Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Евро 2008  (Прочетена 25129 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
platon
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 273

plamengt@hotmail.com
Профил Ел. поща
« -: юни 11, 2008, 10:00:57 »

Здравейте, виждам  доста фенове на играта тук и смятам, че една дискусия или коментари по темата ще е полезна!

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
niki67
Гост
« Отговор #1 -: юни 11, 2008, 10:03:02 »

Да, така е, само да не беше толкова скучно първенството Angry Sad Толкова вяли и постни мачове никога не съм гледал! Пълна скръб Angry Ето и в момента Швейцария и Турция са жива мъка.
Активен
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3208

Профил
« Отговор #2 -: юни 11, 2008, 10:05:19 »

Ами вчера! Добре, че шведите все пак успяха да бият гърците, че нещата отиваха към нова титла за южните ни съседи. Просто тоя път щеше да е извоювана с още по-грозен футбол ако въобще тва е възможно!  Sad
Активен

Във форума се ражда истината.
platon
Sr. Member
Неактивен Неактивен

plamengt@hotmail.com
Профил Ел. поща
« Отговор #3 -: юни 11, 2008, 10:06:17 »

Надявам се швейцарците да отнесат турците с 2 гола Smiley въпреки дъжда. Иначе освен Испания, Португалия и Холандия няма атрактивни отбори.
Активен
niki67
Гост
« Отговор #4 -: юни 11, 2008, 10:19:01 »

Май- май обратното ще стане. В този скучен и слаб мач все пак май турците имат лек превес.

Роска, вярно, че гърците са олицетворение на грозен и неатрактивен футбол. УФ, чакай, че Ортодокс ще ме сдъвче - не "неатрактивен", ами "непривлекателен" трябваше да кажа Cheesy. Но въобще май всяко следващо европейско все по-зле става. На предното гърците станаха шампиони с анти-футбол. Обаче Ибрахимович беше страхотен вчера срещу тях! Супер гол.

Ето, докато пиша това, швейцарците ме опровергаха - pgt излезе прав. Вече водят с един гол. Обаче кви локви са по терена, не е истина.
Активен
platon
Sr. Member
Неактивен Неактивен

plamengt@hotmail.com
Профил Ел. поща
« Отговор #5 -: юни 11, 2008, 10:45:35 »

Дано съм прав Smiley И друго ми прави впечатление в екипа на турците. Какъв е този светлосин цвят? Явно е на някой спонсор - щото досега као съм ги гледал все са или в червено или в бяло. Знае ли някой?
Активен
niki67
Гост
« Отговор #6 -: юни 11, 2008, 11:10:10 »

Ми знам ли, братче, те изравниха и сега играят по-добре...ама какъв е тоя терен бе? Под всякаква критика. Егати и Швейцарията, егати и високото ниво. Направо учудващо. Нека пък да паднат, да се видят, че не са толко велики Cheesy
Активен
platon
Sr. Member
Неактивен Неактивен

plamengt@hotmail.com
Профил Ел. поща
« Отговор #7 -: юни 11, 2008, 11:11:20 »

Ами то и дъждеца дето се изсипва е много здрав. Ако беше на някой български стадион да са прекратили мача.
Активен
niki67
Гост
« Отговор #8 -: юни 11, 2008, 11:30:38 »

Много не съм съгласен - на Националния стадион например дренажите са супер добре направени. А за форум от такъв мащаб е просто задължително да бяха по-добри терените.
Мача е ужасно скучен и тъп.
Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #9 -: юни 11, 2008, 11:36:39 »

Наистина.... аз затова и не гледам европейското тая година..... то с всяка година все повече се разочаровам... Навремето футбола не само беше игра, беше красив! А щом аз говоря за навремето, какво могат да кажат старшите в този форум, които добре са запознати с голяма част от историята на футбола и които са виждали игри, за които само съм мечтала да видя...
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
niki67
Гост
« Отговор #10 -: юни 11, 2008, 11:45:55 »

Поне познах, че турците ще бият. Като казвам нещо...
 Cheesy Cheesy
Активен
niki67
Гост
« Отговор #11 -: юни 12, 2008, 06:50:54 »

кви са ви прогнозите за Хърватия - Германия? Аз съм за хърватите, че немците хич не ги харесвам, но за съжаление фаворитът е Германия...
Активен
Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: юни 13, 2008, 06:21:36 »

