Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се наливат ли пари в „Дунав“-Русе???  (Прочетена 6380 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Darkness
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: юни 08, 2007, 06:02:04 »

Според мен не!!!Олеле луди ли сте бре???Като гледам разходите на тези нехранимайковци излизат на 800 000 лв на година!!!Няма смисъл да се харчат пари за ритнитопковци!!!Вижте кой ходи на мач???Някви семкаджий и пияници!!!Нормалните хора или бачкат или се грижат почти по 24 часа за бизнесът си!!!Къв мач и по кое време???Да се харчат тези пари или за детски градини,училища,или за старчески домове!!!А и в Русе като инфраструктура има какво да се желае още доста!!!Мое мнение:ДА НЕ ИМ СЕ ДАВА НИТО ЛЕВ!!!КАКВА Е ПОЛЗАТА ДОРИ В ШАМПИОНСКА ЛИГА ДА ВЛЕЗЕ ОТБОРЪТ???НЯМА ДА ИМА КИНТИ ЗА ДРУГ ИЛИ ПРИВИЛЕГИИ ОСВЕН ЗА ТЯХ!!!ДА ХОДЯТ ДА БАЧКАТ НА СТРОЕЖА КАТО ИСКАТ ПАРИ,А НЕ НЯКОЙ ДА ИМ ГИ ДАВА ЩОТО ХОДИЛИ НА МОРЕ НА ЛАГЕР ИЛИ БЯГАЛИ 90 МИН!!!ПАК КАЗВАМ-ДА СЕ НАЛИВАТ ПАРИТЕ У ГРАДО ЧЕ ДА ИМА ФАЙДА И ДА СЕ ВИЖДА ОТ ВСИЧКИ!!!Хауг(DARKNESS)Вие как мислите???

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1885

Профил WWW
« Отговор #1 -: юни 10, 2007, 01:51:49 »

Според мен си идиот.

И още-повече: идиот, който не е русенец.

Дунав ще пребъде - новият спонсор усилено се говори че ще е черепа, шефът на Еврофутбол и на всички казина в България!
Активен
SlAdKiQ
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 142

Профил Ел. поща
« Отговор #2 -: юни 10, 2007, 12:53:02 »

i spored mene e golqm idiot , kak moje grad kato ruse da nqma futbolen otbor i v B  grupa da e ama da si imame i ne hodqt samo alkoholici i drugi tam deto kaza hodqt sqkakvi hora koito podkrepqt otbora si i da biqt i da  padat te se sa tam , ama samo deto nemi se vijda realna cenata na biletite za grajdani 3 lv takava e cenata na ma4ovete v A grupa ako go napravqt 1 ili 2 6te ima mnogo pove4e publika i za u4enicite i studentite sy6to trqbva da se namali
Активен

faust0113
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил Ел. поща
« Отговор #3 -: юни 11, 2007, 11:59:51 »

Според мен си идиот.

Дунав ще пребъде - новият спонсор усилено се говори че ще е черепа, шефът на Еврофутбол и на всички казина в България!
Не смятам,че е добре да се обиждаме.Всеки има право на мнение.
Познавам няколко момчета от "Дунав",талантливи футболисти,но вече не в "първа младост".От тях знам,че "Приста Ойл" не е дала лично 1 лев за подготовка,лагери,заплати,екипи просто са  намирани други спонсори.
Та по темата:естествено,че Русе трябва  да има отбор,естествено че за този отбор ще трябват пари,естествено стадиона ще се напълни ако сме в "А" група,но това са просто мечти.Не съм чул някой от ръководството до сега да си е тръгнал беден или без договор за строеж на спортна база.Тъжно и болно ми е когато синът ми-10г.-ме пита ще ходим ли на "мач",а аз да не знам какво да отговоря.
Активен
DunavFc
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Профил Ел. поща
« Отговор #4 -: юни 13, 2007, 02:08:29 »

Нямам думи кви хора може да има в нашият град.....Как няма да има отбор в Русе бе ?? Това за много хора е като част от живота им (включително и моя) Нашият отбор е велик и винаги ще бъде такъв.При нас не ходят само семкаджии или някви пияндета,ходят и доктори,лекари,полицаи,интелектуалци и всякви различни.
Активен
pidali
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #5 -: юни 13, 2007, 02:30:35 »

Според мен си идиот.

Не смятам,че е добре да се обиждаме.Всеки има право на мнение.
Познавам няколко момчета от "Дунав",талантливи футболисти,но вече не в "първа младост".От тях знам,че "Приста Ойл" не е дала лично 1 лев за подготовка,лагери,заплати,екипи просто са  намирани други спонсори.
Та по темата:естествено,че Русе трябва  да има отбор,естествено че за този отбор ще трябват пари,естествено стадиона ще се напълни ако сме в "А" група,но това са просто мечти.Не съм чул някой от ръководството до сега да си е тръгнал беден или без договор за строеж на спортна база.Тъжно и болно ми е когато синът ми-10г.-ме пита ще ходим ли на "мач",а аз да не знам какво да отговоря.

omg!
лично аз пък знам,че дори Пейчев в дал 70 хиляди лева за отбора Shocked
а милион и половина е дал Бобоков.
60 000 Глобул и 30 000 общината.
сега кажете ми кой е дал най-малко? ///изтрито/// ни кмет,който махна всички общински фирми и сложи негови,за да гълта той парите на общината.с такъв кмет нищо хубаво не ни чака.
« Последна редакция: април 17, 2009, 10:00:36 от SW2FL » Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #6 -: април 15, 2009, 08:06:42 »

С тези пари нищо не може да се направи.Базата е скапана, и вместо да пестят пари за играчи и други важни цели за клуба те си поръчват и играят с Адидас.ЦСКА и Левски не играят с Адидас вярно, че се носи като новина че ЦСКА от догодина ще играят с Пума, но все пак няма смисъл да се гъзарим че играем с Адидас  Sad
Активен
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3147

Профил
« Отговор #7 -: април 16, 2009, 12:44:01 »

Вальо, тея пари отдавна ги няма. По темата не е писано 2 години. Успокой се.
Активен

Във форума се ражда истината.
fcdunav
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 474

Профил
« Отговор #8 -: април 16, 2009, 02:01:30 »

С тези пари нищо не може да се направи.Базата е скапана, и вместо да пестят пари за играчи и други важни цели за клуба те си поръчват и играят с Адидас.ЦСКА и Левски не играят с Адидас вярно, че се носи като новина че ЦСКА от догодина ще играят с Пума, но все пак няма смисъл да се гъзарим че играем с Адидас  Sad

Ахахахах не казвай, че говориш за Адидаса, дето уж го взеха за 40 000 евро от Приста ойл, но той и 10 лева на струва
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.129 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)

Google e прегледал тази страница април 25, 2018, 09:22:10