Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тютюн  (Прочетена 7335 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
СкручЪ
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 444

Защото съм пич ;]

Профил WWW Ел. поща
« -: октомври 12, 2008, 10:20:54 »

Някой да знае къде в Русе продават тютюни и тубички за цигари? Аз знам на Олимпа, в Колос и до "Балкан", но продават общо взето едни и същи неща

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: октомври 12, 2008, 10:35:56 »

На центъра, бившото централно фото до кино Москва, или сега някакво бинго.
Активен
CaMaRo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил
« Отговор #2 -: октомври 12, 2008, 11:48:08 »

в кауфланд в дружба продават точно до касите където са  GSM
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4637

Профил Ел. поща
« Отговор #3 -: октомври 13, 2008, 09:01:38 »

А бе по-добре не ползвай такива неща... Grin
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
mladen201
Гост
« Отговор #4 -: ноември 11, 2008, 07:28:48 »

Някой да знае къде в Русе продават тютюни и тубички за цигари? Аз знам на Олимпа, в Колос и до "Балкан", но продават общо взето едни и същи неща

Олеле аз живота си давам да спрът цигарите тоя си търси тютюн и торбички леле  Evil
Активен
СкручЪ
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 444

Защото съм пич ;]

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: ноември 11, 2008, 08:21:06 »

Просто цигарите са ми хоби. Никога не съм си позволявал да се пристрастя, редовно си ги спирам за по няколко месеца и т.н. Мога да ти дам няколко съвета за спирането (които знам от други хора, аз не съм имал нужда от тези съвети) - не си казвай "Ще ги спра", ами "От сега не пуша" и казвайки го не си доизпушвай цигарата х); ако имаш нужда да пушиш си играй с незапалена цигара, прави се, че я пушиш и т.н., колкото да задоволиш самия навик; избягвай пушещи компании, може и да си намериш и другарче, с което да ги спираш; преди да запалиш цигара (ако се изкушиш) се запитай защо пушиш; има и още, ама не се сещам в момента х)
П.П. Благодаря на SW2FL и excuse_me за информацията, а на Orthodox за съвета х)
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4637

Профил Ел. поща
« Отговор #6 -: ноември 12, 2008, 02:41:08 »

Запалвах нередовно от 12-годишна възраст до към 28 години (като ученик, войник и студент), но никога не съм изпитвал истинска нужда да го правя и почти никога не съм си купувал цигари сам - надали през живота си съм купил повече от 15-20 кутии... Палех само в компании, ако някой ми предложи - ей така, от младежки гъзарлък - и аз да съм като другите... После, вече като работещ човек, при някакви-си там обстоятелства ги спрях с абсолютна лекота (защото никога не ми станаха истинска потребност или страст) - просто реших и спрях, без да имам каквито и да са проблеми, нужди и съжаления. Просто с удоволствие се освободих от нещо, което винаги си ми остана неприятно и което сам си бях неразумно натрапил и робувах на един комплекс. След около година се запознах с бъдещата ми съпруга и тя се оказа същата пишман-пушачка (каквито май повечето сме били през младите си и зелени години), насилваща себе си заради околните. Затова, когато й казах, че очаквам от нея да изостави тоя лош навик, ако иска да бъдем заедно, тя без колебание се съгласи - и до днес ми е благодарна за това. Както ми казваше по-късно, тя още тогава е искала да спре с това неразумие и е била психологически готова за тази промяна, само и е бил нужен един допълнителен външен импулс - "някой да я напляска по дупето". И се намери кой да го стори... Smiley Та сега сме семейство без тютюнев дим и не само не съжаляваме за това, а се опитваме и децата си да предпазим от това увлечение - засега като че ли успешно...
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
mladen201
Гост
« Отговор #7 -: ноември 12, 2008, 01:46:51 »

Просто цигарите са ми хоби. Никога не съм си позволявал да се пристрастя, редовно си ги спирам за по няколко месеца и т.н. Мога да ти дам няколко съвета за спирането (които знам от други хора, аз не съм имал нужда от тези съвети) - не си казвай "Ще ги спра", ами "От сега не пуша" и казвайки го не си доизпушвай цигарата х); ако имаш нужда да пушиш си играй с незапалена цигара, прави се, че я пушиш и т.н., колкото да задоволиш самия навик; избягвай пушещи компании, може и да си намериш и другарче, с което да ги спираш; преди да запалиш цигара (ако се изкушиш) се запитай защо пушиш; има и още, ама не се сещам в момента х)
П.П. Благодаря на SW2FL и excuse_me за информацията, а на Orthodox за съвета х)

Пич... Аз сам на 12 години и да ти кажа няма да пропуша никога така че не ме интересуват саветите ти за спиране на цигарите  Cool
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3194

Профил
« Отговор #8 -: ноември 12, 2008, 03:28:17 »

Абе ти никога не казвай никога, щото като бях на твоята възраст всичките ми приятелчета така говореха пък после се оказа, че няма такъв дет да не пуши.
Активен

Във форума се ражда истината.
mladen201
Гост
« Отговор #9 -: ноември 12, 2008, 04:25:00 »

Ама аз не говоря за приятел4етата ми а за мен!
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: ноември 12, 2008, 04:41:07 »

Да де! И те така говореха всяко за себе си. Виж какво, малък си още за такива генерални решения. Ще влезеш в гимназията и ше видиш как готините момиченца се събират при пушещите мъжкарчета и ще се замислиш яко дали да си "лузър" или "гъзар" (по мое време такава беше терминологията). Аз никога не съм пушил за 23 години и пак не смея да кажа че никога няма да пропуша. Дано си удържиш на думата де. Имаш една бира от мен като станеш на 18 и още не пушиш 
Активен

deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #11 -: ноември 12, 2008, 04:46:56 »

Моята бира къде е  Grin
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: ноември 12, 2008, 04:48:05 »

Не си спомням на 12 да си обещавал подобно нещо, непорочни мой приятелю!
Активен

deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #13 -: ноември 12, 2008, 04:50:13 »

Аз не обещавам, аз действам
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: ноември 12, 2008, 04:51:22 »

Когато си прав....! Следващият път имаш една тъмна Ареана от мен!
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.101 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)

Google e прегледал тази страница август 25, 2019, 08:58:27