Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Организиран футбол  (Прочетена 8185 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« -: юли 22, 2008, 11:53:22 »

Правя тази тема с цел да се представят тук срещите между младеже от различни квартали, които се организират помежду си и се забавляват с така интересния спорт- Футбол...
Отборите са неофициални и аматьорски.... Тази тема я правя с цел да можем да организираме срещи по между си Smiley

Tongue

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3194

Профил
« Отговор #1 -: юли 22, 2008, 02:55:06 »

От Кулата имате ли си отбор бе Марто?
Активен

Във форума се ражда истината.
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #2 -: юли 22, 2008, 03:55:34 »

Да
http://www.sknews.free.bg/pristaimg/prista.html

Cheesy Cheesy Cheesy Smiley
« Последна редакция: юли 22, 2008, 03:59:07 от mart0s » Активен
sparc
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил Ел. поща
« Отговор #3 -: август 02, 2008, 10:10:57 »

Аз предлагам да си направим мачлета сега,докато е лято Wink ,ако има навити да се събираме и да цъкаме  Smiley (хората от форума  Wink )
« Последна редакция: август 02, 2008, 10:37:38 от sparc » Активен
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #4 -: август 02, 2008, 11:11:07 »

Стадиона от мен Wink  Grin Grin ( и 25 човека също )
Активен
sparc
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #5 -: август 02, 2008, 11:42:52 »

не не,не ме разбрахте  Cheesy да се организиреме хората от форума,тези които пишат и непишат  Wink и да си поцъкаме на някое даскало  Cool
Активен
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #6 -: август 03, 2008, 10:00:16 »

аз на асвалтова настилка не играя..  Cheesy  Shocked Grin
Активен
sparc
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #7 -: август 03, 2008, 11:08:06 »

много риташ и щадиш играчите да не падат на твърдо  Cheesy(базик) та... и аз не играя на асфалт ама става въпрос да се съберем хора от форума,не квартални отборчета(преди и аз имах  Cheesy) Wink,така че да съберем малко хора от форума и да идем на стадиона  Smiley
Активен
sparc
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #8 -: август 03, 2008, 11:12:02 »

пък и скоро несъм ритал  Embarrassed трябва да си пропмня  Cheesy
Активен
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #9 -: август 04, 2008, 12:42:35 »

ами.. за ся сме аз и ти други.. ?  Huh? Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Grin Grin
Активен
sparc
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #10 -: август 04, 2008, 11:31:37 »

еми да пишат желаещите в темата   Smiley се за един мач няма ли да се съберем  Cool
Активен
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #11 -: август 04, 2008, 12:46:15 »

ем.. незнам няма ли фенове на Дунав?? да демонстрират как играй.. Роската Каптиев  Tongue
Активен
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: август 08, 2008, 04:31:45 »

Реших да пейстна тука тази новина:
 Големи изненади и футболни емоции придружаваха третия кръг от Държавното първенство по плажен футбол за купата на Шуменско, който завърши днес в к.к. Шкорпиловци. В оспорван полуфинал съперниците във временното класиране I&G Брокерс Варна и Академика имаха възможността да покажат атрактивна бразилска игра. По-добрият отбор се оказа I&G Брокерс, който победи с 3:2.

Финалната среща между отбори на Миринекс Русе и Спортна Асоциация - МВР събра огромна публика, която подкрепяше всяко интересно положение. Соченият за победител в третия кръг отборът на Спортна асоциация - МВР не успя да победи съперника си и Миринекс Русе триумфира с победата с 4:3. На официалното награждаване заелите призовите места получиха наградите си от кмета на община Долни Чифлик и к.к. Шкорпиловци.

Публиката също успя да се включи и да покаже футболните си умения на пясъка. Всеки, успял да вкара гол на специално изградена "Test&Play" зона, получи награди от спонсорите. Четвъртият кръг от първенството ще се проведе в к.к. Дюни от 17 - 21 септември 2008 г. Финалът ще бъде съчетан със семинар на ФИФА по маркетинг и мениджмънт на плажен футбол.

Шампионатът по плажен футбол се организира от Комисията по плажен футбол към Български футболен съюз, с генералното спонсорство на Шуменско пиво и подкрепата на Девин и Еврофутбол. Медийни партньори на шампионата са Sportal.bg и телевизия Ринг.

http://www.sportal.bg/news.php?id=122525
Активен

mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #13 -: август 08, 2008, 05:46:42 »

Реших да пейстна тука тази новина:
 Големи изненади и футболни емоции придружаваха третия кръг от Държавното първенство по плажен футбол за купата на Шуменско, който завърши днес в к.к. Шкорпиловци. В оспорван полуфинал съперниците във временното класиране I&G Брокерс Варна и Академика имаха възможността да покажат атрактивна бразилска игра. По-добрият отбор се оказа I&G Брокерс, който победи с 3:2.

Финалната среща между отбори на Миринекс Русе и Спортна Асоциация - МВР събра огромна публика, която подкрепяше всяко интересно положение. Соченият за победител в третия кръг отборът на Спортна асоциация - МВР не успя да победи съперника си и Миринекс Русе триумфира с победата с 4:3. На официалното награждаване заелите призовите места получиха наградите си от кмета на община Долни Чифлик и к.к. Шкорпиловци.

Публиката също успя да се включи и да покаже футболните си умения на пясъка. Всеки, успял да вкара гол на специално изградена "Test&Play" зона, получи награди от спонсорите. Четвъртият кръг от първенството ще се проведе в к.к. Дюни от 17 - 21 септември 2008 г. Финалът ще бъде съчетан със семинар на ФИФА по маркетинг и мениджмънт на плажен футбол.

Шампионатът по плажен футбол се организира от Комисията по плажен футбол към Български футболен съюз, с генералното спонсорство на Шуменско пиво и подкрепата на Девин и Еврофутбол. Медийни партньори на шампионата са Sportal.bg и телевизия Ринг.

http://www.sportal.bg/news.php?id=122525
Тъкмо се зарадвах че ще искаш да поритаме  Cheesy  Cool Huh? Grin Grin Grin
Активен
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: август 08, 2008, 07:19:35 »

Ами първо до към края на септември поне съм във Варна, Марто. И второ още се възстановявам от една контузия, която получих преди месец и не смея да се натоварвам. Отказах един мач от тогава тук във Варна, така че не разчитай на мен скоро. Иначе с радост съм ЗА идеята! 
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.076 секунди с 27 запитвания. (Pretty URLs adds 0.018s, 2q)

Google e прегледал тази страница септември 28, 2018, 03:53:21