Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Истината за Монтюпе  (Прочетена 92959 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Прекаран
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: април 12, 2008, 11:31:53 »

Не ходете да си търсите работа в Монтюпе- ще бъдете прекарани 100%. Едно обещават господата и накрая хоп приспадат това онова , и обещаните пари се оказват илюзия. Французите се подиграват с всички там.Особено с поведението си към всички работещи.
Ако не вярвате може и други да публикуват заплати за оператори средно 350- 450 лв ,да бяха поне по 700-800.

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

« Последна редакция: май 19, 2008, 09:20:18 от Прекаран » Активен

само ЦСКА
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #1 -: април 12, 2008, 11:43:15 »

смятай
  Roll Eyes
Активен
Прекаран
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: април 13, 2008, 12:44:23 »

прекараните са много ,умните са малко Shocked
« Последна редакция: май 19, 2008, 08:14:02 от Прекаран » Активен

само ЦСКА
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #3 -: април 13, 2008, 12:46:01 »

хаха ти стой там стой  Grin
Активен
Прекаран
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: април 13, 2008, 01:26:44 »

Аз съм от напусналите и бях оператор, и се радвам че се отървах от гадните французи, от отровите и всичко , сега бачкам в българска фирма и ми е по спокойно . Като чуя за френска фирма особено за Монтюпе как била инвеститор номер едно не знам си какво , и ми става лошо.
« Последна редакция: май 19, 2008, 09:14:07 от Прекаран » Активен

само ЦСКА
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2048

Профил WWW
« Отговор #5 -: април 13, 2008, 12:20:09 »

Аааа моля, моля. Има си кариери.бг и бгработодател.ком, остави ни на мира Smiley
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #6 -: април 14, 2008, 07:39:48 »

Ей това е лошото, и чужди фирми да дойдат тук, започват да го раздават като българи...
Всичко успяваме да побългарим.
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4610

Профил Ел. поща
« Отговор #7 -: април 14, 2008, 09:03:56 »

Ами те за какво идват тук мислиш? Не заради черните ни очи, разбира се, а защото ни възприемат като туземци и бели роби, които ще са съгласни да работят за мижави пари и така ще намалят разходите си. Нали и от ЕС ни съветваха да не увеличаваме заплатите, ако искаме да има чужди инвестиции и да живне икономиката ни... Roll Eyes Бре, да му се не види! Колко лесно е да даваш такива акъли, когато вземаш 20-30-50 пъти по-големи пари от тоя, когото съветваш... Впрочем, бях чувал, че в завода за водопроводна арматура Видима Идеал (май е в Севлиево), който е с щатско участие (American Standard Companies), плащали твърде добре и хората се натискали да работят там, за разлика от Монтюпе. Но това е твърде стара информация, кой знае дали все още е така...
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1152

Профил
« Отговор #8 -: април 14, 2008, 09:21:23 »

Ако наистина е така, французите сами се прецакват. За 400 лв заплата никой няма да отиде да работи. Ще си останат с 80 млн. лв назад, построени сгради и машини за украшение.
За Видима Идеал си в голяма грешка Ортодокс. Заплатите са били много добри за преди 4-5 години. Били са около 450-500 лв, при положение, че средната в страната беше 200 лв. Да, но в момента са абсолютно същите, а средната заплата е към 400 лв. В днешната икономическа действителност, са много малко американските работодатели, които ще повишат заплатите в отвъд океанските си предприятия.
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2048

Профил WWW
« Отговор #9 -: април 15, 2008, 12:09:31 »

Стига сте псували французите!!!

Приятелката ми работи за френска компания и като цяло не е никак толкова зле. Франсетата са готини хора по принцип. Да не говорим, че Франция ми е любимата страна определено - това е най-социалната държава, в която съм ходил. Ако някой ден реша да си бия шута навън ще е във Франция. Ходил съм в Париж няколко пъти, това за мен е един от най-прекрасните градове в света.

Що се отнася до Монтюпе, ако наистина има нещо такова с 400 лева заплати (аз съм чувал друго, а и ме съмнява дали случайно не са ти сложили Х HR-ите), то най-вероятно това се дължи на някой роден мениджър-тарикат, който за да им покаже как може да се оптимизират разходи, заплатите трябва да "съответстват" на нечии извратена идея за местен стандарт. По този повод вместо да солиш фирмата, по-добре сподели кои са мениджърите, като се разчуе тази работа, вервай ми наистина нещата ще се коригират. Хипотетично ако ситуацията е такава каквато я описваш, най-вероятно злите франсета нямат и идея за това.
Активен
Flying spur
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 513

Nothing good comes easy

Профил WWW
« Отговор #10 -: април 15, 2008, 12:23:24 »

Аз лично сам чувал само хубави работи за там, но ако нещата са така както чета тук значи някой българи пак са объркали нещата. Българите не сме стока явно, доказваме го всеки ден с простотиите които се случват в "прекрасната" ни страна. Коментарите са излишни, защото май не се учим от грешките си, а продължаваме да ги задълбаваме...........
Активен
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1192

Профил
« Отговор #11 -: април 15, 2008, 12:37:16 »

Монтюпе в Ирландия:
http://www.amicusireland.org/?module=datalistdetail&itemid=6ccfc90b-21b3-4bc9-aafe-37a3dbdd2482

...и Монтюпе в Китай:
http://www.prnewswire.com/cgi-bin/stories.pl?ACCT=109&STORY=/www/story/02-29-2008/0004765220&EDATE=

Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3192

Профил
« Отговор #12 -: април 15, 2008, 07:52:52 »

Абе може и да са наистина социална държава, както казваш. Все пак си бил там явно не веднъж и два пъти, но явно нещо им куца социалната политика, след като в ЕС са може би страната с най много проблеми с малцинствата. Извън несъмнено красивия център има многомилионни гета населени с чернокожи и мюсюлмани, с чието участие често има масови безредици (за разлика от други мегаполиси, където в гетата просто има престъпност, но тя не избива в мащабни актове на вандализъм). Българите поне си имаме там един-два палаткови лагера и си живеем кротко.  Wink
Активен

Във форума се ражда истината.
valentino
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил Ел. поща
« Отговор #13 -: април 21, 2008, 10:34:29 »

Абсолютно си прав. И аз съм чувал такива неща за заплати от порядъка от 350-450 лв.
Активен
SlAdKiQ
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 142

Профил Ел. поща
« Отговор #14 -: април 22, 2008, 05:02:26 »

Абсолютно си прав. И аз съм чувал такива неща за заплати от порядъка от 350-450 лв.
Аз пък друго чувам 400 500 лв. е началната заплата на обикновените работници (докерите) а тези които са по специализирани заплатите им са много по високи, аз сега кат завърша инженер технолог и да имам стаж 1 2 години по специалността стартовата ми заплата ще е над 1000
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.082 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.017s, 2q)

Google e прегледал тази страница септември 06, 2019, 09:59:24