Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Визитка на членовете на форума  (Прочетена 9245 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3192

Профил
« -: април 16, 2008, 02:03:01 »

Както видяхте идеята се зароди в една друга тема. Това ще е нещо като лексикон ама от модерните. Ето и примерно няколко въпросчета, на които всеки който се подвизава във форума ни, може да отговаря.

1. Име
2. Възраст
3. Месторождение и местонахождение.
4. С какво се занимавате (къде и какво учите/работите, хобита)?
5. Ако живеете извън Русе, защо е така и планирате ли да се върнете?
6. Какво ви харесва в Русе?
7. А какво не ви харесва и бихте променили?
8. Кой друг Български град харесвате и защо?
9. "Ник", аватар и подпис, защо сте ги избрали?
10. Кой/кои съфорумници уважавате най-много?
11. Коя е любимата ви бира?
12. Кажете нещо оптимистично като за накрая!

От време на време да сме живи и здрави ще си актуализираме информацията. Все пак хора сме, развиваме се  Cheesy

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен

Във форума се ражда истината.
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: април 16, 2008, 02:15:59 »

Айде и като основоположник, аз ще съм първи:
1. Росен Линов
2. 22г.
3. Раждан съм в София по нещастно стечение на обстоятелствата, уча във Варна, но съм си Русенец до мозъка на костите.
4. Завършвам ИУ-Варна, Туризъм. Летата работя в същата сфера. Увличам се по футбола, автомобилите, литературата и техниката.
5. Естествено, че ще се върна. Нямам търпение вече. Писна ми само да ги гледам тея уеб-камери  Wink
6. Невероятно автентично европейско и аристократично българско излъчване.
7. Като вляза в общината - тогава. Сега и да го кажа няма смисъл, най много никога да не вляза в общината...  Wink
8. Пловдив и Габрово. И за двата съм субективен, понеже съм си прекарвал мн хубаво там. Но ако тр да съм безпристрастен: Пловдив изглежда като големия брат на Русе без пороците на Варна, а Габрово в някои свои части е като изваден от приказка на Андерсен.
9. "Ник"-а ми си е името ми, аватара е свързан с любимият ми футболен отбор, а подписа е ясен!
10. Ужаважавам най-много deian, защото сме приятели от мн години и той ме въведе тук. След това са всички съфорумници, особенo тези, с които пихме бира  Cheesy Уважавам мн Митака, заради невероятната му осведоменост и nOOb, заради хубавите спорове, които водим. Не мога да не се кефя и на момчетата, които вземат участие в темите за спортния живот и най вече fcdunav.
11. Tuborg Christmas Brew
12. Този, който няма да се връща в Русе, да му мисли. Аз смятам да го направя към края на годината и това ще е едно от най хубавите неща, които се надявам да ми се случат!   
« Последна редакция: април 16, 2008, 02:17:58 от rosen_linov » Активен

mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #2 -: април 16, 2008, 09:34:44 »

1. Мартин Райков
2. 17 години  Grin
3. Роден съм в Русе и си живея в Русе, дори нямам намерение за момента да го напускам !
4. Еми аз уча в Немската гимназия в Русе 10 клас Smiley .Много ме влече аматйорския футбол ( Ритам много но само с приятели ) както и баскетбол много Smiley
5. Живея в Русе
6. Русе е най-европейския град в България... И това го доказва---> http://www.youtube.com/watch?v=XDzgXRMVAIk
7. Не ми харесва това, че със Русе се спекулира много !!!
8. Друг град и то български ми Трявна !!!
9. "mart0s идва от Марто ( понеже така ми викат ) , аватар имам  но мисля той е вграден, а подписа то си го пише Wink !!!
10.Най-много уважавам rosen linov, fcdunav, deian, фараша, kriseto, orthodox и всички които участват в разговорите...
11. Любима бира Heineken, но приемам и Шуменско Wink
12. Бъдете себе си !!!
« Последна редакция: април 16, 2008, 09:42:50 от mart0s » Активен
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #3 -: април 17, 2008, 09:31:29 »

