Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Живи ли сте?  (Прочетена 5329 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« -: април 12, 2008, 07:47:09 »

Абе като дойде събота и неделя и всички ги няма голяма скука тука бре Tongue..... 

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1035

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: април 12, 2008, 08:11:00 »

Днес беше страхотен ден! Smiley Направо си е грехота да седиш пред монитора Smiley  Embarrassed
Активен
mladen201
Гост
« Отговор #2 -: април 12, 2008, 08:15:51 »

За сажеление младен почина.1996-2008 Ще го помним в сарцата си Cry Angry
Активен
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #3 -: април 12, 2008, 11:12:12 »

хяяхя младене не ми се лигави ей ся ще дойда във вас ща изкарам с кофите ей !!! Не е хубаво така да правиш !!!  Cheesy

ПС:Не казвам, че аз съм стоял пред компа, защото просто се прибрах за малко и реших така да напиша нещо със запитване, понеже във дори лоши съботи и недели е така във форума. А за деня просто наистина така си беше Smiley  Wink Cheesy
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3252

Профил
« Отговор #4 -: април 13, 2008, 09:10:00 »

Абе то напоследък няма в/у кво толкова да се пише. Не е като в края на мандата на кмета, когато добрите новини никнеха кат гъби  Cheesy Пък и вярно е, че в тва време как се седи на затворено?! Ам Крисето де се изгуби? Като цяло камерния състав сме си редовно тук без нея обаче.
Активен

Във форума се ражда истината.
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4801

Профил Ел. поща
« Отговор #5 -: април 13, 2008, 11:56:44 »

Е няма как - през лятото активността на форумците неизбежно ще намалее. Когато навън има 1 м сняг, то си е естествено да си вкъщи и да общуваш виртуално, ама стопли ли се времето и грейне ли слънчицето, па и ваканцията като дойде - тръгваш насам-натам и не ти е твърде до седене пред компа. Няма лошо - в живота трябва да има от всичко. Няма само виртуален да го караме, я! Smiley Така че - споко, момчета и момичета - пак ще има за какво да се пише и пак ще дойде време за виртуалните ни срещи, па и за някоя реална в някое от русенските заведения...
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
mladen201
Гост
« Отговор #6 -: април 13, 2008, 03:14:49 »

хяяхя младене не ми се лигави ей ся ще дойда във вас ща изкарам с кофите ей !!! Не е хубаво така да правиш !!!  Cheesy

ПС:Не казвам, че аз съм стоял пред компа, защото просто се прибрах за малко и реших така да напиша нещо със запитване, понеже във дори лоши съботи и недели е така във форума. А за деня просто наистина така си беше Smiley  Wink Cheesy
не бе сериозно   Cool
Активен
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #7 -: април 13, 2008, 05:53:50 »

А да кога ще е срещата Smiley  Shocked Cheesy Cheesy Wink
Активен
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1423

Профил
« Отговор #8 -: април 13, 2008, 07:29:18 »

аз бях за един ден на една екскурзийка и си беша баси кефа
пътувайте пичове.....така ще се убедите че Русе си е номер 1 .....каква разруха е примерно в Габрово........
Активен
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #9 -: април 13, 2008, 08:12:49 »

Като пример каква разруха ще дадеш. Просто се интересувам Smiley
Активен
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1423

Профил
« Отговор #10 -: април 13, 2008, 08:37:22 »

ами много неподдържано...тротоарите са ужас сградите се излющени, има доста строежи,но на налки 2-3 етажни сгради на центъра...гледам си през мостчето янтра долу бутилки,боклуци...зле работата
и след това отиваме в Трявна и разликата е наистина фрапираща...чисто, подредено, сградите боядисани, новички, райграсче навсякъде...абе красота...но това е малко градче, в което има предимно туристи за разлика от Габрово
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #11 -: април 13, 2008, 09:25:56 »

А да кога ще е срещата Smiley  Shocked Cheesy Cheesy Wink

Е, това е голям въпрос, който тепърва ще се решава. Трябва време и повече форумни умове за тая работа. Като си спомня колко месеца я гласихме коледната среща, все си мисля, че за следващата ще трябва поне половината от това време, докато натъкмим всичко. Особено ако решим да бъде този път в друго заведение, което трябва да се избира. (Не че Останкино е лошо, но има и други добри все пак...) Така, че ако искаме скоро да има среща, трябва да вече да почваме подготовката. Добра възможност беше Гергьовден като празник на Русе и почивен ден, но вече е твърде късно, за да стане дотогава. Тази възможност я пропуснахме. После през лятото хората се пръсват насам-натам и не зная ще успеем ли да се съберем... Абе както реши мнозинството.

