Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Anti - Mall Rousse (Ирис)  (Прочетена 34327 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1152

Профил
« Отговор #45 -: януари 20, 2011, 06:26:22 »

Нещо си се объркал дронка. Молът, който се строи не е на Карфур, а на Кюмюр - най-голямата верига за продажба на въглища в света. Ще се предлагат черни, кафяви, лигнитни и всякакви други, директно от лунните пейзажи на Марица Изток. Cheesy
Активен
dido1302
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 77

Профил Ел. поща
« Отговор #46 -: януари 20, 2011, 09:07:10 »

А бе този валяк май е психично болен или не може да чете на български език .  Shocked Уби се да си върти неговата , че който е в НАТО и ЕС има IMAX кино . И че Унгария без ЕС са били много назад и нямало да видят кино . Боже слез и си прибери вересиите . Не ни обичали много унгарците . За твоя сметка ще ти кажа , че ако е вярна тезата , че сме от тюрко-алтайски произход то унгарците са ни най-близките родственици . И аз познавам доста унгарци , които са страхотно възпитани хора и много се разбираме и уважаваме . Това , чe ни ни обичат и че са гадни кополета е само в твоето болно въображение . Кажи ми ти колко приятели унгарци имаш , че съдиш , че били гадни копелета ?
Активен
letiashtia valiak
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил Ел. поща
« Отговор #47 -: януари 20, 2011, 09:28:57 »

А бе този валяк май е психично болен или не може да чете на български език .  Shocked Уби се да си върти неговата , че който е в НАТО и ЕС има IMAX кино . И че Унгария без ЕС са били много назад и нямало да видят кино . Боже слез и си прибери вересиите . Не ни обичали много унгарците . За твоя сметка ще ти кажа , че ако е вярна тезата , че сме от тюрко-алтайски произход то унгарците са ни най-близките родственици . И аз познавам доста унгарци , които са страхотно възпитани хора и много се разбираме и уважаваме . Това , чe ни ни обичат и че са гадни кополета е само в твоето болно въображение . Кажи ми ти колко приятели унгарци имаш , че съдиш , че били гадни копелета ?

Че кога съм казвал че са назад само казах че инвеститора търси сигурност като инвестира. Ако не бяха в ЕС и НАТО ако ще да бяха и двойно по богати пак нямаше да видят IMAX. Да много са възпитани направо пращят от възпитание. Яд ги е и тях че не са като трите големи сили в ЕС и гледат как да смачкат по-слабия че да блеснат, един вид да плюят в ниското-същото са като гърците и италианците.А от унгарец чакай качествена работа. Даже отсега им лъсна простотията-с тия столчета като от ясла,ще видите че ще го оградят това като обор -който влезе да се хване за главата. Знам ги кви са малоумници-тъй ще го направят че да се разходиш 2 минути за да изминеш разстояние от 10 метра-туй им е редовния номер както при гърците да слагат вода в рибата че да тежи като замръзне. Cheesy Добре че в Мол Стара Загора на Шопи и Унгарци доверие нямат а набират само местна работна ръка и затуй мола е железен.
Активен

Arrogant enough to be Troll
JoroKanadeca
Гост
« Отговор #48 -: януари 20, 2011, 09:50:57 »

Тука е тема за мола вие на кво го обърнахте офф топик напрао  Sad
Активен
swifter
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

Профил
« Отговор #49 -: януари 20, 2011, 10:09:58 »

Админите, бан на тоя валяк, направихте му тема, той продължава да си пише глупостите тука ... (махнете и моето мнение после)
Активен

It's my life and it's now or never ...
swifter
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #50 -: януари 20, 2011, 10:17:49 »