Има ли други потребители които посещават форума?
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: април 18, 2008, 07:49:18 »

Свян ги е обхванал явно...
Активен

Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1152

Профил
« Отговор #5 -: април 18, 2008, 07:52:06 »

Ами малко е неловко човек да споменава детайли около себе си във форум. Има доста субекти, които биха използвали тази информация за злоупотреби.
Иначе на бира и скара след няколко месеца, бих си казал и майчиното мляко. Cheesy
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #6 -: април 18, 2008, 08:54:49 »

1. Деян
2. 22
3. Месторождение: София и местонахождение: днес се прибирам в Русе Tongue
4. Студент по телекомуникации в ТУ-София, завършвам бакалавър сега
5. Е в 3-та точка казах, че се връщам, не четете ли  Cheesy
6. Как какво ми харесва в Русе? Искате огромен пост ли? Русе е ГРАД не само с главно Г, ами с 4 главни букви. Русе има дух, Русе има атмосфера, незабравима красота, велико минало и надявам се прекрасно бъдеще!
7. А какво не ви харесва и бихте променили?
   Манталитета на хората...
8. Кой друг Български град харесвате и защо?
   Пловдив, Варна, Хасково и знайни и незнайни малки планински градчета Smiley
9. "Ник", аватар и подпис, защо сте ги избрали?
   Така се казвам, а други глупости нямам  Tongue
10. Всички ви уважавам! Е Роската най-много, щото се знаем откакто ходихме прави под масата... тъй де, не съвсем Cheesy
11. Коя е любимата ви бира?
     Бира? More?
12. Кажете нещо оптимистично като за накрая!
     Да се върнем заедно за по-добро Русе! Всъщност аз никога не съм го напускал, по-скоро съм пребивавал на друго място с цел учене, но цялата ми същност си е била в Русе Smiley
Активен
Pfote2
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1165

снимка 12. септември 2015 остров Елафонисос

Профил
« Отговор #7 -: април 19, 2008, 11:07:40 »

Оптимистичното, господа, за мене е, че в този форум намирам ТАКИВА млади хора. Аз работя с хора и от три написани реда, казано на русенски, мога да скроя кюляфа на почти всеки. Нека да не звучи лошо. Защото "кюляфът" в случая е изключително положителен. Много над средното, което съм видял в разни български форуми. Доста над.
На времето имаше прекрасни хора в родния ми град, града на родителите ми, на дядовците и бабите ми и на някои от прародителите ми. Тия прекрасни русенски хора бяха принудени да се изнесат в София, Варна Бургас и чужбина, защото в Русе нямаха вече никаква перспектива. Бяха систематично прогонвани като буржоа, фашисти и не знам какво! И те се наложиха с умовете си, с образованията си, с интелектите си другаде. И не загубиха нищо ... освен вечната си любов - родния си град.
За жалост животът е един. И не е много дълъг. Затова веднъж прекаран другаде живот може да доведе само до по-често търсене и гледане на лайвкам-и, до четене на форуми и до отиване до Русе за откраднато време и то за жалост винаги през най-големите горещини или през най-големите снегове, когато хората вървят един след друг по слабо утъпкани пъртинки по улиците и особено на върволици като мравки, облечени неугледно, по площад Свобода. За да се изживее Русе трябва човек да има десетина дена най-малко, а те най-често липсват. И това е болката. Да оставим, че 10 дена на хотел са несравнимо по-скъпи в Русе отколкото където и да е в Гърция А Русе за мене е единственото място, където бих желал да съм си прекарал целия живот, който за жалост прекарах и прекарвам още, другаде.
За мене няма какво да се каже. На снимката съм аз. Снимана е преди десетина дена. Не живея в България от 34 години.
Бира не пия, освен в градината на Дунав като идвам. (не е майтап). Вино пия от време на време и то от италианския регион Венето, защото ми напомня на "заешката кръв" от някога, която пирговските и меченските селяни продаваха в студа на пазаря по Нова година. Ако някой е пил или поне е чувал някой да хвали това вино, знае за какво става дума. Да вярва, че е така.
« Последна редакция: април 19, 2008, 11:12:08 от Pfote2 » Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4610

