Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Филм в Русе?  (Прочетена 5738 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Zihuatanejo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« -: октомври 08, 2008, 12:38:42 »

Във вторник вечер към 21.30 случайно минавах покрай операта и гледам някакъв концерт на духова музика точно пред самата опера. Много странно, че почти нямаше публика (с изключение на около 5-6 човека случайни минувачи), но за сметка на това всичко беше организирано перфектно. Имаше страшно много прожектори и няколко камери. Това ме наведе на мисълта, че може би снимат филм. Някой знае ли нещо по въпроса?

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #1 -: октомври 08, 2008, 09:36:09 »

Просто концерт според мен. Аз видях като гласяха сцената, но нямах възможност да остана.
Активен
СкручЪ
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 444

Защото съм пич ;]

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: октомври 08, 2008, 11:19:58 »

По-скоро клип на песен, нещо такова. И аз минах, заседях се 5 минутки, но по-интересен ми беше търговския център "Дунав" отвътре х)
Активен
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1195

Профил
« Отговор #3 -: ноември 05, 2009, 11:14:40 »

http://www.ruseinfo.net/news_68231.html

Сценарият звучи доста интересно, надявам се и изпълнението да е на ниво. Напук на всички отзиви и награди, предната лента на Стефан Командарев „Светът е голям и спасение дебне отвсякъде“ нещо не ме впечатли особено. Дано сега да ме опровергае - стискам палци...
Активен
ilko
Илко
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 520

Профил Ел. поща
« Отговор #4 -: ноември 05, 2009, 01:42:19 »

той се свързва с комунистически деятели и им предоставял услугите си заедно с други стражари изпратен да потуши бунтът-инцидент-сблъскването между българи и турци в града по повод женитбата на един банков чиновник Йордан за Сафета — туркиня. Васил Вълев се присъединява към групата работници, които искали да спрат конната стража, която ударила на поголовна сеч по турците . Дядо Васил бил ударен със сабя по лицето и едва успял да се спаси. След това напуснал полицайската служба и се прибрал в селото си. /По негов разказ Сафета била много красива туркиня от майка-българка потурчена още през робството. Йордан решил да се ожени за Сафет. Но зам. кмет на Русе бил турчин. Той не бил съгласен "гяурин" да вземе Сафет и подбудил турското население да се вдигне на крак и да се противопостави. Българската буржоазия намерила удобен момент да вдъхне шовинизъм у българското население за да устрои такава касапница. Въпреки жертвите Йордан и Сафет избягват в Румъния и се венчават/.
Активен
ilko
Илко
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 520

Профил Ел. поща
« Отговор #5 -: март 16, 2010, 03:13:20 »

http://www.bgjourney.com/Oblasti/Ruse/Kxrvavi%20Zagovezni/Blood%20Zagovezn%201.html          за кървавата сватба .
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.075 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)

Google e прегледал тази страница август 25, 2019, 11:44:59