Анкета
Въпрос: Колко часът да се саберем ?
18 : 00
18 : 30
19 : 00
Няма значение
Няма да идвам

Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на 27.12.2007 година във 19:00 часа пред ХАЛИТЕ !!!!  (Прочетена 23140 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #30 -: декември 25, 2007, 10:35:13 »

Може би ще те подкрепя  Grin
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4321

Профил Ел. поща
« Отговор #31 -: декември 25, 2007, 02:29:38 »

Крайно време е да се определи точно време и място за срещата, за да се отиде после до заведението. Аз не давам предложения, защото вероятно ще закъснея, но другите участници трябва да имат ясна уговорка, за да не се провалят нещата. Така че - предлагайте и приемайте, няма време вече!
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #32 -: декември 25, 2007, 02:34:12 »

Ох, аз не искам да влизам в ролята на организатор, но...
Четвъртък, 27.12.2007 - 19 часа на ХАЛИТЕ (щом Останкино е близо до Халите)? Ако се приеме - ще едитнем заглавието на темата и готово.
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #33 -: декември 25, 2007, 02:56:22 »

Какво пък - подходящо е. И аз имах предвид 19 ч., но не върви да го предлагам, щом и без това ще дойда по-късно. Точно в 19 свършва работният ми ден, а мястото е на Борисова близо до заведението Рила. Значи ми трябват поне 15 минути, ако не и 20, за да стигна до Останкино.
Активен

mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #34 -: декември 25, 2007, 03:02:13 »

Ем ние можем да се уговорим за малко по рано , но пък щом казвате проблеми няма само ще си сместя графика малко Wink   
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #35 -: декември 25, 2007, 03:03:53 »

Добре де, и по-рано да е, ама само кажете, че да няма неразбрали. Ако повечето хора са за 6, го правим в 6. Ако са навити за 7, остава за 7. Всеки да каже, иначе остава в 7.
Активен
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #36 -: декември 25, 2007, 03:16:27 »

поставям анкета гласувайте вие аз гласувам последен  Tongue
Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #37 -: декември 26, 2007, 11:53:30 »

Аз мога да се съобразя с всички! А и според мен е доста по-добре 7, за да могат всички по-спокойно да дойдат - работен ден е все пак. Smiley
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #38 -: декември 26, 2007, 11:59:00 »

За да няма неразбории, а и тъй като тези, които могат по-рано, могат и по-късно, но тези, които могат по-късно, не могат по-рано (хаха, някой следи ли ми мисълта) - час на срещата остава 19 (ДЕВЕТНАДЕСЕТ) часа пред ХАЛИТЕ!
Утре, четвъртък, 27.12.2007 - първа среща на ruselive.com! Ще помоля Марто да го напише в заглавието на темата.
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #39 -: декември 26, 2007, 10:11:05 »

Утрето наближава, надявам се няма промени в състава - поне не в отрицателен смисъл.
Активен
Sashoko
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 245

Профил
« Отговор #40 -: декември 27, 2007, 04:03:41 »

Браво добра организация се получи, но в четвъртък и на мен не ми е възможно.. имам среща на стария клас... Smiley Все пак си мисля, че няма да е последното ни събиране  Wink
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #41 -: декември 27, 2007, 06:40:13 »

Тю, язък, надявах се да се видим и запознаем колкото може повече хора, но пък и срещата с бившите съученици не е маловажно нещо! Спокойно, Сашок, смятам, че ще сложим началото на една практика на периодични срещи "на по бира" (колкото хора имат желание да идват, разбира се - не винаги ще е възможно и необходимо да присъстват непременно всички), а колко често - ще решим общо. Така де, зима е, време за трапези и разговори на чашка, затова спокойно - идват нови възможности да си видим физиономиите. Важното е да сме живи и здрави, и да има желание за общуване. Впрочем, остава около половин час до срещата, и сега си мисля как ли ще мине, как ще се получи общуването на живо - защото от стар форумен опит зная, че не винаги е едно и също като виртуалното. Понякога зад монитора нещата се връзват, а лице в лице нещо не върви. В друг форум с 10-15 пъти повече регистрирани участници от ruseonline.info подобна среща (на национално ниво, в София) се подготвяше близо година, а накрая се събраха една шепа хора (под 10 души), размениха се няколко анемични лафа и това беше всичко - даже и до заведение не се стигна. Дано при нас се получи нещо по-добро, че инак ще е жалко за многомесечното очакване...
« Последна редакция: декември 27, 2007, 06:41:45 от Orthodox » Активен

ftubusa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 536

Профил
« Отговор #42 -: декември 27, 2007, 07:33:10 »

Аз няма да мога да дойда. Shocked Shocked
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #43 -: декември 27, 2007, 10:27:39 »

Пиша първи отзив за срещата минути след приключването й. Накратко казано - мина добре. Притесненията ми, че няма да има какво да си кажем и ще се получи конфузна ситуация, въобще не се оправдаха. Напротив, имаше и настроение, и спонтанност в общуването, и общи теми за разговор (е, и Каменицата помогна, де... Wink), въпреки, че възрастта на участниците варираше в доста широки граници (от 17 до 46 години - две поколения тоест). Заведението се оказа подходящо (и добре, че е така, защото иначе щях да се чувствам виновен, че го предложих), децибелите на музиката - умерени, а на нейния фон в компанията се говореше и за нашия град, и за нещата извън България, и по чисто лични теми. Въобще, между нас нямаше бариери и общувахме като стари познати. Можем само да съжаляваме, че не бяха с нас и други редовни форумци - Sashoko, ftubusa, пък и админите, разбира се - нали на тях дължим форума, който ни събра. Надяваме се, че занапред тези пропуски ще се поправят. Защото в края на срещата бяхме единодушни, че трябва да има и нови събирания като това. Живот и здраве да е само, а другото ще го устроим! Благодаря ви, момчета и момичета, за тази хубава вечер, желая ви успехи и радост в житейския ви път - и до нови срещи с повече форумци! Smiley
« Последна редакция: декември 27, 2007, 11:21:24 от Orthodox » Активен

deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #44 -: декември 27, 2007, 10:44:36 »

Ех, хубаво беше! Ще има пак задължително!
Само не разбрах със SlAdKiQ какво се получи - ние ли объркахме нещо или беше възпрепятстван? Другият път да си на линия Smiley

Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.126 секунди с 27 запитвания. (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)

Google e прегледал тази страница юли 11, 2018, 12:40:32