Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща Декември 2008 ???  (Прочетена 23026 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« -: октомври 26, 2008, 12:40:59 »

Време еда започнем да работим по организацията на една официална среща за тази година Smiley Пак идва декември пак е зима пак в Русе Smiley Очаквам вашите предложения за ден, място и... Smiley   Grin

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

« Последна редакция: октомври 26, 2008, 12:42:35 от mart0s » Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #1 -: октомври 26, 2008, 11:44:27 »

Ихиии... декември. Ами когато кажете, аз съм си тук.
Активен
niki67
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 572

Профил Ел. поща
« Отговор #2 -: октомври 26, 2008, 10:35:28 »

Пичове и девойки, аз току-що се върнах от Русе, бях си за уикенда. Е няма такъв град!! Като видях главната улица, онемях! Такава красота. Лятото си бях, но не беше чак така. Както каза Росен Линов в една отдавнашна тема, цитирам го по памет - "Прекрасен Русе! Да си го поддържаме така".
Прав е Роската! Егати и града, имах чувството, че съм в Германия, откъдето се върнах една седмица по-рано. Толкова чисто, така подредено, такива градинки, такива зелени площи! Дори и Чародейка, уж най-лошия квартал - хиляда пъти по-хубав от най-хубавия квартал на София!!! Вие, които постоянно живеете там, не го забелязвате. Русе е наистина върха на сладоледа! Такава красота, просто нямам думи. Страхотно е.
И като четох последните теми за вандализма, си представях, че кой знае колко страшно е издраскано от графити. Е няма такова нещо - напротив, много са намалели, по сравнение с пролетта на 2008.

Аз ходя в Русе горе-долу веднъж на тримесечие, така че погледът ми е по-реалистичен може би от този на хората, живеещи постоянно там.

И къв русенски песимизъм, както е казано в една друга тема, и защо??? Че това верно си е най-хубавия град. Та София наистина изглежда кочина по сравнение с Русе. Наистина. Няма по-хубаво място за живеене в България от Русе - искрено мнение. Скоро бях и в Пловдив, и в Бургас, и във Варна. No comparison!

Така че, само кажете за среща - там съм.
« Последна редакция: октомври 26, 2008, 10:38:51 от niki67 » Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3147

Профил
« Отговор #3 -: октомври 27, 2008, 08:36:28 »

Ми с оглед на така стеклите се обстоятелства викам да я напрайм в Русе... де да знам... Embarrassed
Активен

Във форума се ражда истината.
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #4 -: октомври 27, 2008, 08:44:38 »

Cheesy

Аааамииииииии... искам като един егоист да кажа, че няма да ми е възможна среща до към 10-15, защото ще съм в период на усилени репетиции и предпремиерно настроение...

Затова предлагам малко преди Коледно-Новогодишните празници, когато всеки си е при семейството си и една вечер преди празниците няма нито да му навреди да си излезе от колибката, нито ще му натежи... Нещо от сорта на 20 (събота)Huh?  Embarrassed
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3147

Профил
« Отговор #5 -: октомври 27, 2008, 08:49:53 »

ОК, вече имаме мн голяма доза конкретност. 20-ти звучи добре. Който ще ходи някъде за празниците, най-верочтно няма да е тръгнал, пък който ще идва към Русе, да се надяваме че вече ще е дошъл. Надявам се, че милият ни модератор чете тази тема сега и не си прави оглушки  Lips Sealed
Активен

Във форума се ражда истината.
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: октомври 27, 2008, 09:31:27 »

Никакви оглушки Smiley Ще дойда Smiley
Активен
СкручЪ
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 444

Защото съм пич ;]

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: октомври 27, 2008, 11:16:08 »

Може и аз да се пусна, стига да ме сакате. Но не съм сигурен дали на 20ти ще мога
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4163

Профил Ел. поща
« Отговор #8 -: октомври 27, 2008, 08:50:32 »

Cheesy

Аааамииииииии... искам като един егоист да кажа, че няма да ми е възможна среща до към 10-15, защото ще съм в период на усилени репетиции и предпремиерно настроение...

Ееее, Крисе, значи все пак - засега поне - не се е осъществило намерението ти да изоставиш театрото...
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #9 -: октомври 27, 2008, 08:55:30 »

Какво пък, тази дата и мен ме устройва, но да продължим с конкретизацията. Как мислите, кое е по-доброто - да запазим като консервативните англичани традицията и да си правим срещите и занапред все в "Останкино" (както досегашните две) или да търсим разнообразие, като сменяме заведенията на принципа на Алеко: "Опознай Русе, за да го обикнеш!"? Huh?
Активен

mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #10 -: октомври 27, 2008, 09:03:57 »

Аз нямам претенций.. Wink  Grin
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #11 -: октомври 27, 2008, 09:56:48 »

Нали много ни хвалят Avantgard или както там беше, да опитаме ли?
Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #12 -: октомври 27, 2008, 10:24:46 »

Ами хайде да опитаме там! На мен лично ми харесва, но само да кажа - подсигурете си джобовете  Cheesy
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1139

Профил
« Отговор #13 -: октомври 27, 2008, 10:28:50 »

Нали много ни хвалят Avantgard или както там беше, да опитаме ли?

добра идея;)
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #14 -: октомври 27, 2008, 10:50:17 »

Става. Пък и Останкино си е наблизо - за всеки случай... Wink
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.097 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.016s, 2q)

Google e прегледал тази страница август 30, 2017, 04:31:21