Много ме е яд че не можах да гледам този мач. Разбрах че е станало голямо шоу. По принцип и аз не харесвам Гер, но от Клинзи на насам играят мн модерен и техничен футбол. Няма ги ония атаки Вратар - нападател - нападател - гол. Техника, разигравания, владеене на топката. И всичко това е въпреки факта че всичките им футболисти без Балък и до скоро Леман играят в немското първенство. И честно казано от мин световно ми станаха мн симпатични. Хърватска обаче "къртят мифки"(както се изразяват тийнейджърите по другите форуми). Без звездата си Едуардо (играч на Арсенал чиито крак беше счупен по ужасяващ начин), те продължават да събарят гиганти. След две победи над Англия (която със Стив Макларън не бе отборът който сме свикнали да виждаме), едната от които на митичния Уембли, дойде ред и на Германия да сведе глави пред Шахматистите. Футболът и феновете могат само да се радват на такива изпълнения!
Активен

Linov
Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: юни 14, 2008, 12:06:43 »

Няма как човек да не остане очарован от играта която демонстрират футболистите от ниската земя. Момчетата на Ван Бастен демострират самочувствие намиращо се на другия полюс на надморската височина на тяхната родина. Оранжевите тръгнаха от Холандия с много проблеми, конфликти и несъгласия, без застаряващите си звезди и с мн критики. Дори и в това положение никой обаче не успява да спре Ван Перси и компания. Острието на Арсенал се представя по впечатляващ начин с националната фланелка след неуспешния сезон на клубно ниво, по голямата част от който прекара в лазарета, а Дирк Кайт затвърждава отличните впечатления, които остави в Ливърпул. Какво остава да се каже за отбор в който най "слабия" играч е Ван Нистелрой - футболист за който неуспешните мачове се броят на пръсти. Дали с всеки следващ мач не осъзнаваме кой всъщност е истинският фаворит за титлата. Или това е поредното "силно" първенство за холанците, в което те ще се поздравят с рутинното си място в топ 4. Само времето ще покаже дали младите футболисти са узрели, колкото младия си треньор. Фактите обаче са два: 3:0 над световния шампион и 4:1 над световния вицешампион. Да, вярно е, че и Италия, и Франция показват едно лице много слабо познато на футболните запалянковци, но има една простичка истина - играеш, колкото ти позволяват, а Лалетата не позволиха нито на скуадрата, нито на петлите каквито и да е било своеволия пред Ван Дер Саар. А дори и да се беше случило едва ли и двата сини отбора щяха да постигнат нещо пред двукратния шампион на Европа и шампион на Холандия, Италия и Англия. 37-годишният 197-сантиметров вратар продължава да е толкова пъргав, че всеки път преди да плонжира трябва да се сбогува с роднините си. Рутината и хладнокръвието с което играе на тази възраст могат да са показни дори за звезди като Касияс, Чех и Буфон.
С две думи Лалетата могат само да съжаляват, че това са последните дни на Ван бастен начело на Холандия, а Аякс може само да се радва, че геният на един от най обещаващите европейски треньори ще акустира на брега на едно от най големите Европейски пристанища - там от където тръгна преди няколко десетилетия за големия футбол.
Лично мое мнение е, че единствените отбори, които на този етап демострират някакви възможности да се противопоставят на холандската футболна машина идват от Пиринеите. Ще видим обаче дали Големият Фил вече не мисли повече за предстоящият Сезон с Челси и дали склерозата няма тотално да повали Арагонес, както го стори с Доменек.
« Последна редакция: юни 14, 2008, 12:40:01 от Rosen Linov » Активен

mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #14 -: юни 14, 2008, 04:07:16 »

както каза Роската три са отборите които показват истински футбол това са Холандия, Испания и Португалия.... Световния шампион и вицешампиона няма да ги коментирам пълна скръб...
Друг отбор който ме заинтригува много е този на Хърватия...
Много ме е яд че "големия" играч Муту пропусна 11-метровия удар и не успя да подлъже вече стария Буфон...
Италия==> време е да подмладят изцяло отбора вижда се не могат същото се отнася и за Франция
би трябвало да дадат път на Бензема а ми пускат Анри, който сам срещу вратаря пропуска....а мога да кажа за гола срещу Холандия  беше засада цяла вечер след това гледах повторението и компютърната линия се вижда ясно Анри е с крак пред последния в защита на Лалетата
За мен фаворит за титлата е Холандия ( Поне ще знаем от кой отбор сме отпаднали в кфалификацийте Smiley )
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.062 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)

Google e прегледал тази страница септември 29, 2018, 02:17:55