Профил Ел. поща
« Отговор #8 -: април 19, 2008, 12:20:25 »

Добре разказано, с истинско чувство - усеща се във всяка дума. Какво да кажа, освен да ти съчувствам, че житейските бури са те завеяли далеч от града на живота ти, и да ти сваля шапка да неизменно запазеното в душата ти чувство и влечение към него... Cry
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
equinox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 562

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: април 19, 2008, 02:08:48 »

И аз си мислих за подобна тема. Струва ми се би било полезно при дискусиите да имаш някаква представа какви са ти събеседниците.

1. Име - Светослав Василев

2. Възраст - скоро навърших 23 години

3. Месторождение и местонахождение - роден съм във Враца, но съм израснал в Русе. Само летата съм прекарвал на село - Златия, Вълчидръмско. В момента съм във Каухава, Финландия.

4. С какво се занимавате (къде и какво учите/работите, хобита)? = Студент 4 курс МИО във ИУ-Варна съм, но в момента участвам в студентска омбенна програма - Еразъм. До сега съм работил само лятото - две лета в САЩ. Имам много хобита, но напоследък най-важното ми става фотографията. Тук има няколко снимки: http://photo-forum.net/equinox От Русе имам и повече Wink Като тая:

Занимавам се също така и със спорт - фитнес и/или спортно ориентиране.

5. Ако живеете извън Русе, защо е така и планирате ли да се върнете? - В момента не съм в Русе, защото уча на друго място. Но като завърша ще се върна.

6. Какво ви харесва в Русе? - Красивият център, парковете, специалната атмосфера в града. Просто го обичам.

7. А какво не ви харесва и бихте променили? - Много работи не ми харесват, но това може да се промени, за да стане един наистина европейски град - чист, подреден, с добри възможности за работа.

8. Кой друг Български град харесвате и защо? - Харесвам всички градове в България, защото обичам България. Във всеки си има нещо.

9. "Ник", аватар и подпис, защо сте ги избрали? - Ника ми е от английски - означава равноденствие. Има два дни в годината когато денят и нощта са равни. Единият е 21 март, когато имам рожден ден, - за това избрах него. Аватара - просто защото ми харесва.

10. Кой/кои съфорумници уважавате най-много? - Уважението е първото изискване за водене на ползотворна дискусия. Уважавам всеки, стига и той да отговаря със същото.

11. Коя е любимата ви бира? - Ха, след Финландия ще кажа - евтината  Embarrassed Но също така и тази в добра компания. 
12. Кажете нещо оптимистично като за накрая! - Аз съм оптимист. Мисля, че всеки проблем си има решение.  Smiley
Активен
Flying spur
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 514

Nothing good comes easy

Профил WWW
« Отговор #10 -: април 23, 2008, 01:13:48 »

1. Име - Георги Стоянов
2. Възраст - 23
3. Месторождение и местонахождение - роден сам в Русе, в момента уча и работя във Варна
4. С какво се занимавате (къде и какво учите/работите, хобита)? - уча и се занимавам със строителство на сгради от икономическа гледна точка
5. Ако живеете извън Русе, защо е така и планирате ли да се върнете? - ами това което уча го имаше само във Варна когато кандидатствах така че нямах много голям избор; за връщането да твърдо ДА
6. Какво ви харесва в Русе? - Неповторимата архитектура, зеленината и многото потенциал който има в града ни
7. А какво не ви харесва и бихте променили? - корумпираността и манталитета на хората
8. Кой друг Български град харесвате и защо? - Пловдив, защото много прилича на Русе
9. "Ник", аватар и подпис, защо сте ги избрали? Дълга история
10. Кой/кои съфорумници уважавате най-много? - уважавам мнението на всеки
11. Коя е любимата ви бира? Загорка и Стела
12. Кажете нещо оптимистично като за накрая! Русе-град с бъдеще!
Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #11 -: май 08, 2008, 09:17:19 »

