Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Германци подготвят младежка футболна академия в Русе  (Прочетена 9572 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« -: май 29, 2008, 11:32:08 »

Германският футболен клуб Айнтрахт Франкфурт и русенският Аристон подготвят изграждането в Русе на академия за футболни таланти, която да се превърне в център за Източна Европа, съобщиха от Аристон. За тази цел в Русе през юни ще пристигнат вицепрезидентът на германците д-р Томас Прьокли и спортно-техническият директор Райнер Фалкенхайн. Те ще се запознаят подробно със структурите на ФК Аристон във връзка със съвместното дълготрайно сътрудничество между двата футболни клуба.

Футболният клуб Айнтрахт е основан на 8 март 1899 и има над 10 милиона привърженици само в Германия, уточняват от Аристон. Клубният стадион "Комерцбанк Арена", известен още и като "Валдщадион", е модерно спортно съоръжение с капацитет 50 хиляди места.
http://www.sportal.bg/news.php?id=108301

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #1 -: май 29, 2008, 04:16:19 »

Мда и аз го прочетох кфо мога да кажа само хубави неща отбора на Аристон в бъдеще ще бъде сила в Русе Smiley
Активен
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1334

Профил
« Отговор #2 -: май 29, 2008, 04:54:36 »

Вчера четох че има спор за името и съм съгласен, че трябва да сложат едно Локомотив към него. Не е коректно...Да се казва поне Локомотив-Аристон или обратното. От Дунав съм, но все пак не е коректно. Та нали това е един от най-старите отбори на Русе а и ни отива на града да имаме Локо. Все пак за пръв път тук в България прозвучава свирката на локомотив.
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: май 29, 2008, 05:09:23 »

Локомотив-Русе-Аристон как ти звучи? Сериозна пречка за коментаторите Cheesy
А Аристон в името на клуба си е една безплатна реклама по всички медии, както и да го погледнеш.
Активен
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3161

Профил
« Отговор #4 -: май 29, 2008, 05:52:12 »

Абе отбора тр да има едно име. И с оглед на това, че Аристон няма нищо общо с Локо Русе не мисля, че промяна ще е удачна. Иначе дано проектът за тази академия се осъществи, тя ще е за Русе, не за феновете на Аристон...
Активен

Във форума се ражда истината.
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: май 29, 2008, 05:57:23 »

Що да е глупаво? Как има Дунав-Еконт? То реклама, реклама добре ама дай сега да сменим Левски с М-тел щото те им били спонсори.
Или Арсенал да ги прекръстим на Флай Емирейтс или Шалке на Фелтинс...Глупаво е. Нека стадиона да се казва Аристон. Както се прави в Европа, но щом претендират за историята на Локомотив Русе нека да се казват така. Рекламата да си им седи на фланелките.
Локо-Аристон да са.
Не е ли глупаво да си кръстиш отбора на марка перални машини? Cheesy
Активен
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: май 29, 2008, 06:43:41 »

Аз не казвам че е глупаво а неудачно. Ти да се сещаш за футболен отбор, който да съдържа в името си името на спонсора? По скоро е със стадионите. Емирейтс Стейдиъм, Рийбок Стейдиъм и т.н. Аристон нямат нищо общо със историята на Локо. Нека играят като ФК Аристон на стадион Локомотив. Ако ще играят на Стадион Аристон, нека го построят. Иначе да се загърбва изторията, не съм съгласен! Аз съм от вярващите, че Локо Русе ще се възроди един ден.
Активен

Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: май 29, 2008, 07:03:15 »

Не знам дали си запознат че Аристон се изживяват в момента като възродител на Локомотив Русе. На емблемата им има година 1930. Там е проблема. Лошото е че се казават като електроуреди.
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: май 29, 2008, 09:20:12 »

Да, но Аристон идва от фирмата за дамска мода Аристон-С Cheesy
Активен
fcdunav
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 477

Профил
« Отговор #9 -: май 29, 2008, 09:22:12 »

Да, но Аристон идва от фирмата за дамска мода Аристон-С Cheesy

Или от името на строителната фирма Аристон Билдинг  Cheesy  Smiley
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: май 29, 2008, 09:22:40 »

Които са едно и също Smiley
Активен
fcdunav
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 477

Профил
« Отговор #11 -: май 29, 2008, 09:24:08 »

Все пак за официален спонсор навсякъде водят Аристон Билдинг...ама няма голямо значение това де
Активен
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: май 29, 2008, 09:26:55 »

или перални с което го асоциирам аз   Tongue
въпроса беше че ще е хубаво ако наистина това е възстановеното Локо да личи по името му.
Иначе само суперлативи за хубавите инициативи. доколкото знам ремонтират и стадион Локомотив, което си е събитие слад толкова години.
Активен
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: май 31, 2008, 09:59:11 »

Не знам дали си запознат че Аристон се изживяват в момента като възродител на Локомотив Русе. На емблемата им има година 1930. Там е проблема. Лошото е че се казават като електроуреди.

Запознат съм. Именно за това коментирам че не е приятно. Общо взето и двамата казваме едно но с различни думи...
Активен

Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: май 31, 2008, 12:08:48 »

сигурно  Wink
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.134 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)

Google e прегледал тази страница септември 28, 2018, 12:41:48