Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Почина Димитър Калчев  (Прочетена 1971 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4637

Профил Ел. поща
« -: ноември 02, 2008, 01:45:20 »

След дълго боледуване е починал в Правителствена болница бившият кмет на Русе и бивш министър на вдържавната администрация в "царското" правителство Димитър Калчев. Всеки има право на мнение, но моето в случая, че при кметуването си отне на града ни повече, отколкото даде. Беше масон от висока степен, човек с големи властови и материални аспирации. Е, накрая всички си отиваме с една дрешка на гърба. И понеже е казано: за мъртвите или добро, или нищо, ще замълча...

http://dnes.dir.bg/news1.php

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
CaMaRo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил
« Отговор #1 -: ноември 02, 2008, 09:14:22 »

така му се пада като окраде каквото можа от Русе и замина в София да мре кучето мрусно че си поживя с на хората парите
Активен
E.N.
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил Ел. поща
« Отговор #2 -: ноември 02, 2008, 11:37:20 »

Често чета форума, но рядко коментирам поради простата причина че рядко се чуствам достатъчно компетентен да коментирам повдигнатите въпроси или теми. В този случай не познавам лично починалия, все пак съм възмутен. Не знам на каква възраст са хората писали подобни коментари за току починал човек но се съмнявам че или са в ранна детска възраст или не достатъчно възпитани. Пиша го с извинение защото разбирам че подобно изказване може да се стори на някой обидно.
Не познавам починалия, когато беше кмет на Русе аз бях още пубертет или тиинайджър(много популярна английска дума напоследък). Просто не мога да опиша изненадата си от коментарите не защото той е бил или не е бил такъв приживе а защото е обидно за хората тук претендиращи да са знаещи, можещи и достатъчно пораснали (не е задължително на възраст по скоро визирам умствено развитие) и най вероятно повечето са. Лично за себе си мога да приема подобни изказвания като горните само ако човека нещо вие сторил пряко на вас, но дори в този случай тъй като се касае за смърта му може би ще е най правилно те да останат изказани само зад вратите на вашите домове.
Не забравяйте че всички рано или късно, по един или друг начин ще си заминем от този свят, ако от човешка гледна точка то поне малко уважение към смърта може да покажете.
Това си е лично мое мнение. Извинявам се ако някой се е почуствал засегнат, дано обаче поне за секунда да е дало повод за размисъл. Ако не можем да сме културни с хората които не са живи не искам да си представям какво е отношението към тези които са и с които се сблъскваме всеки ден. 
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.084 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)

Google e прегледал тази страница септември 29, 2018, 01:41:39