Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любим футболен отбор ?  (Прочетена 20047 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« -: април 17, 2009, 09:23:12 »

За кой български футболен отбор сте и защо.Не знам защо отворих тази тема но нека кажа, че съм запален ЦСКА-р  Cheesy

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
svilenrr
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 607

Профил
« Отговор #1 -: април 18, 2009, 09:32:57 »

За кой български футболен отбор сте и защо.Не знам защо отворих тази тема но нека кажа, че съм запален ЦСКА-р  Cheesy
Браво на теб! Само ЦСКА!  Grin
Активен

Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #2 -: април 18, 2009, 09:50:53 »

Знаеш ли, когато гледах български футбол и аз бях за ЦСКА Smiley Даже много се радвах на разни там цесекарчета, ама вече поспрях да гледам български футбол... особено последната година  Cheesy
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
dunav_rousse
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 409

Профил Ел. поща
« Отговор #3 -: април 19, 2009, 11:39:22 »

Ми аз съм ясен  Cheesy. Но и доста разочарован от действителноста.
Активен
CaMaRo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил
« Отговор #4 -: април 20, 2009, 12:05:49 »

Не гледам български футбол,но съм за Дунав Русе а от европейските за Милан 
Активен
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3144

Профил
« Отговор #5 -: април 20, 2009, 09:37:09 »

Е как! Само Левски! Много хора ме бъзикат, че съм бил за английското ЦСКА  Cheesy Пък то няма нищо общо...
Активен

Във форума се ражда истината.
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #6 -: април 20, 2009, 12:09:35 »

Английското ЦСКА е Ливърпул.Те са ни побратименият отбор там.Пък и ги бихме на Анфилд Cool
Активен
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #7 -: април 20, 2009, 12:54:58 »

Има едни дяволи на този свят!!!  Evil Smiley Wink
Активен
CaMaRo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил
« Отговор #8 -: април 20, 2009, 09:11:49 »

Дето ви отупахме 2007 в  ШЛ тях дяволи ли ?  Evil
Активен
platon
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 273

plamengt@hotmail.com
Профил Ел. поща
« Отговор #9 -: април 21, 2009, 12:45:14 »

И аз от нашите отбори съм за Дунав, в каквото и състояние да се намира отбора. За чуждите съм привърженик на Арсенал
Активен
niki67
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 572

Профил Ел. поща
« Отговор #10 -: април 21, 2009, 02:05:06 »

Роска, ми ти трябва да си от Челси тогава ве. Щом си левскар. Ама разбираемо е, че не си откак ви биха 3:0 насред София - то можеше и 10 :0, но явно се смилиха хората Cheesy
Активен
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #11 -: април 21, 2009, 05:58:39 »

Дето ви отупахме 2007 в  ШЛ тях дяволи ли ?  Evil

Дай да не спорим за Английския, Европейския, Световен, Галактически клубен шампион а  Tongue
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #12 -: април 21, 2009, 08:59:33 »

Роска, ми ти трябва да си от Челси тогава ве. Щом си левскар. Ама разбираемо е, че не си откак ви биха 3:0 насред София - то можеше и 10 :0, но явно се смилиха хората Cheesy
Мача там свърши 3:1.Пък и на Анфийлд трябваше да бием с 2:0 ако не беше смотания съдия дет ни отмен напълно редовен гол  Angry
Активен
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3144

Профил
« Отговор #13 -: април 22, 2009, 09:39:57 »

Те моите футболни пристрастия са много по-отдавна. Пък и какъв фен ще съм ако един мач ми променя ориентацията. Тва е все едно след неуспешна връзка с човек от противоположния пол, да станеш гей  Grin
Активен

Във форума се ражда истината.
niki67
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 572

Профил Ел. поща
« Отговор #14 -: април 22, 2009, 10:05:17 »

Абе аз се шегувам, освен това не съм цесекар, а не съм и левскар. Ако трябва сериозно - българският футбол е в такова жалко състояние, че не съм фен на никой отбор, а вечната конкуренция м/у ЦСКА и Левски е - присмял се хърбел на щърбел. Бях фен поне на националния, но отдавна не съм - откакто са тия жалки манекени с голямо самочувствие, водени от "великия" Бербатов, който играе, като му плащат огромни суми в Англия и който веднъж не се излъга да направи силен мач за националния си отбор.
Стоичков може да е всякакъв, но ни направи четвърти в света, разбира се и със заслугите и на другите от Пеневата чета. За мен той е най-великият български футболист за всички времена. И ще остане такъв, докато пак не станем четвърти в света, което в близките два века не го виждам да се случи. Още го помня онова лято от 1994 в САЩ. Дори и на европейското след това все пак имахме и победа, и равен. Докато сегашните "манекенки" са пълна скръб и не ги и гледам вече. И националното първенство изобщо не го гледам. Никакъв футбол нямаме. Все пак, ЦСКА са малко по-симпатични, щото поне имат повече дух, по-малко симулират и поне имат победи в Европа, докато най-големите европейски успехи на Лефски са победите му над ЦСКА Cheesy
Умишлено го пиша с "ф", защото според мен е кощунствено футболен отбор да носи името на най-големия национален герой.
« Последна редакция: април 22, 2009, 10:10:43 от niki67 » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.05 секунди с 27 запитвания. (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)

Google e прегледал тази страница ноември 30, 2017, 05:12:49