Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дунав Русе  (Прочетена 88434 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3201

Профил
« Отговор #240 -: декември 20, 2012, 11:27:40 »

Поправете ме ако греша, но аз мисля, че няма право да има повече от 1 отбор в съответните дивизии.
Активен

Във форума се ражда истината.
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #241 -: декември 20, 2012, 12:41:54 »

Така е. Но никъде не пише, че ще се атакува А група с тези отбори за съжаление.
Активен

Русенец
Hero Member
Активен Активен

Публикации: 1844

Профил Ел. поща
« Отговор #242 -: декември 21, 2012, 02:25:12 »

Собствеността в съвременния футбол е многолика. Има достатъчно варианти де юре да спазваш закона, а де факто отбора да е твой и да ти е сателит. Wink
Варианта да имаш три сателитни отбора в А група е перфектен, защото се стига до изпитана схема: те се хвърлят на кръв на конкурентите и им вземат точки, а на тебе кротко ти полягат.
Както и да е - можем само да предполагаме какво е имал предвид Домусчиев (ако въобще е имал нещо предвид, щото може просто ей така да си говори и да се прави на интересен).
Активен
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1214

Профил
« Отговор #243 -: декември 21, 2012, 05:26:29 »

Каква е тая помия, която го е отказала от покупката на тези отбори?

п.п. не съм много по футбола, извинявам се ако въпросът е глупав... Embarrassed
Активен
Русенец
Hero Member
Активен Активен

Профил Ел. поща
« Отговор #244 -: декември 21, 2012, 05:55:23 »

Домусчиев се прави яко на света вода ненапита, ама и той със сигурност е в помията. Wink
Фараш, чети примерно това: http://football.sportal.bg/news.php?news=402493 и това: http://football.sportal.bg/news.php?news=402050
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #245 -: февруари 15, 2013, 05:08:46 »

Спартак Плевен ще се отказва от участието си в Б група, макар да са на много добра позиция с реални шаносве за промоция. Някой, който е по-запознат с правилника може ли да ми каже как се процедира в този случай? Дали ще изпадне един отбор по-малко от професионалния футбол или най-добрия втори от "В" групите (за момента Дунав) ще получи промоция.
Активен

dunav_rousse
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 413

Профил Ел. поща
« Отговор #246 -: февруари 16, 2013, 12:04:28 »

Спартак Плевен ще се отказва от участието си в Б група, макар да са на много добра позиция с реални шаносве за промоция. Някой, който е по-запознат с правилника може ли да ми каже как се процедира в този случай? Дали ще изпадне един отбор по-малко от професионалния футбол или най-добрия втори от "В" групите (за момента Дунав) ще получи промоция.

По традиция, тези въпроси се решават в последния възможен момент! Още повече, до колкото знам от догодина ще имаме една обща, голяма Б група. Според мен вероятноста да играем в нея от есента клони към 100% Wink
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #247 -: февруари 16, 2013, 12:09:31 »

Б групата още тоя сезон вече е цяла. Да не би ще я правят още по-голяма?
Активен

dunav_rousse
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 413

Профил Ел. поща
« Отговор #248 -: февруари 16, 2013, 09:44:19 »

Б групата още тоя сезон вече е цяла.

Прав си, извинявам се Wink
Активен
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3201

Профил
« Отговор #249 -: септември 04, 2013, 08:56:56 »

Малко да пораздвижим темата:
Както знаете Дунав все пак влезе в Б група, заради многото отказали се отбори там. До тук представянето на момчетата е 3 равни и 1 загуба, което ги поставя на 12-то място от 14 отбора. Изтеглиха и тежък жребии за купата, където още в първия мач играят с Лудогорец. Което пък е хубаво за публиката, тъй като поне ще се порадваме на хубав футбол на местно ниво.
« Последна редакция: септември 04, 2013, 10:13:03 от Linov » Активен

Във форума се ражда истината.
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1391

