Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любим футболен отбор ?  (Прочетена 20038 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #15 -: април 22, 2009, 10:20:05 »

Последната 1-2 години имаше малък напредък.Не говоря за националния
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #16 -: април 22, 2009, 10:20:54 »

Роска, ми ти трябва да си от Челси тогава ве. Щом си левскар. Ама разбираемо е, че не си откак ви биха 3:0 насред София - то можеше и 10 :0, но явно се смилиха хората Cheesy
Те моите футболни пристрастия са много по-отдавна. Пък и какъв фен ще съм ако един мач ми променя ориентацията. Тва е все едно след неуспешна връзка с човек от противоположния пол, да станеш гей  Grin
Между другото гледали снощи Ливърпул-Арсенал.Голям мач стана  Smiley
Активен
niki67
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 572

Профил Ел. поща
« Отговор #17 -: април 22, 2009, 10:42:11 »

Вальо, а ти верно ли си на 13 ве? Cheesy Ако е така, много си умен - разсъждаваш много зряло по доста въпроси, според мен. Нямам предвид футбола, а в другите теми.
Така и така стана офф-топик, да довърша тогава, че според мен напразно те критикуваха и в темата за движението в Русе, понеже ти си прав, че няма чак такива задръствания, както в други градове.
Мачът снощи не го гледах, щото гледах Мюзик Айдъл, ама това е друга тема Cheesy
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #18 -: април 22, 2009, 10:44:51 »

Да на 13 съм.Мерси за думите  Embarrassed
Активен
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3144

Профил
« Отговор #19 -: април 22, 2009, 10:47:00 »

Наистина един от най-великите мачове във Премиърлийг. Жалко само, че не можахме да се поздравим с 3-те точки на края, но зрелището си струваше!
Активен

Във форума се ражда истината.
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #20 -: април 22, 2009, 10:48:03 »

Е, ще имате директен мач с Челси.Имате шанс да си го върнете за купата
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #21 -: април 23, 2009, 01:50:23 »

Бихме 4:1.Много се радвам  Cheesy Още повече ако Левски направи утре равен  Evil
Активен
di4ko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 704

Профил
« Отговор #22 -: април 23, 2009, 09:30:19 »

ДПС купи Левски предизборноRoll Eyes Roll Eyes  Shocked Shockedhttp://sport.actualno.com/news_235447.html
« Последна редакция: април 23, 2009, 09:51:47 от di4ko » Активен

Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #23 -: април 24, 2009, 12:40:12 »

Да.Обаче разбрахте ли какво стана.ДонБалон 2 часа преди мача обяви, че Левски-Локо Мз е договорен и че ще свърши 3:1 и то и така стана.После ние сме купували мачове  Evil
Активен
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3144

Профил
« Отговор #24 -: април 24, 2009, 07:06:58 »

Айде стига чорбарски изказвания. Футболът ни е на такова ниво, че тая "конкуренция" и завист изглеждат абсурдно на фона на качеството, предлагано по терените. Всеки да си гледа в паницата. Писнало ми е от хора, които се радват на загуби на Левски в Европа само щото се пишат за върли цесекарчета и даже са си сменили мобилния оператор само и само да не са на М-тел. Никога не бих викал за чуждестранен отбор, само за да падне ЦСКА или Литекс примерно. Ние чорбари, говеда или българи сме преди всичко?
Активен

Във форума се ражда истината.
niki67
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #25 -: април 24, 2009, 08:49:19 »

Абсолютно подкрепям. Браво, Роска! Точно така мисля и аз, все едно аз съм го писал твоя постинг.
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #26 -: април 24, 2009, 10:56:44 »

Аз поне никога не съм се радвал когато Левски падне в Европа.Мисълта ми е друга, но вие като не гледате български футбол няма смисъл да ви я обяснявам
Активен
niki67
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #27 -: април 24, 2009, 11:02:01 »

Ами затова не гледаме български мачове, щото всичките се купуват. Не е толкова сложно да ти разберем мисълта - искаш да кажеш, че ЦСКА не купува мачове, а само Левски прави това. Ми не е вярно. Както е казал още Бай Ганьо, " и едните, и другите са маскари". Нали ти казах още по-горе в тая тема - присмял се хърбел на щърбел. Хвани едните, удари другите.

Линов прекрасно го е казал, всичко каквото има да се каже.
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #28 -: април 24, 2009, 11:04:52 »

Бразилия ни иска 700 000 евро за мач в София

България може да играе контрола с Бразилия през март 2010 година. Ръководството на БФС е поканило петкратния световен шампион в София. Високата цена на мача обаче вероятно ще го провали. Федерацията на Бразилия е посикала близо 700 хил. евро, за да прати Кака, Роналдиньо и компания в България.

Лично селекционерът Станимир Стоилов е поискал контролата със "златистите". "Казах на хората в БФС да се уреди мач с тим от световна класа. Не знам дали контролата с Бразилия ще се състои, но искам БФС да намери съперник от рода на "селесао" - Аржентина, Германия, Испания. Само в такъв мач ще покажем какво можем", разкри Стоилов прeд "Меридиан Мач".

http://sportal.bg/news.php?id=169784

Ако Сърбия ни биха 6:1, с Бразилия колко ли ще свършим   Cheesy
Активен
niki67
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #29 -: април 24, 2009, 11:07:41 »

Аз съм любител - шахматист, навремето като играех, бях покрил бал за кандидат-майстор, ама вече съм го загубил, защото не играя /в турнири/.

И аз искам да изиграя една партия със Веско Топалов. Горе-долу такова е и желанието на Станимир Стоилов. Да се спука човек от смях.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.312 секунди с 27 запитвания. (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)

Google e прегледал тази страница февруари 11, 2017, 04:18:45