Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: България - Ейре 20:30 БНТ1 !!!  (Прочетена 4395 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« -: юни 06, 2009, 04:14:14 »

Айде мили ми българи днес да видим наш отбор що ще стори Smiley
Бербатов и компания... Дали тандемът в атака Бе-Бо ще заработи?
Очаквам победа пред пълен стадион, този път пропускам мача и ще го наблюдавам далеч от стадиона Smiley

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

« Последна редакция: юни 06, 2009, 04:16:41 от mart0s » Активен
спиро
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 246

Профил
« Отговор #1 -: юни 06, 2009, 04:46:05 »

За съжаление нашите национали, поне последните 10тина години, губят мачовете, които са на живот и смърт.  Явно много се напрягат и пускат някой балъшки гол първите 10 минути и просле тръгваме да изравняваме и ни вкарат още един.

Според мен Бербатов трябва да е резерва. Не играе с настроение и това се отразява на тима. Много е добър обаче не е във форма просто.

Иначе бях на мача в срещу Италия на Васил Левски и беше екшън по трибуните. Стадиона не е много хубав, но 40 хиляди фенове създават добра атмосфера. Бях  в сектор А, който е по-мирен по принцип, но все пак пяхме цял мач, викахме. В Б сектор имаше леки боеве, но като цяло феновете подкрепиха отбора.
« Последна редакция: юни 06, 2009, 05:02:26 от спиро » Активен

Bulls make money, bears make money, hogs get slaughtered.
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #2 -: юни 06, 2009, 04:58:16 »

За съжаление нашите национали, поне последните 10тина години, губят мачовете, които са на живот и смърт.  Явно много се напрягат и пускат някой балъшки гол първите 10 минути и просле тръгваме да изравняваме и ни вкарат още един.

Според мен Бербатов трябва да е резерва. Не играе с настроение и това се отразява на тима. Много е добър обаче не е във форма просто.

Иначе бях на мача в срещу Италия на Васил Левски и беше екшън по трибуните. Стадиона е не е много хубав но 40 хиляди фенове създават добра атмосфера. Бях  в сектор А, който е по мирен по принцип, но все пак пяхме цял мач, викахме. В Б сектор имаше леки боеве, но като цяло феновете подкрепиха отбора.

Аз бях на мача в Сектор Г, беше си шоу Smiley доста страшно Smiley
Активен
mladen201
Гост
« Отговор #3 -: юни 06, 2009, 10:25:11 »

Абе марто защо така бербо и компания?Защо не е марто и компания  Tongue
Активен
CaMaRo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил
« Отговор #4 -: юни 06, 2009, 10:29:48 »

Чао Африка.Имаме минимален шанс да се класираме,но трябва да бием 2 мача Италия (което е малко вероятно) и Ирландия да паднат 2 мача.
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #5 -: юни 06, 2009, 10:36:52 »

1:1 за мен вече нямаме абсолютно никакви шансове
Активен
спиро
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 246

Профил
« Отговор #6 -: юни 06, 2009, 10:37:49 »

Случи се това, което вече описах. Вкараха ни тотално смешен гол отначало.Тръгнахме да изравняваме и вкарахме един, но бяхме до тук.

Много слабо в атака целият отбор. Оказа се, че не ни е проблем защитата, а нападението.

Най-слаби: Мартин, Божинов ( Не трябваше да пускат особено Мартин- личи си че въобще не е играл цяла година)

Бербатов много слаб както често му се случва напоследък, но тичаше повече от обикновено.

Телкийски слаб, но вкара гол и за мен това е достатъчно

Най-добри: С. Петров, Кишишев

Жалко, че загубихме шансове за Африка.
Активен

Bulls make money, bears make money, hogs get slaughtered.
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #7 -: юни 06, 2009, 10:43:47 »

Отбора имаше желание и второто полувреме натиснахме, но по мое мнение се видя слабостта на отбора и това е, че не могат да се подреждат правилно в наказателното поле.Ако се сетите да видите колко центрирания имаше, без никой да няма там, където задължително трябва да има човек.Трябва да си печелим мачовете до края (е, може би с Италия малко трудно ще бъде), но в другите мачове имаме реални шансове.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.064 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)

Google e прегледал тази страница ноември 02, 2017, 05:07:32