Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки в Русе!  (Прочетена 3458 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
malina2121
Малина
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Ако няма къде да отидеш ,просто ела на себе си!

Профил Ел. поща
« -: март 06, 2010, 03:03:14 »

Понеже съм на такава вълна ,бих искала и аз да мога да помогна на новодошлите булки в Русе ,а и не само на тях!Има доста организация ,докато една сватба бъде факт ,който има въпроси- нека пита ,ще подсказвам!На мен ми беше доста трудно ,но...................,срещнах наи-страхотната кума на света и сега всичко е много по-лесно!!!!!!!!Надявам се тази тема да е от полза!!!!!!!!1

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
malina2121
Малина
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #1 -: март 08, 2010, 06:54:03 »

Хм,май няма много булки в този форум!!!!!!!!Нищо де ,ще оставя темата ,някой може и да се появи!
Активен
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208

Профил
« Отговор #2 -: март 08, 2010, 10:22:36 »

Добре дошла първо! Smiley
Това ще е първата сватба за форума, така че ако споделиш подробности относно дата и час на дългоочакваното събитие смятам, че ще успеем да изпратим представител на форума, поне в църковната част на събитието. Тъй де, няма да обикаляме само молци и индустриални зони, още повече че има доста способни фотографи между нас /очевидно нямам предвид себе си/ Cheesy

Пък после може и на някоя форумна среща да дойдете с бъдещият съпруг и да споделите що е туй сватба, има ли почва тя в Русе и в кой раздел попада - дали към заведенията в Русе, към спортния живот, инфраструктурните проекти или, недай си боже - общи приказки Cheesy Cheesy

п.п. Ако пък сватбата е в някои от "онлайн" църквите, може и доста виртуални сватбари да имате Wink

Активен
malina2121
Малина
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #3 -: март 09, 2010, 04:22:09 »

Представители на форума ще има -Камен и Елеонора -те ще са ни кумове и достойни делегати !Да не забравяме и малката Никол ,която ще ни е шаферка ,същинска принцеса !!!!!!!!!Църковния брак ще го отложим за лятото -в някое манастирче !Датата е 21 март 2010 г. и ще минем само през ритуалната зала -за граждански брак ,след което ще празнуваме в ресторант "А ла карт" !
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #4 -: март 09, 2010, 04:26:17 »

Я, то било баш форумна сватба Wink
Горчиво! Cheesy
Активен
malina2121
Малина
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #5 -: март 09, 2010, 04:33:07 »

Днес приключихме с медицинските ,които се изискват за сключването на брак ,не зная до колко в Русе бракът има почва ,но повечето лекари бяха позабравили как се попълват подобни формуляри!!!!!!!!!!!!!!!Иначе пък много ни се радваха !Този факт ми говори ,че бракът продължава да бъде отживелица за нашето поколение!Честно казано,предпочитам първо да създам семейство с половинката си,всеки да се настрои на 'честотите' на другия (съвместният живот и бракът помагат за това)и едва тогава бих дала живот и на друго същество ,което да се роди от нашата любов и да живее в нашия хармоничен свят!Това за мен е истинското семейство.Всичко идва с времето си!
А темата съм я сложила в общите приказки ,защото не зная до колко ще ви е интересна!
« Последна редакция: март 09, 2010, 04:35:49 от malina2121 » Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: март 09, 2010, 05:11:07 »

Я, то било баш форумна сватба Wink
Горчиво! Cheesy

Embarrassed
Активен
malina2121
Малина
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #7 -: март 09, 2010, 10:16:05 »

Ками ,защо се смущаваш ?
Активен
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208

Профил
« Отговор #8 -: март 10, 2010, 08:32:11 »

Представители на форума ще има -Камен и Елеонора -те ще са ни кумове и достойни делегати !

Тези двамата не са от най-активните във форума - пишат рядко, но за сметка на това кратко. Но нали знаеш, краткият изказ е като дългият акт - цени се високо и в женските и в мъжките среди Cheesy
И внимавай с кръстника, че има навика да слага камери къде ли не - да не ви подарят после клипче с първата брачна нощ Cheesy Cheesy

Датата е 21 март 2010 г. и ще минем само през ритуалната зала -за граждански брак ,след което ще празнуваме в ресторант "А ла карт" !

Това с  "А ла карт" е много добър избор, ако искате на финала може да пробвате тяхното крем брюле, направено е така както биха ви го направили на брега на Сена. Кърти всичко наред! Wink

Тъй като темата е за съвети към булките /а що не и към младоженци?/, мен лично винаги ме е кефела идеята за брак по време на круиз по Дунава. Представяте ли си - в Белград сте госпожица, ден-два път и слизате в Будапеща като госпожа! Cool
Така де, дунавски чеда сме, закърмени сме с дунавска вода, живеем край реката, накрая и соковете ни /за некремираните/ пак там ще изтекат...

Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)

Google e прегледал тази страница август 26, 2019, 04:10:54