Профил
« Отговор #250 -: септември 04, 2013, 12:12:06 »

Дунав ме изненадаха приятно при домакинството с Марек. Второто полувреме си беше на едно добро ниво дори за А група. Личи си стила на Миронов. Миналата година посетих един мач и така си скъсах нервите, че се бях зарекъл да не стъпя повече, но сега играха доста добре. Особено черната перла Мамаду...man of the match. С Лудогорец щее празник Smiley
Активен
svetlin74
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 378

Профил
« Отговор #251 -: септември 04, 2013, 01:24:39 »

Подкрепям Ruschukliq1986
Аз също бях на последния мач(домакинството на временния лидер - Марек). Играта (от моята профанска гледна точка) , не беше лоша - особенно през второто полувреме, когато ударихме две греди и при по-добър спортен шанс, можеше да бием гостите. А Мамаду има големи шансове да се превърне в любимеца на публиката Smiley

За съжаление Дунав не започнаха първенството в много добра форма.
Твърде дълго бяха държани в неизвестност от ония тъ**нари в БФС. Реално до началото на 1ви кръг не се знаеше окончателния състав на Б група.
В интерес на истината Б група трябваше да е с 16 отбора, но след като стана ясно че 2 отбора няма да участват, ръководството на БФС реши да редуцира групата до 14 отбора в нарушение на приетите от тях правила. Нашият отбор беше поканен след като първенството започна и стана ясно , че още 3 други отбора се отказват от участие.

Учудващо е въобще, че успяхме да съберем състав.
Активен
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1391

Профил
« Отговор #252 -: септември 06, 2013, 04:37:07 »

Б групата за момента си е оптималния вариянт за русенския футбол. Трябва да сме щастливи, че изобщо имам отбор в момента. Не се ли пръкне някой русенски Домус ага няма как да стане нищо повече Cheesy
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4673

Профил Ел. поща
« Отговор #253 -: септември 24, 2013, 11:33:54 »

Миро Миронов: Дунав върви нагоре
23.09.2013

Треньорът на Дунав Русе Мирослав Миронов бе изключително щастлив след първия успех на тима си в Б група - 3:1 над Калиакра.

"Получи се оспорван мач. Каварненци са здрав отбор. Отделно от това играят по-добре навън. Затова съм щастлив от успеха. А и върху нас тегнеше огромно напрежение. Досега винаги играехме добре, но не можехме да победим. Мога да заявя, че в предишните двубои не са ни надиграли, с изкючение на 25-30 минути срещу Банско. Бяхме по-силни от съперниците, но не успявахме да реализираме положенията си. Срещу каварненци го сторихме и се поздравихме с успех. Въпреки това двубоят бе на приливи и отливи. Оттук нататък самочувствието ни ще се подобри и ще тръгнем нагоре. Ще се успокоим и ще показваме по-добри неща", каза Миронов.

Той допълни, че тимът му може да стигне до успеха и в гостуването на Пирин Разлог в следващия кръг.

"Най-важното за нас е, че техният треньор Иван Стойчев подаде оставка. Той си вършеше работата, добър специалист е. В Разлог се играе тежко, но ние навън сме по-разкрепостени и можем да бием", посочи той.

http://sport.ruse24.bg/455269.html

Какво да кажем освен "ха, дано!" - без прословутото продължение...
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
Русенец
Hero Member
Активен Активен

Профил Ел. поща
« Отговор #254 -: юли 31, 2016, 02:41:15 »

Лек фалстарт при толкова дългоочакваното завръщане в А група. "Дунав" не можа да победи "Верея" и завършиха при резултат 0:0. Срещата се игра в Разград на "Лудогорец Арена" - благодарение на глупостите при лицензирането на стадионите. Не е добре да се губят домакински точки от такива отбори, ако въобще може да се каже, че са били домакини.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.049 секунди с 27 запитвания. (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)

Google e прегледал тази страница юли 14, 2019, 11:56:35