Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национален отбор /мъже, младежи/  (Прочетена 4277 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
jorda
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 445

Профил
« -: септември 09, 2010, 11:05:45 »

Дайте да пишем тук за националите. Понеже не можах да гледам поредната футболна драма, хайде някой да раздуе- толкова ли бяхме слаби, на Мъри смените ли бяха виновни пак или вече сме на дъното! Sad

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1431

Профил Ел. поща
« Отговор #1 -: септември 09, 2010, 11:48:15 »

Толкова си бяхме слаби!
Истината е, че Бербатов никога не ми е харесвал (освен когато изравни на Дания и вкара на Хърватска), но си е класа! Най-малкото, ангажира поне един защитник със себе си. Отказа се. Мартин Петров и Стилян Петров поостаряха. Вече не са същите! Трите коня направо си ги няма! Роптаехме, че са хилави, но без тях ще е по-зле! Иванков и той се отказа! А той и Петков са ни класните вратари. Малкият Перуци си е чисто недоразумение! Дано да има светлина в тунела! След оставката на Мъри може нещата да се раздвижат. Не мисля, че треньорът е виновен обачe (предните треньори също). Все пак психологическият климат може да се подобри. Но квалификациите отново ги пропуснахме.
Надявам се да излезем от дупката след време!
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #2 -: септември 10, 2010, 12:56:09 »

И аз споделям абсолютно същото мнение. Никога не съм харесвал Бербатов, но той си е класа. Иначе най-виновни за всичките ни резили през последните години са Боби Михайлов, Сираков и Лечков. И изобщо всички ръководители на българския футбол, които "спомогнаха" футбола ни да е на това ниво...
Активен
jorda
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 445

Профил
« Отговор #3 -: септември 10, 2010, 12:49:39 »

Аз харесвам Бербо за разлика от вас. Той има всичко нужно за един велик футболист без хъса и спортната злоба. Проблемът е , че няма изявен лидер на отбора. След време, ако всичко се развие добре, смятам че Ивелин ще бъде човека. Няма ги вече футболистите Стоичков и Балъков.. Стоичков беше залязващ играч, когато играеше в Чикаго. Но мотивираше по такъв начин американчетата, че те изяждаха тревата, но побеждаваха. Крещеше, псуваше, на някакъв странен език, но респектираше всички останали с присъствието си.
Стенли и Марто след тези покубени квалификации смятам че ще се оттеглят , и тогава, ако не стане чудо или да натурализираме някой друг чужденец краха ще е пълен.

За вратарите: въобще не смятам, че жоро вратарчето е добър вратар. Прави елементарни грешки от некадърност.За малката перука каквото и да се каже ще е малко.. За мен Иванков е най- добрия БГ вратар за последните 10 години. Ако не правеше меко казано идиотските си грешки /при него са от глупост, и подценяване на най- дребните ситуации/ щеше да стане вратар от Европейска , да не кажа Световна величина. Но той все още е най- добрият вариант..
Активен
Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #4 -: септември 10, 2010, 04:27:51 »

Ето едно мнение на Димитър Пенев: "Треньорът зависи от материала. Чужденец, извънземен, който и да дойде, зависи от материала" http://www.gol.bg/footballbulgaria/2010-09-10/penata-veche-sme-na-dynoto-na-evropa.86204

Активен
Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #5 -: септември 21, 2010, 10:54:07 »

Да ни е честит новия треньор!  Cheesy http://www.monitor.bg/article?id=261474
Като футболист е голямо име, но като треньор има още много да се доказва. Дано поне въведе малко немски ред и тактическа дисциплина. Все си мисля, че по-лошо от сегашното състояние не може да стане, така че, можем да вървим само напред и нагоре!
Активен
ilko
Илко
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 520

Профил Ел. поща
« Отговор #6 -: септември 23, 2010, 08:20:31 »

Ето едно мнение на Димитър Пенев: "Треньорът зависи от материала. Чужденец, извънземен, който и да дойде, зависи от материала" http://www.gol.bg/footballbulgaria/2010-09-10/penata-veche-sme-na-dynoto-na-evropa.86204

Tочно ! Генетичния материал е важен . 25 хиляди момчета българчета се раждат на година .Ко да го усукваме ,ако софийските ни господари не започнат програма за биологично възпроизводство с държавата е свършено ,ко да говорим за отбора. София трябва да бъде разрушена  Cool
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.063 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)

Google e прегледал тази страница ноември 03, 2017, 12:13:18