1. Кристин Иванова
2. Почти 18
3. Русе, Русе
4. Уча в професионална гимназия по икономика, но нямам намерение да се занимавам професионално с това, въпреки това очаквам, че живота ще си поиграе добре с мен и предпочитам да съм подготвена за него. Занимавам се с театър (като актриса), но непрофесионално (тъй де още ученичка съм) в студиата към ДТ "Сава Огнянов". Пътувам много, което е най-голямото удоволствие за мен. Харесвам хубавата музика, различните и стойностни хора.
5. Планирам да уча в София, но силно се надявам после да намеря своето място под Слънцето именно в Русе...
6. Харесва ми, че всеки ден когато стана и погледна през прозореца виждам Русе, виждам Дунава, виждам и част от Румъния, виждам един спящ или пробуждащ се град. Харесва ми, че вечер преди да си легна виждам един спящ или празнуващ град. Харесва ми, че когато вървя по улиците виждам красиви хора, сгради, дървета, кучета и т.н. Харесва ми, че има място като кея. Харесва ми, че има форум като този. Харесва ми, че има това настроение, тази енергия, това чувство. Самият град живее собствен живот. За малко градове бих казала това.
7. Не ми харесва, че правят много заведения, които лично за мен са напълно излишни. Бих променила начина на отношение на хората към отпадъците.
8. Много харесвам Сопот. Той също е град, който живее. Харесвам и София, но не питайте защо...
9. Никът ми е името ми. Аватара ми е... леле не мога да се сетя какъв е... ааа, да, избрах го от наличните на форума, не помня вече защо, аааа сетих се. Това е една героиня от едно филмче, което бях гледала малко преди да се регна  Cheesy хаха, трябва да го сменя скоро. Подписът ми е... леле... мисля, че е It's All About Music , защото живота е музика.
10. Уважавам всички онези съфорумци, които бяха на срещата, Митака, n00b, Спиро и всички онези, които занапред ще ме очароват със заинтересованост към Русе.
11. Бих казала, че просто бирата ми е любима. Много харесвам Becks от чуждите, от българските - Загорка, Каменица...
12. Благодарна съм, че ви има!  Smiley

ПП. подписът ми въобще не е за музиката... ахахаха, така че поправка. подписът ми можете да го прочете отдолу, това е една идеология бих казала, за това, че човек може да промени света, ако поиска. Защото така или иначе го променя, просто трябва да направи избор в каква насока да извършва това. Аз избирам да си хвърлям разделно отпадъците, да спасявам охлювите, да пестя вода, и да вярвам в ... доброто, и в любовта, защото Бог е любов. Иначе цитата е от една песен, но не българска.
« Последна редакция: май 08, 2008, 09:20:28 от Kriseto » Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: май 08, 2008, 11:05:27 »

Благодарим за пълноценната и стойностна визитка. Очакваме следващия  Smiley
Активен

mladen201
Гост
« Отговор #13 -: май 19, 2008, 02:50:46 »

1.Младен Кьосев
2.11
3.Русе и живея в русе
4.Уча в оу"Христо Смирненски" кв.Долапите
5.нямам намерение да го напусна!Русе е хубав град и няма защо да го напускам.
6.Хубавият квартал в който живея.  Smiley
7.Не ми харесват дупките по улиците!
8.Варна-има хубави черноморски курорти.
9.младен201 ми излезе още като си направих скаипа,аватар ми е на фелипе масса защото:много обичам да гледам всякакви моторни спортове с високи скорости но ф1 ми харесва най-много,Подписа ми е на англииската гимназия защото:ще кандидатствам там Smiley
10.Rosen Linov,mart0s,deian,Kriseto и Orthodox
11.Tuborg- The Fun Starts Here
12.Русе(Малката Виена)
« Последна редакция: май 20, 2008, 02:29:36 от mladen201 » Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #14 -: май 19, 2008, 09:04:27 »

Smiley

Стана ми много хубаво от твоята визитка! Толкова млад, а загрижен за важни неща... (така де, щом си в тоя форум).

Дежа вю на Росен: Айде следващия!  Cool
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)

Google e прегледал тази страница август 27, 2019, 12:13:18