Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Зала с 2 500 места в Русе до една година  (Прочетена 1942 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DeYordanov
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« -: януари 07, 2009, 07:58:14 »

Още следващата седмица ще бъде внесено в Общинския съвет в Русе предложение за отдаване на терен за строеж по спешност на нова спортна зала. Тя ще е с капацитет 2 500 места и ще бъде направена с модерна метална конструкция, отговаряща на стандартите за не повече от една година докато се завърши другата спортна зала. А причината е изтичащия лиценз на зала "Дунав"

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

« Последна редакция: януари 07, 2009, 08:01:17 от fcdunav » Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3221

Профил
« Отговор #1 -: януари 07, 2009, 10:44:47 »

Ха! Какво!? Ако това стане значи един ден може да осъмнем с 3 големи спортни зали. Не съм мн запознат, но как така предпочитат да построят нова зала, вместо да поновят лиценза на старата? Все едно на мен ако ми избие мухъл вкъщи да си купя нов апартамент, вместо да ремонтирам стария... Малко не на място ми се струва... Пък и като знам нашата община с кви темпове работи, това е меко казано абсурдно да се реализира.
Активен

Във форума се ражда истината.
DeYordanov
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« Отговор #2 -: януари 07, 2009, 11:07:47 »

Става дума за проект, който трябва стане по спешност заради факта, че зала "Дунав" не отговаря на всички изисквания и ФИБА трудно ще склони да поднови лиценза на зала "Дунав". Поради този факт и желанието да няма около 1 година без баскет изяви в Русе е взето това радикално решение. Напрактика дори вече има проект и финансиране и се чака само петното, на което да бъде построено тази зала. Конструкцията, по която ще бъде строена е модерна и става много бързо и надеждно и затова е избран този начин. Тепърва ще има новини по тази тема
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.103 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)

Google e прегледал тази страница октомври 19, 2018, 07:16:57