Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо никой не иска да работи в МОНТЮПЕ !!!  (Прочетена 12746 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
theboss
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: август 28, 2009, 12:56:21 »

цялата информация за това на http://montupet.jetforum.net

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
Sashoko
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 245

Профил
« Отговор #1 -: август 29, 2009, 09:31:06 »

Според мен около 500 лв е нормална заплата за такава работа.
Активен
Nikoloff
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 106

Профил
« Отговор #2 -: септември 03, 2009, 06:36:57 »

Това искрено ме изненада. Единствените ми наблюдения върху завода бяха от един бивш колега, понастоящем техен работник. Той ми каза, че си има кусури (къде няма), но като цяло е много доволен - условия, заплата, командировки... Не съм сигурен какви са му критериите, но никога не е бил толкова ядосан и недоволен.
Активен
theboss
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: септември 03, 2009, 07:47:28 »

Това искрено ме изненада. Единствените ми наблюдения върху завода бяха от един бивш колега, понастоящем техен работник. Той ми каза, че си има кусури (къде няма), но като цяло е много доволен - условия, заплата, командировки... Не съм сигурен какви са му критериите, но никога не е бил толкова ядосан и недоволен.

абе човече какви ти условия, какви ти командировки , за каква заплата говориш бе човек в тази мизерия - ела опитай тогава , 200 пъти ще съжаляваш човече! Cheesy Cheesy Cheesy
цял ден с  един чук да ти минат през ръцете 5 тона ... абе ти нормален ли си , ела за 500лв да те видя, тя сервитьорка ги изкарва от бакшиши...
Активен
Nikoloff
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 106

Профил
« Отговор #4 -: септември 03, 2009, 10:09:31 »

абе човече какви ти условия, какви ти командировки , за каква заплата говориш бе човек в тази мизерия - ела опитай тогава , 200 пъти ще съжаляваш човече! Cheesy Cheesy Cheesy
цял ден с  един чук да ти минат през ръцете 5 тона ... абе ти нормален ли си , ела за 500лв да те видя, тя сервитьорка ги изкарва от бакшиши...

Ами както казах - не знам какви са му критериите. Не ми е направил впечатление на човек, който ще ми раправя колко е розово, когато всичко е черно. Все пак, имай предвид, че дори не знам на каква длъжност е точно и дали нещо от казаното е вярно. Може наистина да му е кофти, но да не ми го казва. Все пак сме били колеги има-няма година, не сме братя, че да ми реве на рамото...

500лв са си кофти както и да го гледаш. Идеята беше, че съм останал със съвсем различни впечатления и ми е доооста странно като чета техния форум о.О
Активен
theboss
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: септември 03, 2009, 10:28:32 »

за най-голямо съжаление в България идва така нареченото "мръсно производство". това спестява милиони евро на западните инвеститори. при липса на всякаква аспирация , при работа на 2-те линии при температура навън 30градуса вътре става 40 градуса , поради нагорещелия въздух и отровните изпарения. не се отварят дори горните отдушници и страничните врати , защото ще замърси околоната среда. всичкото това го дишаме ние + тежка физическа работа -за 500 лв. писна ми , писна ми , писна ми и от грубото простовато отношение на началници и изроди .
Активен
СкручЪ
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 444

Защото съм пич ;]

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: септември 03, 2009, 10:49:23 »

М/у другото, на една позната приятелят й отскоро работи в Монтюпе и бил доволен, само че той бил на някаква ръководна длъжност (а е млад).
Активен
theboss
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: септември 04, 2009, 01:09:02 »

Явно още не се е обгазил , тоест не е вдишал от вълшебния газ ...

1.JPG
Защо никой не иска да работи в МОНТЮПЕ !!!
* 1.JPG (18.1 KB, 357x314 - видяно 3516 пъти.)
2.JPG
* 2.JPG (32.41 KB, 472x316 - видяно 4086 пъти.)
3.JPG
* 3.JPG (25.72 KB, 443x315 - видяно 3737 пъти.)
« Последна редакция: септември 04, 2009, 01:11:27 от theboss » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.077 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)

Google e прегледал тази страница ноември 08, 2019, 07:37:32