито предлага специфика и качество, нито цена. Директен конкурент му е Кауфланд, които първо са два, второ са по-добре ситуирани, трето влязоха и се наложиха преди Карфура, и четвърто и пето предлагат по-ниски цени и повече промоции. Отделно мен ми идва малко големичък като площ и дължина, примерно формата и размера на бившето Пикадили повече ми допадаше, особено за магазин в молец, където може и инцидентно да ти хрумне нещо да си напазаруваш. И не на последно място,на мен като лек местен шовинист, не ми допада абсолютната липса на местни хран. продукти, всичко е национално унифицирано и липсват добрите локални  попадения.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #56 -: май 06, 2016, 11:15:57 »

Интересно кой ще влезе в помещението сега. Явно няма да е Била, предивид факта, че отварят на хлебозавода, а тяхната концепция ми се струваше най-молова. Слуховете са, че ще сцепят помещението на две, понеже е огромно и някакви мебели ще вземат половината. Чух нещо за Лидл, но не ми се връзва. Няма да генерира необходимия трафик, а малко или много наемателите вече се оплакват от липса на такъв.
Активен

vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2452

Профил Ел. поща
« Отговор #57 -: май 06, 2016, 11:24:17 »

Lidl в мол? Аз мислех, че те ползват само техния си вид бараки.
Във Варна три от магазините на Билла са на много близки разстояния един от друг, само че в гъсто населени райони.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #58 -: май 07, 2016, 08:26:32 »

В София има Лидл-и на кви ли не места: в бизнес сгради, кооперации, по етажи. Мега са странни...
Активен

bgdimitrov
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 439

Профил
« Отговор #59 -: май 07, 2016, 10:28:33 »

От къде видяхте информация, че Billa ще поемат магазина до хлебозавода (бившия penny)?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.124 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.028s, 2q)

Google e прегледал тази страница май 20, 2020, 03:59:30