Впрочем, малко пролетни впечатления от Русе. Наскоро се разходихме с един познат по Александровска и седнахме на бира на външна маса в Останкино. Беше много оживено и многолюдно навсякъде по центъра, и май наистина се връща онова време на космополитния Русе, за който Канети пише, че по улиците му постоянно можело да се чуят седем езика. Срещнахме много румънци, западноевропейци, пък за турците и циганите да не говорим... На съседната до нашата маса имаше румънско семейство от три поколения, с две деца на 4-5 години. Очевидно бяха в добро настроение, смееха се, говореха на висок глас. Беше ми приятно, че се чувстват добре в града ни, сред нас, че им харесва да прекарат свободното си време тук. Тия дни пък в аптеката влезе чужденец, явно от Западна Европа, и ме запита къде има наблизо Интернет зала и накъде е реката Дунав. Обясвих му и човекът благодари много любезно, тръгна си с най-добри пожелания. По-рано пък видях по главната едно възрастно семейство, видимо също западноевропейци, които се разхождаха и очевидно се чувстваха добре. Въобще, Русе видимо се отваря към Европа, придобива популярност, става харесвано и посещавано място, а това ще стане още по-изразено, когато се построят новите търговско-развлекателни обекти. Определено на града ни му предстои възход - дай, Боже!
Активен

mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #12 -: април 13, 2008, 09:35:46 »

Ех дано Smiley  Аз мисля че трябва да се консултираме с тези съфорумци които заради учение или друг ангажимент са извън града Smiley Все пак трябва да сме всички (разбира се които имат желание )   Cheesy Wink
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #13 -: април 13, 2008, 09:49:53 »

Разбира се, Марто - главният проблем са именно отсъстващите от града форумци. Ако всички си бяхме в Русе, какъв е проблемът - само за една-две седмици можем да организираме срещата. Но когато трябва да се съгласуват личните планове на 10 или 20 души, част от които временно живеят в други населени места, ставо по-сложно. И тъкмо затова е нужно повече време и някой, който да организира и координира подготовката..
Активен

Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3252

Профил
« Отговор #14 -: април 14, 2008, 08:08:36 »

ами много неподдържано...тротоарите са ужас сградите се излющени, има доста строежи,но на налки 2-3 етажни сгради на центъра...гледам си през мостчето янтра долу бутилки,боклуци...зле работата
и след това отиваме в Трявна и разликата е наистина фрапираща...чисто, подредено, сградите боядисани, новички, райграсче навсякъде...абе красота...но това е малко градче, в което има предимно туристи за разлика от Габрово
Абе аз по принцип имам слабост към Габрово, понеже се познавам с мн свестни хора от там и си прекарваме страхотно, където се съберем. Ще ви кажа и още нещо любопитно от личния си опит като студент. Около година, след като влязохме по специалността си, всички габровци и русенци се усетихме че си пасваме и в момента има 4 двойки габровци и русенци, които станаха съквартиранти. Аз разбира се съм сред тях  Wink Ходихме и в Габрово за един 8-ми дек, страхотно беше, абе трудно ше кажа нещо лошо. Малко е старичко, ама има голям чар!
Трявна вече е друго нещо! Тва си е град музей. Поддържано, чисто! Общината им мяза на хотел, а съдът - мале, да ти е кеф да те осъдят там. Трявна е известно притегателно място за русенци и срещнах мн съграждани там. Лошото е, че местните мн не ни харесват и закачливо се отнасят с нас като с предателите на Ангел Кънчев  Grin Ще сложа наколко снимки от Трявна да видите за какво говоря.

архитектура.jpg
Живи ли сте?
* архитектура.jpg (428.33 KB, 1280x960 - видяно 479 пъти.)
дюкяни.jpg
Живи ли сте?
* дюкяни.jpg (426.19 KB, 1280x960 - видяно 490 пъти.)
община Трявна.jpg
Живи ли сте?
* община Трявна.jpg (384 KB, 1280x960 - видяно 451 пъти.)
съдебна палата.jpg
Живи ли сте?
* съдебна палата.jpg (459.78 KB, 1280x960 - видяно 495 пъти.)
Активен

Във форума се ражда истината.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.113 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.026s, 2q)

Google e прегледал тази страница септември 14, 2020, 06:47:29