Тук се напълни с малоумни драскачи, дето си мислят, че СЗ е център на вселената ... Пишете си във форумите и не ни мислете нас, а по въпросите на моловете си нямате ни най-малка представа, какво се прави ... Пикадили били се отказали, те никога не са се отказали, просто Карфур дадоха повече пари, защото бързаха да отворят врати. Магазина им беше планиран до спортната зала, заедно с кино Арена, бяха основните партньори на него мол, но поради забавянето и насърчаване строежа на Залата (тук е момента да попитам вие УНИКАЛНАТА СЗ , каква спортна зала имате? ), Карфур предпочетоха да платят повече пари, разшириха Мол Русе, защото площа бе като за Пикадили, и се нанесоха там, а Пикадили просто си решиха проблема като си направиха магазина в друг мол, не са се отказвали от нищо просто от карфур извадиха повече пари. Така, че спрете да ни пишете из форумите или вие просто нямате такива ?!
Активен

letiashtia valiak
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #51 -: януари 20, 2011, 10:23:55 »

Админите, бан на тоя валяк, направихте му тема, той продължава да си пише глупостите тука ... (махнете и моето мнение после)

Ей го резултата модераторите като тръгнат да ме махат от форума с Бан. Wink

Road Roller (Bulldozer) falls on a car
Активен

swifter
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #52 -: януари 20, 2011, 10:33:43 »

Спри да спамиш, пишеш само глупости ! Или си малоумен или си на 10 години. Всяко нещо трябва да ти се обяснява по 10 000 пъти ли ? Има тема в общи приказки там си пиши смешките !
Активен

Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3444

Профил
« Отговор #53 -: януари 21, 2011, 07:02:52 »

Хе-хе, че и два пъти постнал клипчето - за назидание  Grin
Активен

Във форума се ражда истината.
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #54 -: януари 21, 2011, 09:35:38 »

Тук сме много толерантни, но ми се струва, че скоро ще ходиш да заглаждаш асфалта в някоя паралелна вселена.
Активен
letiashtia valiak
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #55 -: януари 21, 2011, 01:44:18 »

McDonald's набирали персонал, една позната e кандидатствала. А относно датата - щели да отварят до броени, но не знам доколко е вярно. Информацията ми е тотално неофициялна, някой да не ме напсува ако отворят след 2 месеца Smiley

Едва ли е невярна щото както казах масите и столовите винаги се слагат последни. Само че така и не разбрах къде ще им е заведението на тия. Стената там не е ли циментена. Чак ума ми не го побира-нито съм чул шум от ремонти някой да майстори, нито реклама нито нищо. И в последния момент нареждат столовете двама бабити и някой изрязва правоъгълник в стената с резачката и честито ви заведение. А и що пък Унгарци. Да разбираме ли че шопа и този път няма пръст в това както при Пикадилито в Мегамола и затова Мега Мол Русе има поне един хубав супермаркет а Мол Русе да има поне едно заведение ?
Активен

lusko97
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #56 -: януари 21, 2011, 01:57:09 »

letiashtia valiak Ако винаги ще пишеш такива идиотски коментари,по хубаво не пиши нищо  Grin
Активен
vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2964

Профил Ел. поща
« Отговор #57 -: януари 21, 2011, 08:32:04 »

Нищо чудно няма в това, че работи унгарска група. Веригата, за която работя аз има румънци за изпълнители на хладилната система.
Активен
ystoyanov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 680

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #58 -: януари 21, 2011, 10:06:03 »

3-ят мол в Стара Загора се казва Сити мол и е с разгъната площ 175 хиляди кв. км. Плануван е да отвори през септември 2011 г.
Територията на цяла България е 110 000 кв км., а само 3-ят мол в Стара Загора има разгъната площ 175 хиляди кв. км.
Представяте ли си всичките им молове заедно, каква площ ще имат? За другите им магазини не искам да зная... Не ми стига площта...
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2274

Профил WWW
« Отговор #59 -: януари 21, 2011, 10:15:25 »

Все пак жалко. Надявам се Burger King да ги привлекат в мегамол-а (ще е начин да се конкурират поне малко). Ако не, ще ги чакам в Гранд Плаза. Определено са идеи по-добре от тъпата пластмаса на Макдоналдс.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.082 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)

Google e прегледал тази страница май 29, 2024, 09:12:43